24. - 25.5. Večírek Radia Beat a Beatová síň slávy – Loket, Amfiteatr
Tradiční setkání Beaťáků a fanoušků rockové klasiky, naší i zahraniční, se koná na dobře známém místě. Sejdeme se 24. a 25. května v Lokti nad Ohří.
Tradiční setkání Beaťáků a fanoušků rockové klasiky, naší i zahraniční, se koná na dobře známém místě. Sejdeme se 24. a 25. května v Lokti nad Ohří.
Ještě, než vypukne letošní ceremoniál Beatové síně slávy, dáme si v Lokti zahřívací kolo. Doražte už v pátek 24.5. a vychutnejte si to nejlepší od Electric Light Orchestra i Mikea Oldfielda. Svou účast přislíbila Maggie Reilly, Phil Bates Band. Českou muziku zahrají Precedens.
Beatová síň slávy Radia BEAT 2018 se bude konat opět v přírodním amfiteátru v Lokti 26. května 2018 od 17.00 hodin a kdo na ní bude oceněn, resp. kdo tam vystoupí, o tom budete v únoru hlasovat Vy sami.
Se samolepkou pak můžete hrdě jezdit po celém světě a potkávat spřízněné beaťácké duše ... třeba při cestách po americké Arizoně potkáte Zdeňka, který nám do studia napsal: "... jeste jednou dekuji za zaslane samolepky, a prikladam dukaz o propagaci radia v Arizone....... S pozdravem Zdenek". Tak hodně šťastných mil.
Od Beaťáka Ládi Šmída ze Žižkova:
V pátek 3.března proběhl Na Ořechovce slavnostní večer v jehož průběhu byly předány diplomy novým absolventům II.ročníku Rockové univerzity Radia Beat. Večerem provázel autor myšlenky na zřízení Univerzity a její děkan Jirka Sedláček. Diplomy zbrusu novým maturantům, inženýrům a profesorům rockologie předal ředitel Radia Beat Martin Hroch, kterému asistovali Andy Urbanová a Láďa Šmíd ze Žižkova. K tanci a poslechu účastníkům hrála skupina Parademarch a přestávky vyplnila Sedláčkova diskotéka. Akce se povedla, nálada byla skvělá a J.Sedláčkovi patří velké poděkování, protože založil krásnou tradici. L.Š.
(rozbal celý text a najdeš fotky)