V Českých Budějovicích by chtěl žít každý
První letošní Beatová pumpa to má definitivně za sebou. Sešli jsme se v hojném počtu u Mack Motors a patřičně, po zimě, pumpu provětrali.
První letošní Beatová pumpa to má definitivně za sebou. Sešli jsme se v hojném počtu u Mack Motors a patřičně, po zimě, pumpu provětrali.
Do Beatu vede email studio@radiobeat.cz. A sem občas chodí věcí, které přes rádio ukázat prostě nejdou.
A tohle je paráda od Hippa. Na webu VH1 jsou hry pro rockery. Pokud chcete
pomoci Ozzymu pochytat co nejvíce netopýrů (bacha na holubice), uchránit ZZ Top od oholení (nebo úpálení fousů), či si ověřit, kolik toho víte o Genesis - tak se přesuňte SEM.
Když už jsme u her, tak nám Martit poslal: Hry už sice nehraji, ale toto intro k jakési hře na téma Beatles je úžasné. http://www.thebeatlesrockband.com/videos/cinematic/
Třeba to zaujme :)
A pro fanoušky ještě jeden odkaz od Jirky: můj seznam všech textů Beatles byl doplněn o VIDEOKLIPY - jako (zatím) jediný na světě!
V sobotu 20. září byla poslední letošní pípa na zahradě a zároveň taky v Jablonci nad Nisou v hospůdce Tatáž Pakáž [U Jeslí 5]. Společně jsme si léto pěkně užili a těšíme se zase za rok.
Poděkování patří všem co přiložili "ruku k pípě" a za fotodokumentaci Jirkovi Wagnerovi. Obrázky ze všech pražskcýh píp nadete ZDE.
Fotky a povídání poslal Kačka z fanklubu StingMania o.s.:
Ahoj!
Sice trochu se zpožděním, ale přeci ti posílám nějaké fotky a povídání rovnou ze dvou koncertů The Police, které navštívil náš fanklub StingMania o.s.. Jednalo se o koncerty v Katowicích 26.6. a
Lipsku 28.6.. Plné reportáže, fotky a budoucí dvd budou dostupné na našich stránkách www.stingmania.cz (až budou :-D ).
Do Katowic jsme se málem nedostali díky ...
23. 5. 2006, Sazka Aréna, od 20:00
První oficiální "rodinný" projekt vrátí na koncertní pódia hudbu Franka Zappy, jenž se nesmazatelně zapsal jako hudebník a skladatel do historie rockové hudby. Projekt se jmenuje "Zappa Plays Zappa" a v rámci "Tour de Frank" vyrazí na evropské koncertní turné. Českou republiku navštíví bratři Dweezil a Ahmet Zappa s doprovodnou kapelou a exklusivními hosty 23. května, kdy vystoupí v pražské Sazka Areně. Frankovi synové Dweezil Zappa (kytara) a Ahmet Zappa (zpěv) ...
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Tipy a pozvánky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou. Pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 720 001 222.
Americká jižanská skupina Skinny Molly za podpory kapely Pumpa a v Olomouci i kapely Again vystoupí dvakrát v naší republice. 24.10. v Olomouci v Bounty Rock Cafe (Hálkova 2) a 25.10. v Plzni v House Of Blues (Černická 10).