U2 musíte zažít
Je to pár dnů, co bíťák Zdeněk pozorně poslouchal a vyhrál lupeny na U2 do Berlína. Teď se vrátil, poslal pár fotek a taky svůj report.
Je to pár dnů, co bíťák Zdeněk pozorně poslouchal a vyhrál lupeny na U2 do Berlína. Teď se vrátil, poslal pár fotek a taky svůj report.
Legendární, ale bohužel také nechvalně známé místo v Ohiu bylo prodáno. Klub byl srovnán se zemí. Na jeho místě mají vyrůst obytné domy.
Sláva vítezům. Često poraženým. Byl to boj, byly to nervy ale bylo jasné, že to nemůže dopadnout jinak, než dobře. To se také stalo. Teď oslavujme. Celý víkend se budeme věnovat jen a pouze muzice našich medailistů.
Druhá zastávka nejslavnější japonské heavymetalové kapel v ČR! Jedna z nejvýznamnějších heavymetalových kapel v historii vůbec, míří zpátky do Prahy. Ti, kteří psali a píší historii tvrdého rocku, vystoupí ve čtvrtek 27. července opět v pražském klubu Nová Chmelnice.
Každá soutěž ( i ta hudební ) má svůj konec a také slavnostní vyhlášení vítězů a poražených. Obojí už mají XIV.NADĚJE BEATU za sebou. A tak nezbývá než to všechno pořádně oslavit ( a zapít ).
TRAMTADADÁÁÁ ...Večírek finalistů Naděje Beatu je tady ! V úterý 25.1.2011 Vám od 20.00 hod zahrají :
- BORKY KEMPELEN ( 3. místo )
- VOMBAT KRUTON ( 2. místo )
- K2 ( 1. místo )