Na Štědrý den do Lokte
Snad jste si nemysleli, že by se na Beatu na Štědrý den nic nerozdávalo? Bude! Zavolejte si 24.12. o muziku na přání a my vám k ní přibalíme ještě dva lupeny na celý Loket víkend.
Snad jste si nemysleli, že by se na Beatu na Štědrý den nic nerozdávalo? Bude! Zavolejte si 24.12. o muziku na přání a my vám k ní přibalíme ještě dva lupeny na celý Loket víkend.
Bring Me The Horizon, vítězové BRIT-Award, nominovaní na Grammy a držitelé několika platinových nahrávek, oznámili L.I.V.E in São Paulo (Live Immersive Virtual Experiment), filmovou událost zachycující prozatím největší headline show kapely v Parque Stadium v São Paulu, kterou odehráli před 50 000 fanoušky.
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
V pondělí a úterý jsme soutěžili. V pondělí a úterý budeme opět soutěžit. Získejte zbrusu nový gramofon SONY PS-LX3BT ze bezmála 8000, - Kč. Super kousek, který spojuje staré vinylové časy a moderní technologie.
Fanoušci budou mít od začátku července možnost znovu spatřit jeden z nejikoničtějších předmětů spojených s Ozzyho závěrečným vystoupením. Černý trůn, na kterém seděl během rozlučkového koncertu Back To The Beginning, bude vystaven v birminghamském muzeu a galerii umění.
Do Beatu vede email studio@radiobeat.cz. A sem občas chodí věcí, které přes rádio ukázat prostě nejdou.
A tohle je paráda od Hippa. Na webu VH1 jsou hry pro rockery. Pokud chcete
pomoci Ozzymu pochytat co nejvíce netopýrů (bacha na holubice), uchránit ZZ Top od oholení (nebo úpálení fousů), či si ověřit, kolik toho víte o Genesis - tak se přesuňte SEM.
Když už jsme u her, tak nám Martit poslal: Hry už sice nehraji, ale toto intro k jakési hře na téma Beatles je úžasné. http://www.thebeatlesrockband.com/videos/cinematic/
Třeba to zaujme :)
A pro fanoušky ještě jeden odkaz od Jirky: můj seznam všech textů Beatles byl doplněn o VIDEOKLIPY - jako (zatím) jediný na světě!
Výlet letadlem do New Yorku, ubytování v hotelu, návštěva prestižního "B.B. King Blues clubu" a velkoplošná projekce "Dark Side Of The Rainbow", potom výlet do Bronxu na "Yankee stadion" na koncert Rogera Waterse The Wall Live, a na závěr na after-party, koncert Pink Floyd tribute bandu "Gilmour's Breakfast". To vše pro dva! Takovou sílu má logo rádia Beat ...
Britská kapela Suede v současné době slaví návrat na hudební scénu. Vystoupí i v České republice (a to vůbec poprvé) 16. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny .