Staří známí opět spolu
Kytarista Mick Mars předem avizoval, že po rozpadu Motley Crue se začne věnovat vlastnímu velmi zajímavému projektu. Jedním z muzikantů, kteří ho doplnili je John Corabi.
Kytarista Mick Mars předem avizoval, že po rozpadu Motley Crue se začne věnovat vlastnímu velmi zajímavému projektu. Jedním z muzikantů, kteří ho doplnili je John Corabi.
Ne snad, že by někdo čekal opak. Mick Mars si nasypal popel na hlavu za své vyjádření, které padlo před lety v rozhovoru pro That Metal Show. Prý šlo o špatný vtip.
Nebo lépe Marse. Mick Mars oznámil vydání své sólové desky po odchodu z Mötley Crüe. Bude se tak i jmenovat – The Other Side of Mars.
Krucipüsk vyráží se spřátelenou bandou Pačess a Bára Basiková na jarní „Zase to zkurvený jaro“ tour 2026. Krucipüsk od podzimu 2025 také slaví 35 let na scéně. Koncertní šňůra proběhne po našich oblíbených klubech a sálech České republiky.
Tradiční Metronome festival se blíží a ním (kromě jiných) také Sting, Nick Cave a Manic Street Preachers. Právě ti vám mohou přinést lupeny zdarma. Stačí pilně poslouchat a volat.
Americká multiplatinová hardrocková kapela Five Finger Death Punch oznámila světové turné k 20. výročí svého vzniku. FFDP vystoupí 31. ledna 2027 v pražské O2 areně, kde ji doplní speciální host, česká kapela Dymytry a večer zahájí skotská formace Bleed from Within. Five Finger Death Punch, kteří patří k nejúspěšnějším jménům současné rockové scény, slibují energickou show mapující dvě dekády své kariéry.
Letošní červen je na kulturní akce velmi bohatý. Rockový fanoušek si přijde na své i díky jedné další akci, která by měla být do budoucích let tradicí. Nejedná se o nic malého, jedná se rovnou o festival, který ozdobí svým vystoupením několik zahraničních zajímavých hostů. Nenechte si to ujít a buďte u toho!! Prague City Festival proběhne 23. června na holešovickém Výstavišti.
Dave Grohl, bubeník skupiny Nirvnana, tvrdí, že spekulace o tom, že by byly nějaké plány na znovuoživení Nirvany bez Kurta Cobaina, jsou naprostý nesmysl. To, že si muzikanti po tolika letech znovu společně stoupli na pódium a zahráli, a že se k mikrofonu postavil Paul McCartney, to neznamená nic víc, než že chtěli pobavit sebe i fanoušky.
Není to tak dávno, co si na slavný server začali nahlas stěžovat muzikanti. YouTube odpověděl a podráždil tím i nejen je ale i jejich slavné manažery.