Přílety zimních speciálů v dohledu (inzerce)
Společnost PEKASS a.s. má ve své nabídce stroje, které si hravě poradí se zimní údržbou komunikací všech typů, cestami a chodníky počínaje, silnicemi a dálnicemi konče.
Společnost PEKASS a.s. má ve své nabídce stroje, které si hravě poradí se zimní údržbou komunikací všech typů, cestami a chodníky počínaje, silnicemi a dálnicemi konče.
Kapela LA Guns má své rekviem, tedy zádušní mši pro Hollywood. Jedná se o video ke skladbě 'Requiem', což je skladba z jejich aktuálního alba Hollywood Forever. U tohoto alba kapela myslela jak na mladou, tak na tu zkušenější generaci. Vedle CD totiž album vyšlo pro fajnšmekry i jako vinylové LP, pro teenagery je pak k internetovému stažení v digitalním formátu.
Kmotr shock-rocku Alice Cooper se po pěti letech vrátí 26.července do Brna. Dějištěm jeho horové koncertní show bude opět Kajot Arena. Už čtyři dekády děsí a zároveň baví fanoušky Cooperovy gilotiny, elektrická křesla, živí hadi, falešná krev a další ... co z horových filmů, garážového rocku a kabaretu si pro nás připraví tentokrát?
V roce 2013 vstoupí Metalfest Open Air do své 4. sezóny! Potvrzené kapely zatím jsou King Diamond, Airbourne, Satyricon, Sonata Arctica, U.D.O., Freedom Call, Korpiklaani, Kataklysm, Katatonia, Pink Cream 69, Mercenary, Bloodbound, Ex Deo, Varg, Huntress, Salamandra, Eagleheart, Power 5 ... a budou přibývat další! Tak ať vyjde i počasí :o)
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ... (Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 720 001 222.)... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Ve středu 6.3. se v Brně v klubu Semilasso konal už čtvrtý Beatfest. Velké finále pak patřilo prvnímu exkluzivnímu vystoupení muzikantů ČESKOSLOVENSKÉ SUPERSKUPINY. Tu tvořili Kamil Střihavka, Michal Pavlíček, Roman Dragoun, Guma Kulhánek, Miloš Meier a Jan Hrubý. Podivejte se na fotogalerii ...
Klub Matrix slaví deset let. Čtyřdenní oslava narozenin klubu se koná 22.-25. května, a každý večer bude na jiné téma. Čtvrteční večer (23.5.) tak bude patřit rockové muzice. Hrát budou kapely Alkehol, Henych 666, The Snuff a Hellocaustor.
každý pátek dopoledne do studia rádia Beat Beaťáci posílají svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ... (Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 720 001 222.)... pozvánky na web kopírujeme přímo z vašich SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si má každý možnost nějakou akci vybrat a užít si víkendu s rockovou muzikou :o)
Nils Lofgren, kytarista E Street Bandu, v rozhovoru prozradil novinářům, proč si pro každé vystoupení chystá na pódium svých třicet(!) kytar. Říká, že je to proto, že nikdo dopředu neví, pro jako skladbu se Bruce Springsteen v jakémkoliv okamžiku koncertu rozhodne. Boss prý totiž vždy pro koncert přichystá setlist, který ale sám nikdy nedodrží.