KAM ZA BIGBÍTEM ??
SOBOTA 15.5.2010
Dlažov, bigbítová hospoda: Kabát revival Plzeň, Snikers (20:30)
Chrást, U Žáby: Starý psi (21)
Plzeň, Buena Vista Club: Velvet Revolver revival, Bára Zemanová & band
Military club: Deus Ex, Paraschutist (20)
SOBOTA 15.5.2010
Chrást, U Žáby: Starý psi (21)
Plzeň, Buena Vista Club: Velvet Revolver revival, Bára Zemanová & band
Military club: Deus Ex, Paraschutist (20)
PÁTEK 29.10.2010
Horní Bříza, kulturní dům: Extra Band revival + Radek Zíka (21)
Kramolín, U Kubátů: Láďa Tomis & Jiří Schelinger revival (21)
Radnice, sokolovna: Doga, Harlet, Chimaera (18)
Plzeň, Buena Vista Club: Ocho Ríos (21)
Hvězda skupiny THE WHO - PETE TOWNSHEND - bude zřejmě brzy úplně hluchý. Po desetiletích koncertování Pete přiznal, že měl se sluchem potíže již v minulosti, situace se však stále zhoršuje. Lidé, kteří jej doprovázeli na nedávné americké turné (2002) tvrdí, že kytarista už ani neslyší vlastní telefon. Na druhou stranu je ale Pete mistrem v odezírání.
Všem našim Beaťákům,
náš Pavka-technik stále ještě visí za nohu zamotán v anténím propletenci, přesto ale můžeme s pýchou prohlásit, že táborský vysílač s frekvencí 98,6 fm je v provozu (a zůstane, i když Pavla odmotáme). Díky Vám předem za každou zprávu (SMS, e-mail, telefon) o zachycení a kvalitě tohoto signálu.
Hezký den vaši Beaťáci