Beatová pumpa v Liberci
Přijeďte za námi tento pátek od 11:00 do 17:00 do Autokempu Liberec. Připraveny budou dárky od Beatu, muzika na přání spousta dalších překvapení.
Přijeďte za námi tento pátek od 11:00 do 17:00 do Autokempu Liberec. Připraveny budou dárky od Beatu, muzika na přání spousta dalších překvapení.
Čas se nachýlil, vlaštovky jsou v tahu a labutě také začínají být nervózní, ale Beatová pumpa zůstává. Opět vyrážíme za Vámi do ulic. Přijeďte si natankovat muziku, popovídat o Beatu a odvezte si nějaký ten dárek. Ve středu 19.10. tankujeme od 12:00 - 18:00 u Autocentra Mija (Provazníkova 90, Brno) Program bude opravdu bohatý.
Čas se nachýlil, vlaštovky jsou v tahu a labutě také začínají být nervózní, ale Beatová pumpa zůstává. Opět vyrážíme za Vámi do ulic. Přijeďte si natankovat muziku, popovídat o Beatu a odvezte si nějaký ten dárek. Ve středu 20.9. tankujeme od 12:00 - 18:00 u Autocentra Mija (Provazníkova 90, Brno)
Přijeďte za námi tuto středu 11.10. od 11:00 do 17:00 do areálu Pelesi auto v Liberci. Připraveny budou dárky od Beatu, muzika na přání a spousta dalších překvapení.
Nastal opět čas, abychom oprášili naše pumpařské vybavení a vyrazili do ulic. Na tento rok už máme plán hotový a první zastávka? Ta je dnes v Praze. Zastavte se za námi na kus řeči a natankujte si muziku na cesty. Aktuální fotky z průběhu akce najdete dole v galerii
Po měsíci je opět čas oprášit naší Beatovou pumpu. Sejdeme se na staré, známé, dobré adrese v areálu společnosti Proex 2000. Beaťáci, doražte v hojném počtu.
Milé a přátelské setkání nad muzikou na přání, proběhlo tentokrát v Brně. Beatová pumpa se vrátila zpět do léty vyzkoušeného areálu společnosti Proex2000. Podívejte se na první fotky a pošlete ty své.
Po měsíci je opět čas oprášit naší Beatovou pumpu. Sejdeme se na staré, známé, dobré adrese v areálu společnosti Proex 2000. Beaťáci, doražte v hojném počtu.
Jen kousek od Hradce se rozkládají Holohlavy a také areál plný kovu a aut. Už loni jsme si ve společnosti Trotina Eko udělali moc pěkné dostaveníčko a protože to tam vás i nás hodně bavilo, letos si to zopakujeme. Zapište si do notýsků, že další letošní Beatová pumpa bude právě tam a to 10. června.