Beatová Síň Slávy přijme nové členy
Hlasování skončilo. Je rozhodnuto. Beatová síň slávy zná nové členy, kteří budou oceněni na letošním ceremoniálu v Lokti nad Ohří (27. a 28.5.). Bíťáci díky, máte se na co těšit.
Hlasování skončilo. Je rozhodnuto. Beatová síň slávy zná nové členy, kteří budou oceněni na letošním ceremoniálu v Lokti nad Ohří (27. a 28.5.). Bíťáci díky, máte se na co těšit.
Tradiční Beatový dvojden proběhne v Lokti nad Ohří 22. a 23. května. Společně oslavíme narozeniny Ondřeje Hejmy, oslavíme legendy tuzemského bigbítu, které uvedeme do Beatové síně slávy a vychunáme si i koncerty jejich hostů.
Švédská heavy metalová kapela Sister Sin po dvanácti letech oznamuje návrat s novou autorskou tvorbou. Skupina, která v roce 2015 ukončila činnost po vyčerpávajícím období koncertování a nahrávání, se v posledních letech znovu dala dohromady a nyní potvrzuje, že návrat není jen koncertní záležitostí.
Letos máte příležitost, přesvědčit se, že i zajíc v pytli může přinést spoustu radosti. Nadělte si pod stromeček lupeny na 15. Beatovou síň slávy. Nejen že to vyjde levněji, ale navíc to bude dárek s dvojnásobným překvapením!
Celý únor se hlasovalo, rozhodovalo a také rozhodlo. Letošní ročník Beatové síně slávy má svou jasnou podobu. Beaťáci, těšte se do Lokte. Vybrali jste skvěle.
Pětadvacátý ročník údílení ocenění z apřínos tuzemskému bigbítu proběhne i letos v Lokti.
Beaťáci, pondělní Beatová Síň Slávy se uskuteční navzdory zmátkům okolo stávky dopraváků. Začátek produkce, byl vzhledem k ohlášené stávce, posunut na 19:00! A přestože se nakonec bude stávkovat ve čtvrtek - už to nebudeme měnit a dnes začínáme v 19:00.
Beat vyzývá všechny odboráře, aby si zakoupili vstupenky na Beatovou síň slávy, a na svůj protest se připravili kulturně.
Slavnostní ceremoniál spojený s koncertováním zůčastněných, jejich hostů a přátel, proběhl 17.5. v Lucerně. V jednotlivých kategoriích byli do síně slávy uvedeni:'in memoriam' Vláďa Padrůněk, 'kapela' The Plastic People Of The Universe, 'osobnost' Roman Dragoun.
Velmi příjemnou atmosféru akce nám mohou připomenout fotografie Evy Makovské.
Na Vláďu Padrůňka vzpomněl jeho bývalý spoluhráč Slávek Janda s Abraxasem a hlavně pak Luboš Andršt s Energitem, kdy závěr vystoupení 'Guma' Kulhánek odehrál na původní baskytaru Vládi Padrůňka. Druhá část večera patřila kapele Plastic People of the Universe. A třetí část byla ve znamení Romana Dragouna, který si postupně na pódium přivedl Progres, His Angels (se kterými vystoupil i Michal Pavlíček), a nakonec Futurum.