19.11. GIRLSCHOOL (UK), Roxor, Iras Praha, Klub Nová Chmelnice
Nejslavnější ženská heavy - rocková kapela se vrací na jediné vystoupení do Česka!!!
Nejslavnější ženská heavy - rocková kapela se vrací na jediné vystoupení do Česka!!!
DAVID BOWIE vystoupí tento měsíc (10/2002) v řadě menších klubů a divadel v New Yorku, který se stal jeho druhým domovem. Sérii koncertů nazval NEW YORK CITY MARATHON TOUR, protože půjde ve šlépějích každoročně pořádaného běhu. Akci Bowie zahájí příští týden (11. 10. 2002) v MUSIC HALL na Staten Islandu.