Český Grimm jde do finále
Komiksová kytice, originální nápad, zajímavé provedení, napínavá sbírka. Radio Beat je hrdým partnerem projektu, na jehož konci spatří světlo světa něco opravdu unikátního. Zapojte se také.
Komiksová kytice, originální nápad, zajímavé provedení, napínavá sbírka. Radio Beat je hrdým partnerem projektu, na jehož konci spatří světlo světa něco opravdu unikátního. Zapojte se také.
Mimořádný open air festival Krásný ztráty live proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019. Již potřetí zve Michal Prokop na festival se spřátelenými kapelami, tentokrát na Statek Všetice do krásného prostředí českého venkova ve Všeticích na Benešovsku. Vstupenky jsou právě v prodeji v síti Ticketportal
Petr Šimáček, náš Beatový zprávař, horolezec, sportovec, ekolog a spisovatel přispěchal s dalším povídáním. Tentorkát s Fugasem. Předseda nejstaršího lezeckého spolku u nás: Lesníkům se před 100 lety lezení na Prachově nelíbilo a stříleli do vrcholových knih.
Čtrnáctý ročník benefičního koncertu Mrakoplaš kontra Alzheimer přinesl na výzkum Alzheimerovy choroby více než sto devadesát tisíc korun. Tradiční hudební a divadelní večer, který spojuje umění s pomocí vědě, se uskutečnil v pražském Divadle v Dlouhé a přilákal rekordní počet návštěvníků i dárců.
13.12.2010 - Praha, Velký sál Lucerny ( 20 )
Vánoční a narozeninový koncert Michala Prokopa, který se uskuteční ve velkém sále pražské Lucerny, má na programu nejen koncert Framus Five, ale i celou řadu hostů: Tonyu Graves, Jiřího Stivína,
Yellow Sisters, Petra Skoumala, Jana Buriana, Markétu Foukalovou a Václava Koubka s
Janem Ponocným. " Budeme zpívat něco
společně s Tonyou Graves, do některých skladeb se připojí Yellow Sisters a Markéta Foukalová. Jiří Stivín bude hrát asi hlavně na flétnu. Někteří hosti pak budou hrát s Framusem v zádech, někteří
bez. Chystáme společné finále. Bude to docela nářez, věřím, že všechny potěšíme" vysvětluje, co se chystá, Michal Prokop.
3.4.2011.20.00 hod.,PRAHA-Exit Chmelnice,Koněvova 219
Support:Pumpa(CZ)
Další ikona amerického jižanského rocku míří do Prahy! Blackfoot po dlouhých letech vyráží na evropské turné a poprvé v historii zahrají také v Česku! Jižanské vlajky tentokrát zavlají v
pražském klubu Exit Chmelnice v neděli 3.4.2011.
Kapela Blackfoot pochází z floridského Jacksonville,známé to líhně jižanských kapel světového formátu(Lynyrd Skynyrd, Molly Hatchet).Všichni původní členové(Walker,Medlocke,Hargrett,Spires) jsou
indiánského původu a jméno svého kmene Blackfoot použijí i pro název kapely.
V červenci k nám přijede zakoncertovat Ian Anderson z Jethro Tull. Tento rok je ve znamení jeho speciálního sólového turné "Thick As A Brick". Koncert bude ve stylovém prostředí přírodního amfiteátru v Lokti.
Serj Tankian dokončuje natáčení třetího sólového studiového alba 'Harakiri'. Serj Tankian ho natáčí a produkuje ve vlastním losangelesském studiu a vyjít má letos v létě.