Colosalist vyráží na podzimní turné
Metalisté a fanoušci Hard and Heavy pozor! Kapela Colosalist vyráží na Universum Tour 2025. Kapela na to nebude sama a zdá, že večírek to bude na všech zastávkách velmi zajímavý a rozmanitý. Posuďte sami.
Metalisté a fanoušci Hard and Heavy pozor! Kapela Colosalist vyráží na Universum Tour 2025. Kapela na to nebude sama a zdá, že večírek to bude na všech zastávkách velmi zajímavý a rozmanitý. Posuďte sami.
Pro fandu Pink Floyd samé zajímavé zprávy. Do své sbírky artefaktů skupiny můžete přidat opravdu zajímavé a hodnodtné kousky. Zárověň tím přispějete na dobrou věc a pomůžete členům fanklubu s podporou malého Hynka.
Saxon (Na fotce) musejí odložit koncerty v Americe plánované na březen 2006. Tak nejenom naši Kabáti, ale i Saxoni měli problémy s pracovním vízem pro USA. Na svém webu tvrdí že jim je to strašně líto - tak to psali i Kabáti a Pepa Vojtek pak ve studiu Beatu upřesnil pocity. Nešlo ani tak o lítost jako pravou jadrnou nas.... - o tom si budou moci se Saxony před Beatfestem v zákulisí promluvit. Visací Zámek má novou desku Punk! a v pátek ...
Čekání na nové řadové album punkerů Plexis, jež se řadí mezi legendy tohoto stylu v Česku, je u konce. Po téměř celých jedenácti letech od dosud poslední studiovky "Už mi to kroutí nohy" (2000) právě vychází u nezávislého labelu Papagájův hlasatel Records album "Vohul to!".
"'Vohul to!' bude určitě nejtvrdší a nejrychlejší a zároveň nejmelodičtější album, co jsme kdy natočili," lákal na novinku již v době jejího natáčení v pražských studiích Faust frontman kapely Petr Hošek. O tom, že nelhal, se mohli fanoušci kapely přesvědčit na koncertech, kde Plexis několik nových písní představili, a také na Bandzone či Youtube profilu, kde byly postupně zveřejněny tři ochutnávky z alba - písně "Síla v srdci", "Spiklenci" a jako poslední "Sobec".
Novinka "Vohul to!" obsahuje 13 songů o celkové stopáži 39 minut, všechny přitom otextoval Hošek alias Mucho či Sid, hudba je pak dílem celého tria, které dále tvoří kytarista Dušan Lébl a bubeník Martin Švec.
Playlist alba je následující: "Slepý náboje", "Mezi cvoky", "Síla v srdci", "Černý vrány", "Sobec", "Betelgeuce", "Kyselina", "Spiklenci", "Krize", "Manipulace", "Blues starýho strejdy", "Zas najednou", "Zkažený zuby".
"Vohul to!" prozatím vychází pouze v CD podobě, brzy bude následovat vinylová verze pro sběratele a pro fajnšmekry vyjde také dokument "Antihero" o Petru Hoškovi.
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58, nebo pošlete mail na mou adresu honza@radiobeat.cz.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Každý čtvrtek večer (20-23h) pro vás chystáme 'speciál' s archivní hudbou z nejrůznějších škatulí. Zájemcům níže nabízíme playlist aktuální čtvrteční škatule ...