Fotky z Beatové pumpy v Brně
Středa byla ve znamení Beatové pumpy v Brně. Sešli jsme se u společnosti MojeDílna.cz a udělali si to v pravdě hezké. První fotky poslal už v průběhu pumpy Otta. Máte také nějaké? Pošlete je na studio@radiobeat.cz
Středa byla ve znamení Beatové pumpy v Brně. Sešli jsme se u společnosti MojeDílna.cz a udělali si to v pravdě hezké. První fotky poslal už v průběhu pumpy Otta. Máte také nějaké? Pošlete je na studio@radiobeat.cz
Je to na den přesně 20 let, co jsme se poprvé potkali, abychom předali ocenění za přínos tuzemskému bigbítu. První ročník se konal 16.5.2004 v pražské klubu Vagon.
Milé a přátelské setkání nad muzikou na přání, proběhlo tentokrát v Brně. Beatová pumpa se vrátila zpět do léty vyzkoušeného areálu společnosti Proex2000. Podívejte se na první fotky a pošlete ty své.
První letošní Beatová pumpa je minulostí. Sešli jsme se po zimní pauze v novém areálu společnosti XTline v Rudě. Mrkněte na fotky.
Stálice české crossoverové scény Forrest Jump pocházející z malebného lázeňského městečka Luhačovice letos slaví neuvěřitelných dvacet pět let na scéně. K zakulacenému výročí kapela vydá 20. března novou desku s hořkosladkým názvem „Zítřek být nemusí“.
Do sedel, Beaťáci. Ať jste motorkáři, nebo ne, sejdeme se u Bikers Crown v Karlových Varech. V pátek 27.3. si přijďte od 12 hodin zavysílat z mobilního studia Beatu přímo z prodejny Bikers Crown.
Přijeďte za námi do Bikers Crown ve Zlíně. Právě tam se v pátek 24. dubna přestěhuje naše Beatové mobilní studio. Těšit se budeme od 12 do 14 hodin.
Poznáváš trojici kapel (poklikáním na fotku se obrázek zvětší)? Pokud ano, náš šanci vyhrát tričko Judas Priest - Metal Works. Napiš do 8:55 jména "vyobrazených" skupin na studio@radiobeat.cz.
|
|
|
|
| A | B | C |
A když už jsme u fotografií, tak ZDE si můžete prohlédout žvotopis Syda Barretta v obrazech