Beatová pumpa v Liberci
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
V pondělí a úterý jsme soutěžili. V pondělí a úterý budeme opět soutěžit. Získejte zbrusu nový gramofon SONY PS-LX3BT ze bezmála 8000, - Kč. Super kousek, který spojuje staré vinylové časy a moderní technologie.
Fanoušci budou mít od začátku července možnost znovu spatřit jeden z nejikoničtějších předmětů spojených s Ozzyho závěrečným vystoupením. Černý trůn, na kterém seděl během rozlučkového koncertu Back To The Beginning, bude vystaven v birminghamském muzeu a galerii umění.
Jde o záznam z Výročního koncertu Arakain XXV s Plzeňskou filharmonií v Edenu. Osnovou více než dvouhodinové show byly stěžejní skladby kapely dle výběru fanoušků, kteří hlasovali na webu. Symfonickou část připravil skladatel a korepetitor Smetanova divadla Václav Zahradník a Jan Valta, houslista a vedoucí Heroldova smyčcového kvarteta. Václav Zahradník pak celý projekt s Plzeňskou filharmonií ...
... aneb co by rád Honza Tomek pod stromeček:
Ahoj Beaťáci,
mám pro vás jeden kytarový tip. Letos v prosinci se má na trhu objevit (za cca 46000,-) elektrická kytara, o které byste měli (aspoň :o) vědět (což myslím v širším slova smyslu i pro ty, co třeba na kytaru nehrají profesionálně). Jedná se o samoladicí(!) Gibson.
Když jsem o té kytaře četl poprvé v novinách, myslel jsem, že to bude něco pro začátečníky (něco, jako když dítěti koupíte laciné klávesy ...