Beatová pumpa v Liberci
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
Je to tak. Nejvyšší čas probudit po zimě naší Beatovou pumpu. To se stane už brzy. Beaťáci, uvidíme se 20. května v areálu OC Nisa Liberec. Doražte v hojném počtu a s dobrou náladou.
Loni v listopadu vydala kapela Jamaron už čtvrtou studiovku s názvem Něco zůstane. Album se dočkalo vřelého přijetí fanoušky i kritiky a nedávno i deluxe verze. V nablýskané rozšířené edici jsou dvě bonusové písně – Melacholický Plyšovej kříž, který fanoušci už znají, a taky singl Adrenalin.
Jen kousek od Hradce se rozkládají Holohlavy a také areál plný kovu a aut. Už loni jsme si ve společnosti Trotina Eko udělali moc pěkné dostaveníčko a protože to tam vás i nás hodně bavilo, letos si to zopakujeme. Zapište si do notýsků, že další letošní Beatová pumpa bude právě tam a to 10. června.
14. 5. 2007 Praha, Házenkárská hala Slavia - Eden (přeloženo z Lucerny)
Praha přivítá 14. května ústřední postavu Roxy Music. Elegán Bryan Ferry představí v České republice svoji novou desku "DYLANESQUE". Půjde o jeho první návštěvu u nás.