Články
" LET THERE BE ROCK " VYJDE NA DVD
KABÁT VYRAZÍ NA TURNÉ
Kabát vydal v loňském roce nové řadové CD Banditi di Praga a prolomil magickou hranici 1.000.000 ks prodaných nosičů. S novou deskou vyrazí skupina Kabát na turné, které bude probíhat v halách a na zimních stadionech po celé ČR a na Slovensku. Vizuální řešení, kdy je jeviště umístěno uprostřed stadionů, je nejnáročnější technicky, ale divácky nejvděčnější. Celou show bude převážet deset třinácti metrových návěsů, dodávky, osobní auta a specielní crew bus pro technický personál.
více V ČLÁNKU
"ELEKTRIKÁŘI" VYDÁVAJÍ ŽIVÁK Z ARGENTINY
PRAHA HOSTÍ VÝSTAVU FOTOGRAFIÍ BEATLES
1.4. PŮLNOC - Palác Akropolis
1.dubna 2011, Praha - Palác Akropolis, start 19:30 hodin
Po neobyčejně vřelém přijetí na lednovém koncertu, kde Půlnoc vystoupila po takřka 20ti letech se skupina rozhodla ještě v letošním roce uspořádat několik výjimečných koncertů. Před několika letními festivaly vystoupí ještě jednou v Praze s širším repertoárem, než při své obnovené premiéře. Skupina vystupuje v původní sestavě se zpěvačkou Michaelou Němcovou, zesnulého Mejlu Hlavsu nahradil na postu basového kytaristy Petr Kumandžas (původní bubeník Půlnoci, dnes basa u Jolly Joker), dále Josef Janíček (klávesy, zpěv, Plastic People), Jiří Michálek (bicí, Krch-Off, Echt!), Jiří Křivka (kytara, Zikkurat), Tomáš Schilla (violoncello, zpěv, Krch-Off, Echt!, DG 307).