Ozzy byl uveden do síně slávy
Během sobotního ceremoniálu byl do Rock’N‘Roll Hall of Fame uveden Ozzy Osbourne. Stal se tak jedním z těch, kteří byli do síně slávy uvedeni opakovaně.
Během sobotního ceremoniálu byl do Rock’N‘Roll Hall of Fame uveden Ozzy Osbourne. Stal se tak jedním z těch, kteří byli do síně slávy uvedeni opakovaně.
Po dvou letech se maďarská rocková legenda vrací do loketského amfiteátru s novým albem Omega Rhapsody
Když 28. srpna 2009 dohrála maďarská kapela Omega svůj fantastický koncert před vyprodaným loketským amfiteátrem, zpěvák a mozek kapely Janos Kobor poznamenal, že na tomto jedinečném místě by si rád se svou kapelou zahrál v rámci turné, kterým Omega oslaví 50 let své existence...
28. května 2011 zažije amfiteátr v Lokti opět jedinečnou událost. Po dvou letech se legendární maďarská kapela Omega vrací do loketského amfiteátru a jako hosty s sebou přiveze neméně legendární slovenskou art-rockovou lahůdku Collegium Musicum. Maďarští rockeři představí nejen své hity z jejich padesátileté kariéry, ale i skvělé loňské novinkové album "Omega Rhapsody". Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora představí výtečné loňské CD/DVD "Speak, Memory". Vidět pohromadě kapely Omega a Collegium Musicum lze jedině v Lokti!!! Rockové velikány doplní pražská prog-rocková kapela Different Light.
Na otázky odpovídá Janos Kobor:
A to doslova. Teploty přesahovaly 30 stupňů, fanoušci vytvořili neuvěřtelný kotel a na podiu muzikanti rozpoutali opravdové peklo. Zkrátka, 6. ročník Metalfestu v Plzni se mimořádně vydařil.
Jako již tradičně jsme oslavili konec roku a narozeniny Beatu na Klamovce. Díky všem, kteří dorazili, byl to opravdu nezapomenutelný a velkolepý zážitek.
O události informoval na svém facebooku zpěvákův spoluhráč a přítel Graham Bonnet. S informací přišla i tisková agentura RIA. Ta upřesnila, že bývalý frontman Rainbow a Deep Purple Joe Lynn Turner byl hospitalizován v Běloruském Minsku s infarktem myokardu