Joe Perry zahrál publiku v L.A.
A nebyl v tom sám. Tři dny před vydáním své sólové desky "Sweetzerland Manifesto" si na pódium The Roxy Theatre v západním Hollywoodu pozval celou řadu zajímavých hostů, kteří si s ním zajamovali.
A nebyl v tom sám. Tři dny před vydáním své sólové desky "Sweetzerland Manifesto" si na pódium The Roxy Theatre v západním Hollywoodu pozval celou řadu zajímavých hostů, kteří si s ním zajamovali.
Koncert čtyř veličin domácí rockové scény byl umístěn do klubu Retro Music Hall v Praze na Vinohradech. Ve 20.00 hodin jej před zcela zaplněným sálem zahájila skupina The Switch. Po nich nastoupila legendární kapela Visací zámek. Krátce po začátku jejich vystoupení však do klubu dorazila policie a pořadatelé na okamžik zaváhali, zda se neocitli v dobách o dvacet let zpátky. Brzy ale bylo jasné, že celá akce zůstala ve žhavé přítomnosti.
Policie oznámila, že jedna z obyvatelek činžovního domu, kde klub sídlí, přeřezala telekomunikační kabel, po kterém se přenáší signál z přenosových vozů do satelitu umístěného na střeše toho domu. Kabel byl veden po vnější fasádě kolem balkonu jejího bytu. "Natáhli jsme kabel náhradní, trvalo to necelou hodinku. Než dohráli Visáči, bylo to hotové,"
řekl jeden z televizních techniků.Sice nevíme s jistotou, jak se připravované nové album jmenuje, nebo jak se má vyslovovat, ale víme, že Deep Purple mají pořád co říct. Dokazuje to nová píseň.
Do Beatu vede email studio@radiobeat.cz. A sem občas chodí věcí, které přes rádio ukázat prostě nejdou.
A tohle je paráda od Hippa. Na webu VH1 jsou hry pro rockery. Pokud chcete
pomoci Ozzymu pochytat co nejvíce netopýrů (bacha na holubice), uchránit ZZ Top od oholení (nebo úpálení fousů), či si ověřit, kolik toho víte o Genesis - tak se přesuňte SEM.
Když už jsme u her, tak nám Martit poslal: Hry už sice nehraji, ale toto intro k jakési hře na téma Beatles je úžasné. http://www.thebeatlesrockband.com/videos/cinematic/
Třeba to zaujme :)
A pro fanoušky ještě jeden odkaz od Jirky: můj seznam všech textů Beatles byl doplněn o VIDEOKLIPY - jako (zatím) jediný na světě!
Výlet letadlem do New Yorku, ubytování v hotelu, návštěva prestižního "B.B. King Blues clubu" a velkoplošná projekce "Dark Side Of The Rainbow", potom výlet do Bronxu na "Yankee stadion" na koncert Rogera Waterse The Wall Live, a na závěr na after-party, koncert Pink Floyd tribute bandu "Gilmour's Breakfast". To vše pro dva! Takovou sílu má logo rádia Beat ...
Je to už místo léty prověřené a také osvědčené. Nebude to jen Pumpa, ale také motosraz s vyjížďkou a spoustou dalších legrací. Pište si, 11.6. se potkáme u Mach Motors.