23.3. Dark Side Of The Moon - Zimní stadion, Bílina
Dark Side of the Moon zazní na Zimním stadionu v Bílině. Michal Malátný vystoupí jako speciální host.
Dark Side of the Moon zazní na Zimním stadionu v Bílině. Michal Malátný vystoupí jako speciální host.
Blaze Bayley (ve své době zpěvák Iron Maiden) se minulý rok vrátil na pódia se znovusestavenou vzpomínkou na osmdesátá léta, s kapelou Wolfsbane. Ještě v tom roce potěšili fanoušky albem "Did It For The Money".
David Ellefson, baskytarista Megadeth má na trhu baskytaru Jackson. Přes americký Custom Shop seženete jeho "Signature Model Jackson Concert Bass", což je nástroj, s jakým Ellefson v roce 1990 natáčel "Rust In Peace".
Britská hardrocková legenda Deep Purple se prý chystá pracovat na novém albu. Zdá se, že nazrál čas. Muzikanti plánují začít práce na nové muzice v létě 2012.
Blaze Bayley (ex Iron Maiden) vystoupí v rámci celoevropského turné "king of the metal" ve Voticích.
Support mu udělají Bdestroyer, The Snuff a Parafín.
Jon Anderson od Yes ve zlém odešel v roce 2008. Kapela si za něj našla náhradu - Andersona zastoupil kanaďan Benoît David. Ten teď odešel a na rozjetém turné ho dočasně zastoupí Jon Davison.
Už 25. výroční memorial koncert na počest Buddyho Riche proběhne 2. dubna v londýnském Palladiu. Sám Buddy Rich nebyl rocker, známý byl ve spojení s klasickými bigbandy, ale pro ohromnou spoustu rockerů byl obrovskou inspirací a zůstává legendou.
Dva ex-zpěváci Iron Maiden spolu vyrazili na ruské turné. Paul Di'Anno a Blaze Bayley v rámci turné hráli i na akci 'Plan B' v Moskvě.
Kee Marcello, ex-kytarista švédských Eruope, v březnu vyráží na švédské turné se speciální rock n' rollovou show oslavující 30 let rockové historie. V repertoáru bude mít nejen skladby od Europe, ale i od Deep Purple, Noice, Easy Action, K2 apod. Jako speciální host se k show přidá kanadská zpěvačka Alannah Myles.