Kiss nekončí ale začínají
Američtí rockeři KISS znovu pracují na nové hudbě. Baskytarista a zpěvák Gene Simmons potvrdil, že kapela je aktuálně ve studiu a má hotovou novou skladbu, kterou napsal Paul Stanley.
Američtí rockeři KISS znovu pracují na nové hudbě. Baskytarista a zpěvák Gene Simmons potvrdil, že kapela je aktuálně ve studiu a má hotovou novou skladbu, kterou napsal Paul Stanley.
Bubeník Charlie Benante nevylučuje, že by současná koncertní sestava Pantery mohla v budoucnu vytvořit novou hudbu. V rozhovoru pro podcast Talk Is Jericho uvedl, že si umí představit skládát muziku tak, aby zapadla ke zvuku legendární skupiny. Zároveň ale zdůraznil, že případné rozhodnutí není na něm ani na kytaristovi Zakku Wyldeovi.
Německá metalová legenda Accept zveřejnila novou verzi své klasické skladby „Fast As A Shark“. Nahrávka je první ukázkou z připravovaného výročního alba Teutonic Titans, kterým kapela oslaví 50 let své existence.
Kytarista Vivian Campbell, známý především z působení v Def Leppard, Dio a Whitesnake, se po téměř 45 letech znovu zapojil do nahrávání se svou původní kapelou Sweet Savage.
27. 6. 2007 Rock Cafe
Vstupenky na akci jsou již nyní v prodeji v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a prostřednictvím webu www.shindy.cz .
Středa 27. 6. 07, Rock Café. Právě v tento čas a na tomto místě vypukne onoho červnového večera nefalšované hardcoreové šílenství. V Praze se totiž exkluzivně představí respekt budící sestava kapel v podobě nekorunovaných králů světové HC scény HATEBREED a jedné z nejambicióznějších metalcore kapel současnosti AS I LAY DYING.
8. 6. 2009 O2 aréna Praha
27. října - Olomouc - Zimní stadion
Pražský koncert je za námi. A jak se líbil Beaťákům ? Tady je pár postřehů.
BILLY: Miluju Deep Purple od svych detskych let a to co vcera predvedli je narez jako krava!Gillan sice moc uz nezpiva a furt je to bigbit jako hovado!!!nejlepsi rockova kapela vsech dob!!!!!!!!!
HYNEK : Souhlasím,perfektně odvedená práce!Koncert hraný s nadšením a perfektně.Atmosféra úplně nej,bylo vidět,že hrají s chutí a souznění publika a Purplíků bylo až fantastické.Perfektní večer!
LIBORISTA: Deep Purple se mi v Praze moc líbili, je na nich vidět, že je to pořád baví a nedělají to jen pro prachy. Je úžasné, jak to staří pánové umějí rozbalit. Moraváci, máte se na co těšit!!!