9.5. Keb Mo - Praha, Divadlo Archa
Keb’ Mo’, pětinásobný držitel Grammy a jeden z největších bluesových písničkářů současnosti, se vrátí 9. května do Prahy
Keb’ Mo’, pětinásobný držitel Grammy a jeden z největších bluesových písničkářů současnosti, se vrátí 9. května do Prahy
Keb’ Mo’, pětinásobný držitel Grammy a jeden z největších bluesových písničkářů, představí 27. července v Praze novou desku
Jeden z největších bluesových písničkářů současnosti Keb’ Mo’ představí svoji sólovou show v Praze. Současná bluesová scéna má jen několik skutečně silných osobností, které jsou schopny přesáhnout žánrový rámec. Jedním z nich je bezpochyby Američan Keb’ Mo’.
Od února jde do amerických kin snímek nazvaný Aerosmith Rocks Donington 2014. Má se jednat o velkolepý koncert a zároveň dokument ze zákulisí. To vše v jednom balení.
Už je to třičtvrtě roku co ve studiích MTV na Times Square v New York City natáčeli akustický koncert ze série Unplugged KoЯn. Jako hosté s nimi tenkrát vystoupili Amy Lee z Evanescence a The Cure. Více o desce ZDE. Další díl potěší fanoušky Bon Jovi (budou natáčet 22. června) a Police (MTV sjednává vystoupení někdy na půlku července).
Zpěvačka Amy Lee se se svou kapelou EVANESCENCE minulý týden zavřeli do studia a začali nahrávat. Zdá se, že nová deska by mohla fanoušky potěšit už na podzim.
"Ani neumím vyjádřit, jak moc se na tuto desku těším," uvedla frontmanka v oficiálním prohlášení. Ještě dodala: "Během posledního roku a půl se tyto skladby staly mým hlavním cílem a nemůžu se dočkat, až je uslyším ve studiu."
Každý čtvrtek večer (20-23h) pro vás chystáme 'speciál' s archivní hudbou z nejrůznějších škatulí. Zájemcům níže nabízíme playlist škatule z 13.12., tedy muziku z 'putování po Spojených státech'... dnes z Indiany.