Vychází zapomenutá Nirvana
V rámci vydávání výroční edice alba 'In Utero', tedy posledního alba kapely Nirvana z roku 1993, se fanoušci dočkají také doposud neslyšené skladby, která málem zůstala zapomenuta.
V rámci vydávání výroční edice alba 'In Utero', tedy posledního alba kapely Nirvana z roku 1993, se fanoušci dočkají také doposud neslyšené skladby, která málem zůstala zapomenuta.
Megadeth jsou pro mnohé thrashová legenda. Není proto divu, že o věci z jejich 'Deth tour' je velký zájem. A že těch suvenýrů jsou stovky. Dave Mustain davá do aukce věci, o kterých fanoušci i sběratelé mohli zatím jenom snít.
Jimmy věnoval spoustu času práci na remastrech kompletní diskografie Led Zeppelin. Teď, když jsou všechny desky venku, včetně výběru Mothership se hodlá soustředit na sólové aktivity.
Skupina Korn vypustí do světa 5.12. nové album The Path Of Totality. Album bude jedinečná směs rocku a dubstepu. Ale nebude to jako deska Korn. A nebude to ani jako jakákoliv deska, kterou kdy kdo slyšel. The Path of Totality je experimentální album, na kterém Korn přeřadili rychlost a prozkoumávají nové území. Pravověrní fanoušci nebudou asi překvapeni - Korn jsou od počátku devadesátých let, kdy se objevili v rockovém světě, kapelou, která ráda mění pravidla hry.
"Exkluzívním dodavatelem nových talentů pro Naději Beatu je Bandzone.cz, největší databáze českých klubových kapel"
Finále podzimní části je za námi, aktuálními Nadějemi Beatu jsou:
1. DURMAN
2. AFTERSPOON
3. CLAYFEEDERS
Cena poroty "Kalumet strýčka Indiána" tentokrát nebyla udělena.
Vítězům gratulujeme, všem ostatním díky za účast, Naděje pokračuje další částí, takže bigbíti - hlašte se!
S vítězi se uvidíme na tradičním koncertě vítězů Naděje Beatu, tentokrát 26.01.2010 v Klubu Vagon.
Všichni naši milí muzikanti a bigbíťáci!
Soutěž méně známých a začínajících kapel pokračuje - máte-li chuť se zapojit, čtěte následující řádky:
Přihlásit se může každá česká rocková kapela (zahraniční členové kapely účast nevylučují), která nemá smlouvu s žádným vydavatelsvím. Zapojit se můžete, pokud na adresu Rádio Beat, Říčanská 3, 101 00 Praha 10 Vinohrady zašlete v období mezi 07.11.2009 a 06.04.2010 (díky termínům se jedná už o jarní část) obálku nadepsanou Naděje Beatu.
27. října - Olomouc - Zimní stadion
Pražský koncert je za námi. A jak se líbil Beaťákům ? Tady je pár postřehů.
BILLY: Miluju Deep Purple od svych detskych let a to co vcera predvedli je narez jako krava!Gillan sice moc uz nezpiva a furt je to bigbit jako hovado!!!nejlepsi rockova kapela vsech dob!!!!!!!!!
HYNEK : Souhlasím,perfektně odvedená práce!Koncert hraný s nadšením a perfektně.Atmosféra úplně nej,bylo vidět,že hrají s chutí a souznění publika a Purplíků bylo až fantastické.Perfektní večer!
LIBORISTA: Deep Purple se mi v Praze moc líbili, je na nich vidět, že je to pořád baví a nedělají to jen pro prachy. Je úžasné, jak to staří pánové umějí rozbalit. Moraváci, máte se na co těšit!!!
Ex-členové Slade Noddy Holder a Jim Lea počítají tantiémy za skladbu 'Merry Xmas Everybody'. Poprvé vyšla před 40 lety, jinak ji najdete na snad každém rockové vánočním výběru. Letos prý výplata dosáhne na 800 tisíc liber.
Beatovou PUMPU si dnes mezi 13 a 18 hodinou můžete užít před klubem HOBE MUSIC HALL (na Palackého třídě) v Pardubicích. Vedle muziky, triček, samolepek a dalších věcí na jednoho beaťáka čeká také 'all inclusive' zájezd pro dva do Egypta!