Šimi doporučuje výlet do Alp 7.
Náš Šimi opět usednul k psacímu stroji (rozuměj ke klávesnici) a pustil se do sepisování dalšího dílu povídání o jeho cestách do Alp.
Náš Šimi opět usednul k psacímu stroji (rozuměj ke klávesnici) a pustil se do sepisování dalšího dílu povídání o jeho cestách do Alp.
Největší mezinárodní rockový open-air festival v ČR!
15. - 18. července 2010 - Likérka Rudolf Jelínek VIZOVICE
Hlavní hvězdou festivalu jsou američané MANOWAR. Ano! Kings Of Metal jsou zpět s novým studiovým albem! Bude to jejich jediné plánované festivalové show pro ČR, SR, Polsko, Maďarsko a Rakousko! Své exklusivní vystoupení za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů ze Zlína chystá i finská královna TARJA. Pódium festivalu zažije letos také jeden velký světový comeback, tentokrát legendárních ACCEPT!
Na nejstarší hudební festival v ČR přezdívaný Český Woodstock, který se bude konat 15. až 18. srpna v trutnovském areálu Na Bojišti a na přilehlých pozemcích, přijede legendární hudebník John Mayall. Král bílého blues bude festival otevírat a odehraje své první open air vystoupení v České republice.
6. 4. 2007, Praha - Palác Akropolis (Praha)
Před miliony a miliony let existovalo jen temno. Pak však Vládce vesmíru stvořil planety a život na nich. Zanedlouho se však Vládce začal nudit a tak stvořil smrt, zkázu a válku. Brzy ho však začalo nudit jen pouhé sledování válek a dostal chuť sám zabíjet. A tak stvořil stvůry, proti kterým by sám mohl bojovat. Ale brzy již měl proti sobě tolik stvůr, že se jich potřeboval nutně zbavit. Právě v tuto chvíli zmobilizoval všechnu svou energii kterou měl a stvořil elitní bojovou jednotku - GWAR..
V průběhu milionů a milionů let se GWAR stávali stále více mocnější a silnější a Vládce dostal informaci, že se jeho elitní
Cau Pe,
dosud jsem neměl čas napsat recenzi na koncert S.Lukathera, ale teď ho trochu mám, tak ji teda napíšu......
System Of A Down je sice americká kapela z Kalifornie, ale je jasné, že více než bluesový kořen amerických tradic je v jejich muzice cítit exotická arménská krev a původ. Kapela se po mega úspěchu hitu 'B.Y.O.B.' propracovala až k ceně Grammy. Po patnácti letech se kapela v původní sestavě vrátí zahrát k nám do republiky.
Již od pátku 11. června se dočkají všichni příznivci motocyklů, legendárních historických exponátů a zajímavostí zejména z motocyklového předválečného období! Na střechách Křižíkových pavilonů holešovického Výstaviště totiž startuje unikátní výstava Veteran Mania.