10.-12.8.2006 BRUTAL ASSAULT
10. - 12. 8. 2006 Svojšice u Přelouče
FEAR FACTORY
MORBID ANGEL
MAYHEM
NAPALM DEATH
a další
10. - 12. 8. 2006 Svojšice u Přelouče
FEAR FACTORY
MORBID ANGEL
MAYHEM
NAPALM DEATH
a další
31. 1. 2007, Retro Music Hall, Praha
Legendární Švédové EUROPE, kapela, která je považována za velikány klasického rocku a je tvůrcem rockové hymny "The Final Countdown", vystoupí ve středu 31. ledna od 20:00 hod. v Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 2). Stane se tak v rámci světového turné "Secret Society World Tour" k jejich sedmému řadovému albu, které vyšlo 27. října pod názvem "Secret Society". Rockovou legendu do Prahy přiváží agentura Pragokoncert.
22. 5. 2007 Rock Café, Národní 20, Praha 1
Když před téměř deseti lety vyrukovali švédští THE HAUNTED se svou prvotinou nazvanou "The Haunted", zaplavila Evropu nová vlna thrash metalové mánie. A zpětně se nelze divit, neboť toto album obsahuje tolik enegrie a nespoutané síly, že pokud by nenastala renesance thrash metalu právě s ním, tak už zřejmě s žádným jiným.
Následovala alba "The Haunted Made Me Do It" a "One Kill Wonder", která upevnila pozici kapely jako nekorunovaného krále tzv. neo-thrashe. Jak už to však bývá, se vzrůstající popularitou tohoto stylu se
11. 5. 2008 Sportovní hala (HC Sparta Praha), Praha 7 - Výstaviště
Skladatel a kytarista Mark Knopfler patří k nejvíce respektovaným a originálním postavám moderní hudby. Knopfler, známý jako frontman věčně populárních Dire Straits, poprvé na svůj talent upozornil hity jako "Sultans Of Swing", sociálně laděnou dvanáctiminutovou hymnou "Telegraph Road" (v Čechách bluegrassově upravenou
5. 5. 2009. 20.00 hod., PRAHA-Retro Music Hall,Francouzská 4
Vstupné 550,-Kč
Info a vstupenky-ag.Ozzy a potkan,tel.603 531 943,e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz4.března 2010 v 19hodin se v Paláci Akropolis v Praze na Žižkově uskuteční zcela ojedinělý dobročinný koncert na pomoc vážně nemocnému bluesmanovi a kamarádovi českých muzikantů Stevu Whitovi. Koncert je ojedinělý počtem účinkujících, které se podařilo pro benefiční koncert získat. V jakých sestavách hudebníci vystoupí, bude pro posluchače překvapením.
podrobnosti v článku
27. října - Olomouc - Zimní stadion
Pražský koncert je za námi. A jak se líbil Beaťákům ? Tady je pár postřehů.
BILLY: Miluju Deep Purple od svych detskych let a to co vcera predvedli je narez jako krava!Gillan sice moc uz nezpiva a furt je to bigbit jako hovado!!!nejlepsi rockova kapela vsech dob!!!!!!!!!
HYNEK : Souhlasím,perfektně odvedená práce!Koncert hraný s nadšením a perfektně.Atmosféra úplně nej,bylo vidět,že hrají s chutí a souznění publika a Purplíků bylo až fantastické.Perfektní večer!
LIBORISTA: Deep Purple se mi v Praze moc líbili, je na nich vidět, že je to pořád baví a nedělají to jen pro prachy. Je úžasné, jak to staří pánové umějí rozbalit. Moraváci, máte se na co těšit!!!