13.a15.3. Ken Hensley - Plzeň, Olomouc
Ken Hensley, ex-Uriah Heep, v rámci sólového turné vystoupí úplně sám v Plzni (House Of Blues 13.3.) a Olomouci (Divadlo na Santovce 15.3.). Součástí vystoupení bude moderovaná diskuze s dotazy diváků.
Ken Hensley, ex-Uriah Heep, v rámci sólového turné vystoupí úplně sám v Plzni (House Of Blues 13.3.) a Olomouci (Divadlo na Santovce 15.3.). Součástí vystoupení bude moderovaná diskuze s dotazy diváků.
Friends fest slaví výročí 10 let a pro tento jubilejní ročník pořadatelé připravili jednoduše neskutečnou podívanou pro všechny. Jednou z největších pecek bude adrenalinová MOTO aréna se světovou exhibicí ve freestyle motokrosu a dalších extrémních disciplínách.
Letošní červen je na kulturní akce velmi bohatý. Rockový fanoušek si přijde na své i díky jedné další akci, která by měla být do budoucích let tradicí. Nejedná se o nic malého, jedná se rovnou o festival, který ozdobí svým vystoupením několik zahraničních zajímavých hostů. Nenechte si to ujít a buďte u toho!! Prague City Festival proběhne 23. června na holešovickém Výstavišti.
Šimi a jeho internetový dovětek k aktuálnímu Guláši Radia Beat. Tentokráte na téma extremní cestování a závody.
Další velký obchod s autorskými právy oznámili zástupci společnosti Warner Music Chappell. Podařilo se jim odkoupit práva na veškerou muziku rockového chameleona Davida Bowieho.
18. 8. 2007 Praha, Zimní stadion Eden
Vstupneky v síti Ticketpro od 3. května
DEVÍTIPALCOVÉ HŘEBÍKY PO DLOUHÝCH TŘINÁCTI LETECH OPĚT DORAZÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY ZAÚTOČIT NA NAŠE UŠNÍ BUBÍNKY. JEDNA Z NEJLEPŠÍCH KAPEL SOUČASTNOSTI PŘEDSTAVÍ NAŽIVO NOVINKU YEAR ZERO.
TRENT REZNOR - zpěv, kytara, JORDIE OSBOURNE WHITE - basa
JOSH FREESE - bicí, AARON NORTH - kytary, ALESSANDRO CORTINI - klávesy
Lenny Kravitz, čtyřnásobný držitel ceny GRAMMY®, autor, producent, multiinstrumentalista a vůbec ikona mnoha hudebních žánrů, dnes oznámil nejnovější termíny svého celosvětově oceňovaného Blue Electric Light Tour. Kravitz se svou kapelou projede největší evropské arény, včetně londýnské Wembley Areny, pražské O2 Areny a pařížské La Defense Areny.
Téma „On The Road Again“ vystihuje ducha jízdy na motocyklech a symbolizuje přesun festivalu. Akce se bude konat nově v Lipně nad Vltavou.
Beatová pumpa žije. Veškeré vybavení jsme oprášili, vybalili z igelitu, opláchli vlažnou vodou a vyzkoušeli. Hraje to. Uvidíme se 14. května v Rudě u XTline s.r.o.