Šimi doporučuje výlet do Alp 7.
Náš Šimi opět usednul k psacímu stroji (rozuměj ke klávesnici) a pustil se do sepisování dalšího dílu povídání o jeho cestách do Alp.
Náš Šimi opět usednul k psacímu stroji (rozuměj ke klávesnici) a pustil se do sepisování dalšího dílu povídání o jeho cestách do Alp.
Vyslyšeli jsme Vaše prosby a přinášíme karikaturní model Beatotrika v barvě bílé. Jaro se blíží, léto asi také bude, takže výhody bílého trika oproti černému poznáme všichni na vlastní kůži.
Michal Prokop chystá s kapelou Framus 5 nové album. Bude se jmenovat Mohlo by to bejt nebe… a oficiálně vyjde 28. května.
Je to spojení možná zvláštní, ale od desky Lulu není nepředstavitelné. Něco, se zřejmě chystá. Co to nakonec bude, není vůbec jasné.
Po třech letech od vyhlášení pauzy Mr. Big je možná čas k návratu. Eric Martin prozradil, že tom přemýšlí čím dál častěji. Otázkou je, co na to spoluhráči.
Patříte mezi fanoušky skupiny? Také voláte po nových písních? Klidně volejte. Nic moc nového ale nečekejte. Kapela má trochu jiné plány.
Středa – Michala Prokopa (a Framusu Five) třeba. Ve středu 21. dubna má premiéru nová píseň Má vlast. Hned po zprávách v 15 hodin se na ní můžete, ve světové premiéře, těšit u nás na Beatu.
Na českých horách teď vrcholí skialpinistická sezona a lyže brzy uklidíme do sklepů a kumbálů. Ještě předtím je ale potřeba je správně “zaletnit” Obzvláště dejte pozor na pásy. Vadí jim nejen vlhko, ale i třeba teplo.