14.4. Dragons Of Real Metal - KD Šeříkova, Plzeň
Hned tři metalové kapely spojí své síly na akci pojmenované Dragons Of Real Metal. Stane se tak 14. dubna v plzeňské Šeříkovce od 18 hodin. Vystoupí kapely Wizard, Iron Fire a Paragon.
Hned tři metalové kapely spojí své síly na akci pojmenované Dragons Of Real Metal. Stane se tak 14. dubna v plzeňské Šeříkovce od 18 hodin. Vystoupí kapely Wizard, Iron Fire a Paragon.
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58, nebo pošlete mail na mou adresu honza@radiobeat.cz.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58, nebo pošlete mail na mou adresu honza@radiobeat.cz.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Dan McCafferty, zpěvák Nazareth, přijede do Prahy představit sólově svůj repertoár v akustické podobě. Svůj pražský akustický koncert podmínil tím, že se odehraje v nějakém tradičním hudebním sále, který dýchá intimitou, a musejí ho doprovázet přední čeští muzikanti. 25. května tak vystoupí v Malostranské Besedě a doprovázet ho budou Tomáš Vartecký - kytara, Michal Pelant – kytara, Honza Jakubec - baskytara, Tomáš Brožek - bicí a Karel Mařík - piano & akordeon.
Michal Prokop a skupina 'Framus Five' vystoupí společně s kapelou 'November 2nd' 15. května v paláci Akropolis.
Steven Adler, ex-bubeník Guns N' Roses, si postavil svůj nový band. Na basu mu hraje Johnny Martin, z kapely Lynam si vzal zpěváka Jacoba Buntona, a ze svého předchozího projektu Adler's Appetite si nechal kytaristu Lonny Paula.
Mike McCready, kytarista Pearl Jam, naznačil, že superskupina Mad Season by mohla zrealizovat částečný návrat na scénu.
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)