Sprigsteen v Praze
"Tak teď už můžu v klidu umřít..." Prošlo mi včera ve 22:40 hlavou, když dozněly poslední tóny koncertu Bruce Springsteena a jeho E-Street bandu v Pražské Synottip aréně.
"Tak teď už můžu v klidu umřít..." Prošlo mi včera ve 22:40 hlavou, když dozněly poslední tóny koncertu Bruce Springsteena a jeho E-Street bandu v Pražské Synottip aréně.
Tipy a pozvánky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou, posílejte v pátek dopoledne do studia SMSkou na číslo 720 001 222.
Už dlouho jsme na Beatu o nic nesoutěžili, že? Tak pro tentokrát dáváme do placu luxustní večeři v Kubánské restauraci a také dovolenou v Dubaji. Ale zadarmo to nebude. Je třeba odpovědět mailem na opravdu zapeklitou otázku. Správná odpověď Vás dost možná překvapí...
Před týdnem žebřík, tentokrát pivní jeskyně a k tomu vrták, v celkové hodnotě přes 7000 korun. Díky www.pivnijeskyne.cz a Beatu si teď můžete vyrobit na zahradě parádní schovku.
Však my tady na Beatu dobře víme, kolik Beaťáků patří mezi rybáře. Myslíme na ně, protože i my jsme rybáři. A tak jsme se dali dohromady s firmou Kaprpro.cz a vymysleli jsme to takto…
Pořadatelé 'Rock And Roll Hall Of Fame', tedy rock'n'rollové síně slávy, udělali veřejnou anketu, jak veřejnost a fanoušci vidí své oblíbence a komu by dali hlas. Pro příští rok by z pohledu fanoušků do síně slávy měli být uvedeni Kiss.
29.1.2011 - Praha, Klub Vagon
Pražská rocková kapela Nahoře Pes se pro vytíženost muzikantů v ostatních hudebních působištích (5P Luboše Pospíšila, Schodiště, Hromosvod...) rozhodla po čtrnácti letech ukončit činnost. Trochu netradičně ještě předtím vydá řadovou desku, která shrne repertoár posledních dvou let. V těchto dnech ji dokončuje v kolínském studiu Sklep. Poslední šanci užít si svéhlavou rockovou bandu v čele s kytaristou Ondřejem Fenclem (a s bubenickým motorem Páji Táboříkové) budete mít na rozlučkovém koncertě v pro kapelu domácím pražském klubu Vagon. V ten samý večer proběhne i křest cd (název a kmotr budou upřesněni), to vše v sobotu 29. Ledna 2011.
________________________________________________________
Ve čtvrtek 7.7. vás mezi 20:00 - 23:00 čekají Rockové škatule věnované Jimu Morrisonovi
_______________________________________________________
Zimní den roku 1955. V horách Sangre De Cristo v Novém mexiku zrovna napadl sníh a Morrisonovi vzali děti sáňkovat. Jimovi bylo tehdy dvanáct, jeho sestřičce Anne devět a nejmladšímu Andymu sotva šest. Pod sáňkami se rozpustil sníh. Jim seděl vzadu a odstrkoval se, aby jeli stále rychleji a rychleji. Za zatáčkou se z ničeho nic objevil srub. Sáně se řítily přímo na něj. Andy zkoušel brzdit nohama, Anne se rozječela. "Zastav!" Jim upřeně hleděl před sebe. Šílená srážka byla nevyhnutelná. Pět metrů před srubem zastavil saně otec. Zatímco se Morrisonovi snažili utišit mladší děti, Jim stál opodál a ušklíbal se: "Ale byla to docela sranda, ne?"