V pátek slavil VĚRTNÍK 100. vydání
A ve studiu bylo veselo. Hoši pořídili fotodokumentaci:
Posluchači gratulovali (rozklikni celý článek):
A ve studiu bylo veselo. Hoši pořídili fotodokumentaci:
Posluchači gratulovali (rozklikni celý článek):
V neděli 17. prosince 2006 jsme společně oslavili pátý ro(c)k vysílání Rádia Beat. A bylo to velké. První fotky donesl Ted Kosnar. Děkujeme.
Následeně i dalším Jirkovi, Robertovi, Mirkovi, Evě.
Celý večer v Lucerně začala kapela Červi (fotky od Honzy Průši)
Následovala kapela Pumpa:
Po rozkliknutí "celého textu" si můžete prohlédnout všechny fotky
Od H. Hamerníka z Anaheimu:
Novinka Kennyho Wayna Shepherda se
jmenuje 10 Days Out...Blues From the Backroads a 29. letý muzikant na ní skládá parádní hold všem těm starým (povětšinou různě barevným) bluesmanům, od kterých se "to" naučil. Shodou okolností jsem
měl tu příležitost shlédnout jeho vystoupení na stánku jedné firmy na hudební výstavě
NAMM Show právě předevčírem. Ta úcta ke "starejm dědkům", kteří s ním hráli nebyla hraná, vzpomínal, jak ho vlastně v
jeho 13 letech vzali poprvé mezi sebe na pódium. A pak se mu blues stalo osudem...
Další fotkxy, které Honza pořídil na hudebním veletrhu:
A co si dál Honza s Martinem z USA dovezou: /rozbal celý text/
Důvod se nesnaží maskovat. Eddie jde na léčení a už to nechce odkládat. Na webu Van Halen nechal fanouškům dopis s tím, že si všech příznivců kapely váží. Že bez nich by Van Halen nebyli ničím. Bohužel teď není schopen dát ze sebe to nejlepší a raději odchází do léčebny. Teší se na návrat a děkuje za podporu z celého srdce. Celý dopis ZDE