Prázdniny na Zemi 2020
Skupina Olympic těší fanoušky v těžkých dobách reedicí alba Prázdniny na Zemi...? Remastrované LP / CD a digitální verze s deseti bonusy navíc vychází u vydavetlství Supraphon.
Skupina Olympic těší fanoušky v těžkých dobách reedicí alba Prázdniny na Zemi...? Remastrované LP / CD a digitální verze s deseti bonusy navíc vychází u vydavetlství Supraphon.
Třináctý ročník festivalu Masters of Rock se koná 9. – 12. července 2015 ve Vizovicích v areálu likérky R. Jelínek. Hlavní hvězdou festivalu bude finská skupina Nightwish.
Má prostě napilno. Aktuálně jede na turné s Black Sabbath a chystá se na závěrečný koncert, prochází manželskou krizí a už spřádá plány na nové sólové album.
Andy byla ve čtvrtek ve Vídni na koncertu Metalliky + Heaven and Hell:
Zdravím mé rádio z východní fronty Beatu!
Jednoduše řečeno - bylo to fantastický!!! Byl to ten nejlepší koncert Metalliky, jakej jsem zažila. Jsou to pořád neuvěřitelný machři. Na Rotundenplatz v centru Vídně se sešlo kvůli svým legendárním idolům bezmála 50 000 lidí, a to opravdu pestrého národnostního složení, okolo mě zněla, kromě Němčiny ještě ...
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ...
(Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58, nebo pošlete mail na mou adresu honza@radiobeat.cz.)
... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich mailů a SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Někdy je záhadou, jak se na koncert, kde je zakázáno (a kontrolováno) přinést si vlastní kameru a natáčet, dostane fanoušek, který nejen docela kvalitně natáčí, ale natočí dokonce celý koncert.
Ve středu (15.8.) jsme rozdávali na Beatu vstupenky na Foo Fighters. Spolu s výherci a i ostatními fanoušky na akci vyrazil i Standa Rubáš. A jak se mu koncert líbil? ...
Beaťáci, každý pátek dopoledne do studia rádia Beat posíláte svoje tipy a pozvánky pro další beaťáky, kam o aktuálním víkendu vyrazit za živě hranou kytarovou rockovou muzikou ... (Jestli i vy máte zajímavý hudební víkendový tip pro ostatní beaťáky, pošlete v pátek dopoledne do studia SMSku na číslo 724 58 58 58.)... pozvánky jsou níže v textu nakopírovány z vašich SMSek (i s případnými chybkami, či bez diakritiky), tak si něco vyberte a užijte si víkendu s rockovou muzikou :o)
Koncert 24 května s legendou ČZ undergroundu z 60 let se skupinou The Primitives Group Ivanem Hajnišem a jeho blues bandem. Bandet - Ivan Hajniš and the New blues band....Kytary Jiří Milota a Petr junior Eichler, keaboards Georg Janouch, bassguitar Marek Eichler, Saxofon Forest, zpěv a bluesharp Ivan Hajniš.