Genesis vyjedou na turné
Včera to byly jen dohady, spekulace a očekávání. Dnes je to realita. Kapela Genesis vyrazí po 13 letech na své poslední turné nazvané The Last Domino.
Včera to byly jen dohady, spekulace a očekávání. Dnes je to realita. Kapela Genesis vyrazí po 13 letech na své poslední turné nazvané The Last Domino.
Fotky ze zkoušek jsou toho důkazem. Náladu mu nezkazí ani soudní tahanice se jeho ženou a jejím novým manželem. Muzika je zkrátka lék na vše.
Legendární kytarista ERIC CLAPTON dnes oznámil sérii evropských koncertů na rok 2026 a součástí je i představení 4. května v pražské O2 areně.
20. 6. 2007, Praha - NA PARKOVIŠTĚ U STANICE METRA ČESKOMORAVSKÁ, KTERÉ SE NACHÁZÍ V TĚSNÉ BLÍZKOSTI SAZKA ARENY /přesunuto ze Strahova/
Na comebackovém turné Genesis, které začíná 11. června v Helsinkách, doplní Phila Collinse, Mikea Rutherforda a Tonyho Bankse bubeník Chester Thompson a kytarista Daryl Stuermer.
(fotky z koncertu poslal Vojta Veškrna a Honza Svatoň. Díky)
Třináctý ročník festivalu Masters of Rock se koná 9. – 12. července 2015 ve Vizovicích v areálu likérky R. Jelínek. Hlavní hvězdou festivalu bude finská skupina Nightwish.