FLÉDU ČEKÁ TRASHMETALOVÁ EXHIBICE
Legendy žánru v podobě kapel Overkill a Destruction, dále podpořené formacemi Heathen, After All a Debustrol, zde vystoupí v rámci rozsáhlého evropské turné nazvaného "European Killfest Tour 2011".
Headlinerem celého podniku nemůže být nikdo jiný než rodáci z New Jersey, vystupující již třicet let pod názvem OVERKILL. Od jejich prvního alba "Feel The Fire" už uběhl nějaký ten rok, ale OVERKILL jsou stále zde, a co více, stále na vrcholu sil. Již v devadesátých letech se stali jednou z nejúspěšnějších thrashových formací na východním pobřeží a svůj věhlas dokázali postupně transportovat až do Evropy.
"Tak teď už můžu v klidu umřít..." Prošlo mi včera ve 22:40 hlavou, když dozněly poslední tóny koncertu Bruce Springsteena a jeho E-Street bandu v Pražské Synottip aréně.