20.3. The Tip - Praha, Klub Vagon
Americká hardrocková skupina THE TIP vznikla v roce 2014, kdy frontman Benny Carl a bubeník Dixie Carl spojili síly s kytaristou Rickym Doverem a s dnes již bývalým basákem Drewem Uldrichem ve zkušebně v Nashville.
Americká hardrocková skupina THE TIP vznikla v roce 2014, kdy frontman Benny Carl a bubeník Dixie Carl spojili síly s kytaristou Rickym Doverem a s dnes již bývalým basákem Drewem Uldrichem ve zkušebně v Nashville.
V rámci svého aktuálního evropského turné 2019, se newyorská klubová legenda - zpěvák a kytarista ADAM BOMB zastaví v pražském klubu Modrá Vopice, se svou dynamickou show, plnou ostrých kytarových riffů a pyrotechnických efektů.
13. června 2019 se uskuteční ve Žlutých lázních v Praze na břehu Vltavy velká koncertní vzpomínka na charismatického zpěváka Vláďu Šafránka. Skupiny HARLEJ, WALDA GANG, RYBIČKY 48 ad. zahrají v den nedožitých zpěvákových narozenin.
V neděli hráli Kiss v Mnichově. Zajel se tam podívat i Martin Linek a něco nám na mobil natočil a nafotil. VIDEO ZDE
Včera měli Kiss zastávku ve Vídni a tam nechyběl Stanley se svou partou:
Zdravím všechny Beaťáky
a posílám několik fotek z pondělního vystoupení KISS ve Vídni. Protože jsme šli jako členové české KISS REVIVAL CZECH REPUBLIC kapely v kostýmu a v masce, způsobili jsme před Wienner stadt halle
davové šílenství a téměř dvě hodiny se fotili s každým kdo si přišel říct. Vybírat za focení po euru, tak jsme nemuseli měsíc do práce. Koncert samozřejmě parádní co se týče zvuku - ten byl
naprosto úžasný. Rakouská hala je prostě skvěle postavená. Co si všimlo více lidí byl fakt, že Paul Stanley byl viditelně nemocný, smutný a hodně se šetřil, ale Gene Simmons spolu s Ericem Singerem
ho co se týče zpěvu pokaždé hodně podrželi. Tak doufejme, že se Paul do Pražského vystoupení uzdraví a uslyšíme ten jeho pověstný ječák.
Po dvou letech se maďarská rocková legenda vrací do loketského amfiteátru s novým albem Omega Rhapsody
Když 28. srpna 2009 dohrála maďarská kapela Omega svůj fantastický koncert před vyprodaným loketským amfiteátrem, zpěvák a mozek kapely Janos Kobor poznamenal, že na tomto jedinečném místě by si rád se svou kapelou zahrál v rámci turné, kterým Omega oslaví 50 let své existence...
28. května 2011 zažije amfiteátr v Lokti opět jedinečnou událost. Po dvou letech se legendární maďarská kapela Omega vrací do loketského amfiteátru a jako hosty s sebou přiveze neméně legendární slovenskou art-rockovou lahůdku Collegium Musicum. Maďarští rockeři představí nejen své hity z jejich padesátileté kariéry, ale i skvělé loňské novinkové album "Omega Rhapsody". Marián Varga, Fedor Frešo, František Griglák a Martin Valihora představí výtečné loňské CD/DVD "Speak, Memory". Vidět pohromadě kapely Omega a Collegium Musicum lze jedině v Lokti!!! Rockové velikány doplní pražská prog-rocková kapela Different Light.
Na otázky odpovídá Janos Kobor:
(Ondřej Fencl pro Lidovky)
Když v září 1980 nezvládl další z nekonečné řady drogových večírků John Bonham, Led Zeppelin po pár týdnech ukončili činnost. Když šest let po něm odešel do bubenického nebe alkoholem zdevastovaný Vlado Čech, tehdejší Blue Effect to měl rovněž spočítané. Tak jako Page a Plant měli svého Bonhama, Radim Hladík měl Vlado Čecha. 21.7.uplynulo od jeho předčasného skonu čtvrtstoletí. Bubeníci několika generací ho bez váhání označují za génia.
Charakterní, otevřený, zábavný, věčný diskutér, kluk, co nemluvil sprostě, zároveň poživačný bonvián, který si v nelehké době uměl užívat života - tak na něj vzpomínají blízcí.
Nezávislý test lavinových vyhledávačů přinesl i jedno velké překvapení. I přesto, že přístroje mohou skialpinistům, snowboarďákům, nebo třeba telemarkistům zachránit život, tak některé typy v některých okamžicích podle Horské služby ČR úplně selhávají.