AC/DC mají "high-voltage" víno
Kapela AC/DC se spojila s jedním v Austrálii velmi oblíbeným vinařským závodem. Výsledkem je kapela na vinětách a prý velmi dobré a ceněné víno uvnitř.
Kapela AC/DC se spojila s jedním v Austrálii velmi oblíbeným vinařským závodem. Výsledkem je kapela na vinětách a prý velmi dobré a ceněné víno uvnitř.
Nejen AC DC už dali své jméno dobrému vínu, jak jsme informovali nedávno. Je tu další 'signature' pití, které tentokrát doporučuje Lemmy Kilmister z Motorhead.
Na podzim by se na trhu měla objevit nová značka červeného vína, pojmenovaná po albu Boba Dylana z roku 1974 Planet Waves. Víno, které italský vinař a velký fanoušek Boba Dylana Antonio Terni popisuje jako "dylanovský střet mezi strohostí Monepulciana a jemností Merlotu", má prý požehnání od samotného rockera.
Během 3. dnů se na Beatu slavilo hned třikrát. V pátek měl kulatiny Martin Vyušil, v sobotu s ženami (MDŽ) a Vladimírem Mišíkem slavil Honza Tomek a včera se dortem cpal Dan Kohout. Dodatečné připití na Šůšovo, Johanovo i Ptícovo zdraví se taky počítá.
V tété ohledně alkoholu pohnuté době je dobré nenechat si ujít informaci ohledně nového vína. Kapela Slayer přišla na švédský trh s exkluzivním červeným vínem 'Reign In Blood' (podle klasického alba z roku 1986). Pokud bude produkt úspěšný ve Švédsku, bude se exportovat i do dalších zemí.
Světlé pivo Trooper pod hlavičkou Iron Maiden přijde v lednu v půllitrových plechovkách na americký trh. Tohle pivo si mohou nejen fanoušci Iron Maiden v Evropě vychutnávat už od roku 2013.
O novém pivu, které 'ladil' Bruce Dickinson už jsme informovali v březnu. Teď ovšem tahle zpráva stojí za připomenutí, protože ono pivo je nově k sehnání i v Klubu rádia Beat!! Zatím jen pro osobní odběr, ale v plánu je pro přepravu do regionů Beatu kurýr ...
Slayer 666 Red Ale. To je název nového piva, které vzniklo ve Švédsku a je výsledkem spolupráce pivovaru Nils Oscar a kapely Slayer.