Black Oak Arkansas zapojeni do sítě
Kapela Black Oak Arkansas hraje jakési jižanské hillbilly psycho-boogie. Má s tím zkušenost už nějakých 40 let. V půlce října se teď na scénu vrací s novým albem 'Back Thar N’ Over Yonder'.
Kapela Black Oak Arkansas hraje jakési jižanské hillbilly psycho-boogie. Má s tím zkušenost už nějakých 40 let. V půlce října se teď na scénu vrací s novým albem 'Back Thar N’ Over Yonder'.
Nedávno jsem se při návštěvě u svého syna potřeboval podívat na nějaké mapy, ale on měl zrovna něco rozdělaného na počítači, tak vytáhl ze skříně svůj starý notebook, který už tam ležel pěknou řádku měsíců, abych si to našel na něm. Notebook kupodivu šel zapnout ...
Hudební festival Hrady CZ začíná v pátek 12. července na hradě Točník a postupně se v průběhu léta představí vždy v pátek a sobotu až do 31. srpna na hradech Švihov, Kunětická hora, Rožmberk nad Vltavou, Veveří, Hradec nad Moravicí, Bezděz a Bouzov.
Desátý ročník festivalu Hrady CZ nabízí větší areály i nové interprety. Točník (11 - 12. 7.), Švihov (18. – 19. 7.), Kunětická hora (25. - 26. 7.), Rožmberk nad Vltavou (1. - 2. 8.), Veveří (8. - 9. 8.), Hradec nad Moravicí (15. - 16. 8.), Bezděz (22. - 23. 8.) a Bouzov (29. - 30. 8.).
Radio Beat hledá mediální konzultanty pro Prahu. Máte rádi rockovou muziku a jste výborný obchodník? Myslíte si, že dokážete prodat Eskymákům led a máte chuť tvrdě na sobě pracovat? Tak právě Vás hledáme do našeho obchodního týmu v Praze a Brně.
Ahojky mé rádio,
tož u nás v Bohdanči v sobotu opět po roce proběhla vaše Rocková Pípa rádia Beat a já za sebe, celou Bílou Vránu i spoustu známých i neznámých Beaťáků můžu říct, že to bylo moc fajn a možná ještě
lepčí něž loni, uvolněná atmosféra, lidi si užívali konce prázdnin, příjemného večera i letního počasí, bumbali svijanské pivečko, když došlo - poměrně brzo stejně jako v Praze na zahradě Beatu,
tak nikdo neprudil - lidově řečeno, a většina přišla opravdu za muzikou a za akcí rádia Beat, nejen za tím pivkem grátis, a to je dobře, tak tedy účel byl splněn :).
Před začátkem Pípy zahrála kapela GambaBluesBand, přeloučsko-čáslavská bluesrocková partička, vesměs kamarádi a ´staří pardálové´, hrající převzatý i nějaký ten vlastní repertoár, a navodila tu
správnou atmosféru letního večera, setkání a pokecu s kamarády u dobré muziky a dobrého moku. Gambě za Vránu díky !
Tak se mějte všichni moc fajn, přeju všem příjemný konec prázdnin a hezký podzim, a doufám, že si to zase příští sezónu zopáknem ! :)
Z Východu Vás zdraví
Andy
Milé máničky, drazí punkové, rockeři.
Vzhledem k tomu, že jsem porodil nové CD "ŽIVÁ VODA" a křest plánuji až na konec tohoto roku, chci Vás pozvat na "polotajně oslavný koncert k porodu tohoto céda". Bude se konat 29.6. v rockovém klubu Matrix, kde tenhle nový repertoár z cd živě přehrajeme.
CD "ŽIVÁ VODA" je v prodeji teprve tři týdny a je mým devátým sólovým albem. Najdete na něm 12 skladeb a navíc jeden radio edit, od předešlého alba se liší tím, že byly eliminovány (až na jedinou vyjímku) sekvencery i klávesové nástroje.
Je to sevřené rockové album, které je skladatelsky posunuto ke kořenům kytarové rockové hudby, bez zbytečných příkras. Tedy kralují v něm jednoznačně energie a hardrockový - syrový zvuk.
Album bylo nahrané v obsazení Vilém Čok - zpěv, Pavel Marcel - kytary, Milan Libich - baskytara a Jan Podzimek - bicí. Informace o CD a kapele najdete na www.vilemcok.com