Mike Moran na Radiu Beat
Exkluzivním hostem pátečního Rockerova Rána byl Mike Moran. Britský skladatel, producent a hráč na klávesové nástroje. Postava, která vždy stála tak trochu v pozadí a přesto byla u všech velkých věcí.
Exkluzivním hostem pátečního Rockerova Rána byl Mike Moran. Britský skladatel, producent a hráč na klávesové nástroje. Postava, která vždy stála tak trochu v pozadí a přesto byla u všech velkých věcí.
Máte dnes, nebo o víkendu volno a ještě nevíte kam vyrazit? Od rána spolu s Bíťáky dáváme dohromady tipy na zajímavé, nejen hudebni akce. Podívejte se, co máte nejbíž a užijte si víkend.
Pití má název Purple Haze a poprvé by mělo být k sehnání 27. listopadu, tedy v den, kdy by Jimi Hendrix oslavil své 73. narozeniny.
Události z Paříže v minulém týdnu otřásly celým světem. Spousta kapel z obavy přesunula nebo úplně zrušila své vystoupení v Evropě, ostatní zpřísňují bezpečnostní opatření. Jako Bob Dylan.
Kapela Saxon se rozhodla vydat speciální edici triček kapely jako vzpomínku na Nicka Alexandera, člověka, který pro kapelu kdysi pracoval a stal se jednou z obětí teroristického útoku v Paříži.
Takový má být i jeho název. Unconvetional. Dokument vznikal na jaře a vyjít by prý měl ještě před Vánoci.
RockOperu Praha čeká premiéra nové rockové opery Anna Karenina z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. Představení se inspiruje známým příběhem o zásahu vášně do osudu poměrně vyrovnaného manželského páru na motivy románu Lva Nikolajeviče Tolstého, avšak z prostředí carského Ruska se dostáváme do současného světa motorkářů.
Ne snad, že by nějak moc spěchal. Jisté je, že jednou přijde doba, kdy se z pódií ztratí. Alespoň teď to prý tak vidí.
Jak to tak vypadá, po dlouhých deseti letech bychom se mohli dočkat nového alba Rolling Stones. Ronnie Wood se shoduje s ostatními členy kapely, že už je vážně na čase se sejít a zase něco natočit.