Stránky: 1 187 372 541 542 543 544 545 546 547 558 743

Nová deska IN FLAMES

9. 1. 2008
Obrázek: Nová deska IN FLAMES

se bude jmenovat A Sense Of Purpose a bude vypustěna mezi fanoušky 4. dubna. Půjde o devátý studiový počin švédských zástupců Melodic death metalu. Zatím poslední deska In Flames s názvem Come Clarity vyšla v roce 2006.

---

Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn

9. 1. 2008
Obrázek: Trestní rejstřík KEITHA RICHARDSE vyčištěn
V boji o prezidentské křeslo v USA se sní vše. Republikánský kandidát Mike Huckabee ukončil své působení na postu arkansaského guvernéra velkorysým gestem - vyčistil arkansaský rejstřík kytaristy Rolling Stones. 64. letý rocker z Anglie měl v Arkansasu dvaatřicet let starý zápis za dopravní přestupek. Huckabee k tomu řekl: "Jednou z posledních věcí, které jsem ve své funkci guvernéra udělal, bylo zrušení zápisu o dopravním přestupku
---

RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

8. 1. 2008
Obrázek: RINGO se se starým rokem loučil s novou kapelou

Ono šlo spíše o speciální silvestrovské seskupení pod hlavičkou Totally Abandoned - absolutně opuštění. A s někdejším bubeníkem Beatles se do party dali Eric Clapton, Pete Townshend (The Who) a Joe Walsh (Eagles). Trio vystoupilo v pondělí 31. prosince 2007 před nepočetným VIP publikem v anglickém Surrey. Vstupenky na charitativní vystoupení byly přitom k dostání za pouhých 50 liber. Lidé se koncertě dozvídali od známých. A co zahráli? Šlo zejména o jejich klasiku a prý byli skvělí.

---

Tak jsem zase ZAPRASILI

6. 1. 2008
Obrázek: Tak jsem zase ZAPRASILI

I šestý pokus PRASÁRNY se (myslím) vyvedl. Díky, že jste byli u toho. Kdo nebyl, na příští ro(c)k si to naplánuje lépe.

Fotky od Evky, Jirky a Mildy a taky Zdendy

---

Kdo bude zahřívat fanoušky IRON MAIDEN?

4. 1. 2008

Podle nejnovějších zpráv by to měla být kapela Burn in Reason. Loni v Ostravě se nám předvedla dcera basáka Stevea Harrise, tentokrát to bude syn George. Ten v kapela Burn in Reason hraje na kytaru. Připomínáme, že speciál Iron Maiden přiletí do Prahy 8. 8. 08.

---

Rodina UDA Dirkschneidera

3. 1. 2008
Obrázek: Rodina UDA Dirkschneidera

Ve čtvrtek byl večerním hostem u Vlasty Firmana rockový fotograf a bubeník Jiří Rogl. Na jeho webu najdete hodně zajímavých obrázků. Pro nejzvědavější Beaťáky nafotil na festivalu v Německu i rodinku zpěváka skupiny Accept (hlavně synátor se nezapře):

a taťka s panem fotografem:

---

Od JETRO TULL odchází klávesák

3. 1. 2008
Obrázek: Od JETRO TULL odchází klávesák

A bohužel né v úplně dobrém. Andy Giddings se na kapelu zlobí, že je považován pouza za hosta: "Po šestnácti letech jsem byl jako nejdéle sloužící klávesák JT rozladěn, když jsem obdržel e-mail od Iana Andersona, ve kterém píše, že chce pokračovat se současnou sestavou i v r. 2008. I když příští rok je rokem 40. výročí založení kapely, byl jsem pozván jen jako host na jedno či dvě vystoupení ve Velké Británii. Nebylo to pro mne jen překvapení, ale bez jakéhokoli vysvětlení ze strany spoluhráčů či

---

Bandita OZZY si zazpívá s McCartneym

2. 1. 2008

Vtipálek převlečený za mr. Osbournea přepadl na Štědrý den samoobsluhu ve washingtonském Vancouveru. Muž, oděný do stejného oblečení, které je typické pro Ozzyho, vyhrožoval prodavačům pistolí a poté jim přikázal, aby veškerou hotovost předali Princi temnoty (Prince of Darkness), což je jedna z Ozzyho přezdívek. Falešného Osbournea nakonec vyrušili příchozí zákazníci, díky kterým mohli prodavači upozornit policii.

Co se týče opravdového Ozzyho, tak tomu se splní sen. Na předávání Brit

---

DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ V ROCE 2007

31. 12. 2007
Obrázek: DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ V ROCE 2007

a roce 2008 se těšíme i na nových frekvencích

v Rychnově nad Kněžnou, ve Slavonicích,

v Benešově a v Pardubicích a

.... třeba ještě někde jindě.

Vaši Beaťáci

---

Příští rok zahrají v Čechách taky JETHRO TULL a FLOGGING MOLLY

28. 12. 2007
Obrázek: Příští rok zahrají v Čechách taky JETHRO TULL a FLOGGING MOLLY

Jethro Tull příští rok slaví 40 let od vydání první desky This Was. A k tomu chystají i speciální turné a zastávka 21. června 2008 bude v přírodním amfiteátru hradu Loket.

Flogging Molly jsou veselí hoši a jedno děvče z Los Angeles, kteří kombinují irskou národní hudbu a punk. Hrají spolu 10 let. U mikrofonu stojí Dave King, který hrával s Eddie Fast Clarkem ve Fastway. Název pro kapelu si vybrali podle jejich oblíbené irské hospody v LA na Fairfax Boulevard Molly Malone's (King pro časopis Kerrang!: "Hrávali jsme tam každé pondělí a dali jsme do toho všechno. Po koncertě jsme si přišli jak po výprasku.") - tam taky natočili svoji první desku živák Alive Behind the Green Door. Další album vyjde za čtvrt roku, mělo by se jmenovat Float a Flogging Molly ho našincům předvedou 16. května v Rock Cafe.

Vstupenky na oba koncerty seženete ZDE.

---
Stránky: 1 187 372 541 542 543 544 545 546 547 558 743