Stránky: 1 192 384 560 561 562 563 564 565 566 575 766

Let Bruce Air - 666

28. 2. 2008
Obrázek: Let Bruce Air - 666
Do Prahy přiletí na krátkou návštěvu Boeing 757 ve zvláštních barvách Iron Maiden, který kapela používá na svém světovém turné Somewhere Back In Time. Letoun pronajatý od společnosti Astraeus slibuje pilotovat přímo frontman kapely Bruce Dickinson, který je na částečný úvazek zaměstnán také jako kapitán Boeingu. Kapela nabízí svým fanouškům v červenci a srpnu možnost leteckých výletů "speciálem 666 společnosti Bruce Air" na koncerty v Lisabonu, Trondheimu, Hamburku, Bukurešti, Varšavě a Praze. Dvoudenní výlet v termínu 07.-08.08.2008 po trase Londýn - Varšava - Praha - Londýn s přenocováním ve Varšavě, kde bude Bruce Dickinson slavit své padesátiny, a s odletem hned po koncertě z Prahy za 499 GBP je však již bohužel vyprodán.
---

DIMMU BORGIR free koncert na webu

27. 2. 2008
Obrázek: DIMMU BORGIR free koncert na webu

Zájemci nechť se na web připojí 5. dubna (v Evropě to bude spíše 6. dubna nad ránem). Norští metalisti budou hrát v Newport Music Hall v Columbusu v americkém státě Ohio. Kdo to chce sledovat na dálku, musí se přihlásit ZDE.

---

RUSH chystají živák

27. 2. 2008
Obrázek: RUSH chystají živák

Půjde o 2CD nazvané jednoduše Snakes & Arrows Live (Snakes & Arrows se jmenuje jejich aktuální deska). Záznam pro živák byl pořízen posledního října Rotterdamu. V obchodech se po této novince máme ptát po 8. dubnu. O tři dny později Rush vyrážejí na severoamerické turné.

A když už jsme u nových desek, tak skupina Asia taky chystá novinku na duben. Album se bude jmenovat Phoenix (obal na obrázku) ukázky čtyř písní v MP3 si můžete poslechnout ZDE. A připomínáme, že Asia přijede i do Prahy - 29. května Průmyslový palác.

---

SIMMONS píše o historii nejstaršího řemesla

26. 2. 2008
Obrázek: SIMMONS píše o historii nejstaršího řemesla

Gene už neví coby. Rozhodl se šokovat svět svým posledním literárním dílem - upřímnou historií prostituce. Kniha, nazvaná Ladies Of The Night (Dámy noci), nabídne čtenářům historický pohled do světa nejstaršího řemesla. Simmons sám se rozhodl podívat se na prostituci svým velice osobitým pohledem: "Prostitutky si velice slušně vydělávají na tom, co nám diktuje biologie." Simmonsova třetí kniha bude na pultech v průběhu letošního roku.

---

BEATLES v dražbě

25. 2. 2008
Obrázek: BEATLES v dražbě

Ve středu byla vydražena deska Black And Blue. Album z roku 1976 na kterém se poprvé s Rolling Stones objevil kytarista Ron Wood. Vinyl s hity Fool To Cry nebo Fool To Cry (a taky je tam Hot Stuff :o) si neznámý fanoušek koupil za více než 10.000 dolarů. A důvod? Na obalu byli podepsáni nejenom všichni členové Rolling Stones, ale i všichni Beatles puls Yoko Ono a Linda Eastman. Brit, který dal desku do bražby, ji koupil v garážovém výprodeji za pouhých 6 dolarů.

4. března bude v aukci filmových a hudebních memorabilií nabídnuta velmi vzácná kopie bílého dvojalba The Beatles. Nese totiž výrobní číslo 00000007 a díky tomu je její cena odhadována na 5 tisíc liber. Legenda praví, že prvních deset očíslovaných výlisků tohoto alba bylo rozděleno mezi členy Beatles. Podrobnější informace k aukci najdete na www.cameo-auctioneers.co.uk. (z www.brouci.com)

---

The Osbournes na BRIT Awards

21. 2. 2008
Obrázek: The Osbournes na BRIT Awards

Ve středu se rozdávaly ceny Britské hudební akademie. Pro rockera je asi nejzajímavější, že speciální cenu za celoživotní přínos hudbě dostal Sir Paul McCartney (na závěr večera zazpíval Hity Lady Madonna, Hey Jude a Live and Let Die) a ceremoniál uváděla rodina Ozzyho Osbournea. Ozzy večer načal uvítáním: "Měli byste odsud vypadnout, tak šup!". Vice na fotkách. Předhled ocenených ZDE.

---

Harakiri SMOKE ON THE WATER

21. 2. 2008
Obrázek: Harakiri SMOKE ON THE WATER

Pracovní týden se blíží ke svému konci, tak už třeba budete mít chuť na srandičky. Na webu se toho dá najít hodně. Radovan (podepisuje se jako Rado1) objevil japonský cover slavného hitu Smoke on the Water - je to velká jízda. Koukněte SEM

---

V sobotu se na Beatu čepuje muzika

20. 2. 2008
Obrázek: V sobotu se na Beatu čepuje muzika

Milí přátelé, Beaťáci!

Sobotní Rocková pípa už běží na našem rádiu déle než tři roky. Zpočátku jsme vstupovali do velmi neznámého prostoru a netušili jsme, jak takový pořad čtyř hodin písniček pouze na přání posluchačů v sobotu večer bude vůbec fungovat. K naší radosti se Pípa stala velmi oblíbenou a posluchačů má mnohem, mnohem víc, než lze obsloužit. S tím se ovšem objevily problémy netušené. Dobře víte, že vtipná parta u jednoho stolu dokáže automatickým opakováním volby z více telefonů najednou ...

---

VAN HALEN zahrají pro Tigera Woodse

20. 2. 2008
Obrázek: VAN HALEN zahrají pro Tigera Woodse

Nejlepší golfista světa oznámil, že na jeho letošní charitativní akci Tiger Jam IX se bude vše točit okolo jeho oblíbené kapely Van Halen. Eddie Van Halen, David Lee Roth, Alex Van Halen a Wolfgang Van Halen se v sobotu 19. dubna v kasínu The Mandalay Bay v Las Vegas zúčastní večeře s dražbou a pak odehrají koncert. Lístek stojí $125 a výtěžek půjde nadaci The Tiger Woods Foundation - která do různých oblastí nasypala přes 30 milionů dolarů a pomohla 10 milionům dětí a studentů. V roce 2003 hrála na Tiger Jam kapela Bon Jovi.

Na fotce je Eddie se synem Wolfgangem - rocker neodkládá cigáro ani na greenu :o)

---

Valentýn Billyho GIBBONSE

19. 2. 2008
Obrázek: Valentýn Billyho GIBBONSE

Kytarista ZZ Top trávil minulý čtvrtek pravda v romantickém duchu. V houstonském odchoďáku oddával Paula Burgesse a Patricii Calmers - kteří obřad vedený fousáčem vyhráli v soutěži. Pro Gibbonse to nebyla premiéra. Má pověření oddávat ve 49 státech USA a už oddal na dvě desítky párů - nejčastěji v Texasu. Video z minulého čtvrtka (pan oddávající Gibbons v typickém kulichu) najdete ZDE. ZZ Top teď v neděli (24.2.) čeká vystoupení na California Speedway pro závody NASCAR.

---
Stránky: 1 192 384 560 561 562 563 564 565 566 575 766