Stránky: 1 189 376 560 561 562 563 564 565 566 751

RODGERS se ženil a GALLAGHER rodil

1. 10. 2007
Obrázek: RODGERS se ženil a GALLAGHER rodil

Paul Rodgers (Queen, Free, Bad Company) si v sobotu 22. září v Kanadě (v Okanagan Valley) vzal za ženu dlouholetou přítelkyni Miss Kanada 1984 Cynthií Kereluk. Obřad se konal v jejich domě a hosté do posledního okamžiku neměli ponětí, že jde ve skutečnosti o svatbu. Přátelé manželů byli původně pozvání na desáté výročí jejich prvního rande.

Stejný den trávil Noel Gallagher z Oasis v londýnské nemocnici, kde po sedmihodinovém porodu přišel na svět Donovan Rory Gallagher. Matkou 3,4 kilogramy vážícího chlapečka je Sara MacDonald. Malý dostal jméno Donovan podle slavného zpěváka šedesátých let a Rory je podle pyšného otce "tradičním irským jménem".

---

VAN HALEN odstartovali turné

1. 10. 2007
Obrázek: VAN HALEN odstartovali turné

David, Eddie, Alex a u basy Eddieho 15. letý syn Wolfgang Van Halen odstartovali šňůru ve čtvrtek v největším městě amerického státu Severní Karolína v Charlotte. Vedle laserové show potěšili diváky 24. hity:

"You Really Got Me"
"I'm the One"
"Runnin' With the Devil"
"Romeo Delight"
"Somebody Get Me a Doctor"
"Beautiful Girls"
"Dance the Night Away"
"Atomic Punk"

---

BEAT dostal licenci v Rychnově nad Kněžnou

1. 10. 2007
Obrázek: BEAT dostal licenci v Rychnově nad Kněžnou

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání včera rozhodla, že Rychnovskou licenci získal jako územní rozšíření pokrytí žadatel Radio BEAT. "Jsme velmi rádi, že jsme kmitočet v Rychnově získali, momentálně jsou pro nás prioritou České Budějovice, ale samozřejmě dodržíme šestiměsíční lhůtu, kterou zákon ukládá při zprovoznění vysílače, který byl udělen v licenčním řízení," řekl pro RadioTV generální ředitel Martin Hroch (na fotce :o). V Rychnově a okolí bude bigbít na frekvenci 107,6 FM (výkon 500W).

---

NIGHTWISH ve čtvrtek na Beatu a v únoru v Lucerně

27. 9. 2007
Obrázek: NIGHTWISH ve čtvrtek na Beatu a v únoru v Lucerně

S Vlastou Firmanem od 20. do 23. hodin:

Po třech letech vydává skupina Nightwish své další řadové album, které v Evropě vychází 28. září 2007 a které se bude jmenovat Dark Passion Play. Jedná se o nejdražší a nejnáročnější Finskou desku všech dob jejíž cena se vyšplhala na dvojnásobek předchůdce Once. Dark Passion Play na vás bude působit jako soundtrack k nějakému fantasy filmu a aby

---

OBITUARY nevpuštěni do Kanady

25. 9. 2007
Obrázek: OBITUARY nevpuštěni do Kanady

Američtí death metalisti museli kvůli problémům na hranicích velice drasticky upravit své vystoupení v kanadském Torontu. Jeli sem prezentovat nové album Xecutioner's Return. Kytaristé Trevor Peres a Ralph Santolla nebyli pohraničníky vpuštěni do země. Zpěvák John Tardy prozradil, že byli zastaveni na americko-kanadských hranicích s tím, že v Kanadě nejsou vítáni. "Nebyli vpuštěni

---

Co nového u SIRA PAULA?

25. 9. 2007
Obrázek: Co nového u SIRA PAULA?

Minulé pondělí vysílal na BBC Radio 1. Stanice slaví 40. výročí a v rámci pořadu Radio 1 Legends už muziku vybírali a komentovali Dave Grohl z Foo Fighters, Debbie Harry z Blondie, Paul Weller, Paul Oakenfold a včera Noel Gallagher z Oasis. Dnes je na řadě Gwen Stefani, zítra Arctic Monkeys a ve čtvrtek Ozzy Osborne. McCartney pořad zahajoval a to konkrétně písničkou Genea Vincenta Be Bop a Lula. Celý jeho playlist najdete ZDE.

Před 14. dny Sir Paul přidal svůj podpis na obří malovanou kytaru Gibson Les Paul s názvem And the crowd goes wild. Ta bude prodána spolu s dalšími předměty na charitativní aukci v Londýně koncem tohoto roku.

McCartney pak zvažuje nabídku, kterou dostal od tvůrců Shreka. Týká se spolupráce na soundtracku ke čtvrtému pokračování. Jeho tříletá dcera Beatrice zeleného zlobra miluje a Paul se podílel už na posledním pokračování, ve kterém zazněla jeho Live and let die.

A poslední informace se týka Paulova mladšího bratra fotografa Mikea. Ten se chystá do Prahy. 18. října se sním můžete setkat ve Švandově divadle. Více informací ZDE.

---

Beaťáci na POLICE

24. 9. 2007
Obrázek: Beaťáci na POLICE

Jirka si nenechal ujít sobotní mnichovský koncert Police a napsal nám:

Ahoj,

tak jen krátce. Včera ve tři ráno jsem se vrátil z neuvěřitelného koncertu The Police v Mnichově. Zážitek? Úžasné...nedivím se, že se mluví o nejlepším combacku pro letošní rok... (snad jen Lez Zep. je mohou toho 26. 11. překonat :-). Po unaveném Ruthefordovi, umírajícím Richardsovi a falešném Woodovi .... konečně maximální výkon. Musím říci, že v některých pasážích byly skladby vybroušené do technické dokonalosti a byly zahrány lépe než před 30ti lety. .. rytmika Stinga a Copelanda byla božská, Summers hrál tak, že by mu nikdo nehádal 65 let a zpěv Stinga? Dokonalý, skvělý stejně jako celý koncert.

A jak se líbila předkapela Fiction Plane?: Ano, kluci mne příjemně překvapili. Viděl jsem je poprvé - odraz brit-popu byl patrný, trochu grunge.... ale hlavně vliv Stinga na synátora byl patrný, protože chvílemi Police připomínali nejen zvukem, obsazením ale i melodiemi. Jinak mladej zpívá výborně a stejně tak i kytarista mne překvapil... Takže svým zvukem a vystoupením navnadili na své učitele..

Jirka

Turné Police

Video z YouTube 1, 2, 3,

---

Rozjeli jsme nový e-obchod Klubu Rádia BEAT

24. 9. 2007
Obrázek: Rozjeli jsme nový e-obchod Klubu Rádia BEAT

Z důvodů velkého zájmu Beaťáků o nosiče a další předměty spojené s Vaší oblíbenou hudbou a Rádiem BEAT jsme vytvořili zbrusu nový internetový obchod, kde máte možnost, kromě CD a DVD vašich oblíbených rockerů, pořídit i něco na sebe a pro sebe. Samozřejmě s tématem BEATu. Připraveny jsou trika, čepice a spousta dalších věcí, které nesmí správnému BEAŤÁKOVI chybět :)

KLIKNI NA HORNÍ LIŠTĚ NA "KLUB RÁDIA BEAT"

---

VAN HALEN se připravují na turné

21. 9. 2007
Obrázek: VAN HALEN se připravují na turné

Už se jim to blíží. První koncert odehrají ve čtvrtek 27. 9. v největším městě amerického státu Severní Karolína v Charlotte. David, Eddie, Alex a u basy Eddieho syn Wolfgang Van Halen se připravují tak pečlivě, že si na své zkoušky si zvou elitu světové rockové scény. Už si je byli poslechnout Scott Ian z Anthraxu, Tom Morello z Rage Against the Machine nebo Kirk Hammett z Metalliky. Kytarista Ian byl dokonce výstupem Van Halen nadšen takovým způsobem, že se svým fanouškům svěřil na webu MySpace.com: "Jsou dobří k posr... Vážně, vstávali mi chlupy na rukách. Mají připravený program na dvě a půl hodiny, složený z toho nejlepšího. Udělejte cokoliv a opatřete si na ně lístky, tohle musíte vidět."

---

I SEX PISTOLS plánují koncert

21. 9. 2007
Obrázek: I SEX PISTOLS plánují koncert

A zase (stejně jako v případě Led Zeppelin) to bude v Londýně. Punkové ikony odehrají u příležitosti třiceti let od svého založení zcela ojedinělý koncert. Přeživší členové Johnny Rotten, Steve Jones, Paul Cook a Glen Matlock se sejdou 8. listopadu v londýnské Brixton Academy. Už je vyprodáno. Pro skupinu, která 29. října vydává speciální edici jejich desky Never Mind the Bollocks ... Here's the Sex Pistols (rovněž související s třicetiletým výročím), to bude první společné vystoupení od severoamerického turné v roce 2003. Frontman Sid Vicious zemřel v roce 1979 na předávkování.

---
Stránky: 1 189 376 560 561 562 563 564 565 566 751