Stránky: 1 192 382 569 570 571 572 573 574 575 763

S foťákem na koncertě

23. 10. 2007
Obrázek: S foťákem na koncertě

Naše dvorní fotografka Eva nám poslala obrázky z nedělního koncertu v paláci Akropolis - Gen 200. K 60.narozeninám Jindrovi Vobořilovi a Pepovi Kůstkovi přišli blahopřát bývalí spoluhráči z několika bývalých i současných kapel. Na pódiu se vystřídali Lešek Semelka, Radim Hladík, Václav Neckář s Jiřinou Fikejzovou, Jan Neckář, Ota Petřina, Dan Horyna, Jiří Schmitzer a další ...

další fotky

---

KISS - to je značka

23. 10. 2007
Obrázek: KISS - to je značka

Do rodiny "specialit" se značkou Kiss přibyla další perlička. Po kondomech, rakvích, pokrovém stolečku nebo parfému je tu hrající zubní kartáček. Ten během čistění zubů přehrává hit Rock and Roll All Nite a to přesně dvě minuty - což je doporučená doba, po kterou bychom si podle zubařů měli čistit své zoubky. Paul Stanley, kterého si společně se Simmonsem můžete v reklamně na novinku prohlédnout zde, se nad kartáčkem rozplývá slovy: "Čistění zubů nikdy nebylo tak rockové."

---

O víkendu zemřel Paul Raven

23. 10. 2007
Obrázek: O víkendu zemřel Paul Raven

Bylo mu 46 a svět ho znal jako basáka Killing Joke, Ministry nebo třeba Prong. Raven momentálně pracoval v Ženevě s kapelou Trepanem Pal na jejich nové desce. Tělo mrtvého Paula Ravena našel bubeník Prong Ted Parsons a příčinou úmrtí byl pravděpodobně infarkt.

---

Říjnové novinky v KLUBU RADIA BEAT

23. 10. 2007
Obrázek: Říjnové novinky v KLUBU RADIA BEAT

Nazdar Beaťáci

V Klubu rádia Beat jsme pro Vás připravili několik novinek.

Kromě nových CD a DVD Vašich oblíbených rockerů přibyly i dokumentární filmy (Rolling Stones a Glastonbury)

A krom toho také několik splněných slibů.

Slíbili jsme Vám limitovanou sběratelskou serii zapalovačů ZIPPO. Na zapalovače se samozřejmě vztahuje doživotní záruka společnosti ZIPPO a pozor. Vyrobeno jich je pouze 50 kusů - ani o jeden víc.

Zároveň přibyly samostatné nášivky s logem radia Beat. Teď tedy můžete mít svůj Beat, na vestě, dresu, áglu nebo kde si jen vzpomenete.

A do třetice. BEAT FEST je už do posledního lupeny vyprován, ale ať už se na největší událost roku v ROCKU chystáte nebo ne, máme pro Vás BeatFesťácká trika a to hned ve dvou barvách.

Vstup do Klubu rádia BEAT: ZDE

---

Výběr U.D.O.

22. 10. 2007
Obrázek: Výběr U.D.O.

Fanoušci sólového projektu zpěváka Accept Uda Dirkschneidera dali hlasy dohromady a už je znám tracklist připravovaného best-offka: 'Holy', 'Heart Of Gold', 'Animal House', 'Cut Me Out', 'They Want War', 'Cry Soldier Cry', 'In The Darkness', 'Man And Machine', '24/7', 'Trainride To Russia', 'Independence Day', 'Thunderball'. Dále na desce budou dvě nevydané skladby: 'Shadow Maker' a 'Terror In Paradise', akustická verze Balls To The Wall a živák 'Bullet And The Bomb' z Petrohradu. Deska se bude jmenovat Metallized - 20 Years Of Metal.

---

Do Prahy přijedou HIM

22. 10. 2007
Obrázek: Do Prahy přijedou HIM

Finové mají novou desku Venus Doom a přijedou ji představit i českým fanouškům. Venušinu zkázu můžete na vlastní uši "okusit" v Lucerně 12. března 2008. Momentálně jsou HIM na turné po USA a Kanadě, kde budou do listopadu.

A když jsme u HIM, tak podle deníku Daily Star byl zpěvák Ville Valo viděn ve společnosti producenta a skladatele Davida Arnolda a textaře Dona Blacka a údajně nad večeří v londýnském holetu The Dorchester rozebírali možnou spolupráci při tvorbě soundtracku k další Bondovce.

---

BEAT bude do půl roku hrát i ze SLAVONIC

19. 10. 2007
Obrázek: BEAT bude do půl roku hrát i ze SLAVONIC

Místo podzimní depky, další vysílač do rodiny Beatu:

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání rozhodla o dalších dvou z osmi mimopražských licenčních řízeních. Frekvence Slavonice (okr. Jinřichův Hradec) 100,8 MHz/1kW byla přidělena společnosti Broadcast Media s.r.o. jako územní rozšíření pokrytí pro projekt rockového Radia Beat. Kmitočet pokrývá Dačice a Telč, částečně by mohl být slyšet i v Jihlavě, Jindřichově Hradci či Třebíči. Situován je do nadmořské výšky 550 metrů a polarizace je vertikální.

Není to ani 14. dní, co jsme oslavili přidělení licence v Rychnově nad Kněžnou.

Do konce roku bude Beat vysílat v Českých Budějovicích.

---

SWEET v Praze

18. 10. 2007
Obrázek: SWEET v Praze

Ve středu 17. října zahrála v Retro Music Hall legendární britská glam-rocková formace. S foťákem byla na koncertě i Eva:

---

Apocalyptica natáčela nový klip

17. 10. 2007
Obrázek: Apocalyptica natáčela nový klip

A to ke skladbě S.O.S. (Anything but Love) z jejich nového alba Worlds Collide, kde hostuje zpěvačka skupiny Lacuna Coil Cristina Scabbia. Ta o natáčení řekla: "Dělali jsem to na hodně bláznivém místě (v hlavním městě Litvy Vilniusu) a bylo to hodně zábavné. Hoši z Apocalypticy a zbytek štábu byli úžasní. Už se nemůžu dočkat, až to uvidím!" Tady je ukázka.

---

ANTHONYHO syn je medvěd

17. 10. 2007
Obrázek: ANTHONYHO syn je medvěd

Frontman Red Hot Chili Peppers svého prvorozeného pojemnoval Everly Bear. Medvídek se narodil 2. října Kiedisově mladé přítelkyni modelce Heather Christie. A jak jméno vysvětlil šťastný otec: "Měli jsme dlouhý seznam jmen a výsledek se ke mně nejspíš dostal přes moji oblíbenou skupinu Everly Brothers. A máma pak přišla s Bear, což dává smysl, protože ten kluk je ze mne a já sám se cítím členem medvědího klanu, takže to celé do sebe zapadá." Kiedis dodal, že otcovství je pro něj zatím "brnkačka": "Můžu spát kdy chci, takže zatím mi kapky nedává... je to velmi klidné a mírné miminko."

---
Stránky: 1 192 382 569 570 571 572 573 574 575 763