Stránky: 1 192 382 572 573 574 575 576 577 578 763

V pátek měl šedesátiny BRIAN JOHNSON

5. 10. 2007
Obrázek: V pátek měl šedesátiny BRIAN JOHNSON

Zpěvák Geordie (1972-1978) a AC/DC (od roku 1980) se narodil 5. října 1947 seržantovi British Army Allanovi a jeho italské manželce Esther.

---

Minulý týden byl na Beatu v PLNÝ PALBĚ

5. 10. 2007
Obrázek: Minulý týden byl na Beatu v PLNÝ PALBĚ

A jakou ráží nabijeme? To záleželo na vás! Na každý jste zvolili novou municí. Díky za dobrou práci!

Pondělní zásobník

Úterní zásobník

Středeční zásobník

Čtvrteční zásobník

Páteční zásobník

---

Kabáti budou hrát v UK

4. 10. 2007

Ozval se nám Zdeněk z fanklubu Kabátů a píše:

Takový malý aktuální info je, že Kabáti v prosinci odehrajou dva
koncíky ve Velké Británii pro CZ a SK krajany, konkrétně 7.12. v Londýně a 10.12. v Dublinu. Jinak práce na DVD pokračují, zvukově to již pořešené. Taky se na příští rok chystá něco velkýho, jak prozradil Tom v rozhovoru pro náš web.

---

Dvě vzácné návštěvy ve studiu BEATU

3. 10. 2007
Obrázek: Dvě vzácné návštěvy ve studiu BEATU

Na úvod dalšího týdne se pořádně připravte. V pondělí večer po osmé příjdou do studia The YARDBIRDS a v úterý pak VINCE WHITE, někdejší kytarista The Clash. Ten má v Praze hodně práce: v úterý od 20. hodin bude tedy na Beatu, ve středu bude mít kavárně Globe (Pštrosova 6, Praha 1) autorské čtení (o konci jedné z nejslavnějších kapel napsal knihu nazvanou Out of Control: The Last Days of The Clash) a konečně ve čtvrtek bude hrát v pražském Retro Music Hall v exklusivním setu s pražskými muzikanty z kapely Over My Dead Body. Jako support pak vystoupí i Phil Shoenfelt.

---

Proč OZZY vrhal v Praze televizí?

2. 10. 2007

Zakk Wylde se rozpovídal a prozradil, proč mr. Osbourne po pražském koncertu vyhodil ze šestého patra z okna (zavřeného okna) hotelu televizor. Wylde vysvětluje, že Ozzy se pro vtipný kousek rozhodl poté, co si uvědomil, že to je ta jediná "rokenrolová" věc, kterou ještě nikdy neudělal. Wylde přiznává, že si dobře uvědomoval, že je kousek bude stát nějaký ten dolar, výsledná částka ho i tak nepříjemně překvapila: "Druhý den dostal Ozzy účet na ...

---

Rytíř STING má dnes narozeniny

2. 10. 2007
Obrázek: Rytíř STING má dnes narozeniny
Jako Gordon Matthew Thomas Sumner se narodil 2. října 1951. Přejeme všechno nejlepší a k tomu titulu: všichni tři od Police se od včerejška mohou svému okolí představovat jako "rytíři". Sting, Stewart Copeland a Andy Summers v Paříži získali titul rytíři Řádu čestné legie. Prestižní francouzské ocenění převzal také americký režisér David Lynch.
---

RODGERS se ženil a GALLAGHER rodil

1. 10. 2007
Obrázek: RODGERS se ženil a GALLAGHER rodil

Paul Rodgers (Queen, Free, Bad Company) si v sobotu 22. září v Kanadě (v Okanagan Valley) vzal za ženu dlouholetou přítelkyni Miss Kanada 1984 Cynthií Kereluk. Obřad se konal v jejich domě a hosté do posledního okamžiku neměli ponětí, že jde ve skutečnosti o svatbu. Přátelé manželů byli původně pozvání na desáté výročí jejich prvního rande.

Stejný den trávil Noel Gallagher z Oasis v londýnské nemocnici, kde po sedmihodinovém porodu přišel na svět Donovan Rory Gallagher. Matkou 3,4 kilogramy vážícího chlapečka je Sara MacDonald. Malý dostal jméno Donovan podle slavného zpěváka šedesátých let a Rory je podle pyšného otce "tradičním irským jménem".

---

VAN HALEN odstartovali turné

1. 10. 2007
Obrázek: VAN HALEN odstartovali turné

David, Eddie, Alex a u basy Eddieho 15. letý syn Wolfgang Van Halen odstartovali šňůru ve čtvrtek v největším městě amerického státu Severní Karolína v Charlotte. Vedle laserové show potěšili diváky 24. hity:

"You Really Got Me"
"I'm the One"
"Runnin' With the Devil"
"Romeo Delight"
"Somebody Get Me a Doctor"
"Beautiful Girls"
"Dance the Night Away"
"Atomic Punk"

---

BEAT dostal licenci v Rychnově nad Kněžnou

1. 10. 2007
Obrázek: BEAT dostal licenci v Rychnově nad Kněžnou

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání včera rozhodla, že Rychnovskou licenci získal jako územní rozšíření pokrytí žadatel Radio BEAT. "Jsme velmi rádi, že jsme kmitočet v Rychnově získali, momentálně jsou pro nás prioritou České Budějovice, ale samozřejmě dodržíme šestiměsíční lhůtu, kterou zákon ukládá při zprovoznění vysílače, který byl udělen v licenčním řízení," řekl pro RadioTV generální ředitel Martin Hroch (na fotce :o). V Rychnově a okolí bude bigbít na frekvenci 107,6 FM (výkon 500W).

---

NIGHTWISH ve čtvrtek na Beatu a v únoru v Lucerně

27. 9. 2007
Obrázek: NIGHTWISH ve čtvrtek na Beatu a v únoru v Lucerně

S Vlastou Firmanem od 20. do 23. hodin:

Po třech letech vydává skupina Nightwish své další řadové album, které v Evropě vychází 28. září 2007 a které se bude jmenovat Dark Passion Play. Jedná se o nejdražší a nejnáročnější Finskou desku všech dob jejíž cena se vyšplhala na dvojnásobek předchůdce Once. Dark Passion Play na vás bude působit jako soundtrack k nějakému fantasy filmu a aby

---
Stránky: 1 192 382 572 573 574 575 576 577 578 763