Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 193 385 577 769

Disturbed zahrají v Praze pro větší publikum

24. 1. 2019
Obrázek: Disturbed zahrají v Praze pro větší publikum

Vyprodaný koncert americké metalové kapely Disturbed, který se měl uskutečnit 24. června 2019 ve Velkém sále pražské Lucerny, pořadatelé pro velký zájem přesunuli do Malé sportovní haly na pražském Výstavišti. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

---

Radio Beat našlo Hospodu rocku

24. 1. 2019
Obrázek: Radio Beat našlo Hospodu rocku

Úkol zněl jasně. Ukažte se, představte své restaurační zařízení Beaťákům, vyzdobte ho do „Beatova“ a utkejte se o titul Hospoda rocku. My tady na Beatu smekáme před všemi zúčastněnými. Máme odhlasováno!!!

---

Chystá se film o další rockové osobnosti

23. 1. 2019
Obrázek: Chystá se film o další rockové osobnosti

Tentokrát se na plátně objeví život a dílo Phila Lynotta. Narozdíl od Bohemian Rhapsody nepůjde o hraný film ale o dokument. Ovšem pojatý ve velkém stylu. Objeví se v něm mimo jiné členové  Metallicy, U2 a taky samozřejmě spoluhráči z Lynottovy skupiny Thin Lizzy.

---

Steve Hackett představil nové video

22. 1. 2019
Obrázek: Steve Hackett představil nové video

Novinkou je videoklip k songu “Beasts In Our Time”. Ten bude jedním z desítky tracků na nové desce britského zpěváka, kytaristy a skladatele, který si vydobyl slávu ve skupině Genesis. Album s názvem “At the Edge Of Light” vyjde 25.ledna

---

Tesla přinese "Shock"

22. 1. 2019
Obrázek: Tesla přinese "Shock"

Americká formace Tesla ze Sacramenta přichystala na jaro novou desku. Na scénu se vrací s albem “Shock”, jehož premiérový prodej je naplánován na 8. března. Pořídit si jej můžete na na CD, LP, i na digitálních a streamingových platformách.

---

Alex Lifeson chválí Gretu Van Fleet

21. 1. 2019
Obrázek: Alex Lifeson chválí Gretu Van Fleet

Kytarista kanadských Rush nešetří chválou na adresu skupiny Greta Van Fleet. Po Robertu Plantovi je tak dalším legendárním rockerem, kterého tvorba těchto mladíků zaujala. V nedávném rozhovoru pro jednu rozhlasovou stanici odpovídal Lifeson na dotazy posluchačů.

---

S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

18. 1. 2019
Obrázek: S novým albem přijde už brzy Bryan Adams

Deska s názvem "Shine a Light" bude už čtrnáctým studiovým počinem tohoto kanadského skladatele, kytaristy a zpěváka. Dosud posledním albem bylo “Get Up” z roku 2015. Novinku můžeme na trhu očekávat 1. března jak na CD, tak i na vynilu. První ukázku si můžete pustit dole. 

---

“Master Of Puppets” je nejlepší

17. 1. 2019
Obrázek: “Master Of Puppets” je nejlepší

Takto ohodnotili píseň “Master Of Puppets” příznivci skupiny Metallica v největší anketě, kterou pro své čtenáře zorganizoval časopis Metal Hammer. Z hlasování vzešel žebříček padesáti nejlepších písní skupiny tak, jak jej seřadili právě čtenáři.

---

Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

17. 1. 2019
Obrázek: Ace Frehley si zahrál s Altitudes & Attitude

Bývalý kytarista Kiss Ace Frehley se jako host objevil na nové nahrávce formace Altitudes & Attitude. Tu dali dohromady baskytaristé skupin Megadeth a Anthrax, David Ellefson a Frank Bello. Altitudes & Attitude vydají v pátek 18. ledna svojí první desku s názvem "Get It Out".

---

Debut Keitha Richardse se dočká reedice

16. 1. 2019
Obrázek: Debut Keitha Richardse se dočká reedice

A nebude to jen tak ledajaká reedice. Sólová prvotina tohoto slavného kytaristy “Talk Is Cheap” z roku 1988 vyjde v rozšířeném vydání. Tzv. deluxe box bude doplněn o bohatý bonusový materiál. Mimo jiné v krabici najdeme například 7” singly či knihu fotografií.

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 193 385 577 769