Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 192 382 573 763

Bruce Springsteen avizuje novou desku i tour

3. 12. 2018
Obrázek: Bruce Springsteen avizuje novou desku i tour

Týká se to příštího roku a Bruce Springsteen v rozhovoru pro Sunday Times prozradil, že se chystá vydat nové album a s ním pak vyrazit na turné. Na tom jej má opět doprovázet jeho E-Street Band i s Nilsem Lofgrenem.

---

Ozzymu je sedmdesát. Gratulujeme!

3. 12. 2018
Obrázek: Ozzymu je sedmdesát. Gratulujeme!

Pro mnohé je to skoro až k nevíře, že se tento majitel velmi charakteristického hlasu dožívá tak vysokého věku. Viděno očima lékařů by totiž člověk, který během života zkonzumuje tak obrovské množství zdraví škodlivých látek, měl být už dávno tam, kam rockeři odcházejí na věčný odpočinek.

---

Beth Hart opět oslnila Prahu

2. 12. 2018
Obrázek: Beth Hart opět oslnila Prahu

Téměř přesně po roce, a zároveň pouhý den před vydáním živého dvojalba a DVD  Live At Royal Albert Hall, stále populárnější a populárnější americká blues-rocková zpěvačka, pianistka a skladatelka Beth Hart opět zcela vyprodala oblíbený pražský sál Fórum Karlín.

---

Vyhrajte na Beatu pořádnej vercajk

30. 11. 2018
Obrázek: Vyhrajte na Beatu pořádnej vercajk

Beaťáci, kutilové uni-max se opět hlásí a dává do hry aku vrtačku a aku úhlovou brusku. Zapojte se a vyhrajte. Tento týden odměníme hned dva z Vás.

---

Axl Rose bojuje s virózou

29. 11. 2018
Obrázek: Axl Rose bojuje s virózou

A bojuje úspěšně. V neděli 25. listopadu koncertovali Guns N 'Roses v Abú Dhabi a Axl se tam hned na počátku publiku omlouval, že už několik dní bojuje s nemocí a zároveň poděkoval za jejich podporu i shovívavost, pokud by nedopadlo vše podle očekávání.

---

Podívejte se na “Movie Trailer" Bruce Springsteena

29. 11. 2018
Obrázek: Podívejte se na “Movie Trailer" Bruce Springsteena

14.12. vyjde CD a 16.12. odvysílá videozáznam koncertu "Springsteen on Broadway" NETFLIX. Jde o záznam vystoupení z letošního července, kdy “Boss” zahrál a zazpíval pro omezený počet diváků. Jedná se o velmi specifický koncert, který je částěčně i osobní zpovědí umělce.

---

Raritní novinka Metallicy vyjde v únoru

28. 11. 2018
Obrázek: Raritní novinka Metallicy vyjde v únoru

3. listopadu zahrála Metallica charitativní koncert na podporu nadace “All Within My Hands”. Záznam z tohoto vystoupení vyjde v limitované edici na vinylu jako dvojalbum a k dispozici bude přes officiální internetový shop kapely. Dostat by se deska měla i do vybraných prodejen.

---

Mimořádná vzpomínka na mimořádného muzikanta

27. 11. 2018
Obrázek: Mimořádná vzpomínka na mimořádného muzikanta

Vychází 4CD tvorby Radima Hladíka s novým singlem, který nazpíval Michal Hrůza. Necelé dva roky poté, co nás navždy opustil legendární český kytarista Radim Hladík, vychází ve vydavatelství Supraphon velký výběr z jeho hudebního odkazu.

---

Když Plant zpívá Elvise…

27. 11. 2018
Obrázek: Když Plant zpívá Elvise…

Ano, když Robert Plant uchopí hit Elvise Presleyho, nezní to vůbec špatně. Napak! Ukázku takového experimentu si můžete pustit dole. Stalo se tak o uplynulém víkendu na narozeninové párty bývalé Plantovy manželky Maureen.

---

Michal Prokop se vrací s festivalem Krásný ztráty live

26. 11. 2018
Obrázek: Michal Prokop se vrací s festivalem Krásný ztráty live

Mimořádný open air festival Krásný ztráty live proběhne ve dnech 9. a 10. srpna 2019. Již potřetí zve Michal Prokop na festival se spřátelenými kapelami, tentokrát na Statek Všetice do krásného prostředí českého venkova ve Všeticích na Benešovsku. Vstupenky jsou právě v prodeji v síti Ticketportal

---
Stránky: 1 4 5 6 7 8 9 10 192 382 573 763