Stránky: 1 187 372 558 665 666 667 668 669 670 671 743

Ozzy se připravuje na turné

8. 6. 2004

Po prosincové bouračce na čtyřkolce někteří malovali budoucnost Ozzyho Osbournea černě. Těm, kteří tvrdili, že už si nezazpívá, se Madman vysmívá. Běhá aby se dostal do formy a každý den trénuje i hlasivky. Zpívá se svými deskami a zjiš?uje, jestli je to nějaký rozdíl. Není si totiž ještě úplně jistý, že je jeho hlas připraven na živé vystoupení. Ozzy by hrozně rád zazpíval společně s Judas Priest, Slayer, Black Label Society, Slipknot a dalšími na Ozzfestu, který se rozjíždí příští měsíc.

---

Blues v lese

7. 6. 2004
Obrázek: Blues v lese

z pondělní pošty:
Ahoj. Posílám pár snímků ze skvělé akce BLUES V LESE. V sobotu sice počasí moc nepřálo, ale nakonec se objevilo sluníčko a vrchol celého podnilku již nic nemohlo ohrozit. Chris Duarte se svou partičkou hrál jako Bůh a například Sunshine of your love v jeho podání dávalo zapomenout na všechna (i ta klasická) jména předchozích interpretů. A protože ochranka byla komunikativní, Chrise náš zájem těšil (říkal, že by se k nám rád vrátil, tak jsme se s ním nakonec vyfotili. Krásný start do nového týdne přeje Láďa Šmíd ze Žižkova
díky Láďo

---

5. a 6. června - Beatles víkend na Beatu

6. 6. 2004
Obrázek: 5. a 6. června - Beatles víkend na Beatu

Legendární brouk poprvé v Praze! A my jsme Beatles věnovali tento víkend. Na Vás bylo, odhlasovat si nejoblíbenější pecky nejslavnější kapely na světě. Takhle to dopadlo: 1. Let it be, 2. Yesterday, 3. Hey Jude

---

Sir Paul se přiznal k heroinu

4. 6. 2004
Obrázek: Sir Paul se přiznal k heroinu

Vypadá tak sladce a nevině, ale asi správňák z Beatles Paul se nevyhnul heroinu. Přestože v rozhovorech už dávno přiznal, že marihuana a kokain pro něj nejsou neznámou, o svém krátkém "přátelství" s heroinem promluvil nahlas teprve nedávno. Přiznal, že kdysi v dobách největší slávy Beatles jednou ho zkusil, ale přestal s tím dříve, než si ho droga stačila otočit kolem prstu. Zároveň přiznal, že takové drogy jako heroin, kokain a LSD byly inspirací, která stála za mnohými hity Beatles.

---

BLUE EFFECT - BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY

3. 6. 2004
Obrázek: BLUE EFFECT - BEATOVÁ SÍŇ SLÁVY

Výběrové dvojalbum Blue Effectu. První CD obsahuje nejoblíbenější skladby posluchačů Radio Beat, na druhém CD jsou raritní a dosud nevydané skladby.

---

Fiat fotbal

2. 6. 2004
Obrázek: Fiat  fotbal

Jak už jste mohli ve vysílání slyšet: o víkendu budou mít na severu Čech mezinárodní sraz Fiaty pětistovky a šestistovky. Akce začíná v pátek v 17.30 a končí až v neděli odpoledne. Ve Svijanském újezdě nedaleko Turnova se uskuteční kromě spanilých jízd a třeba Fiatballu několik živých koncertů. Mě osobně zaujal fiatball. Kvůli fotbalu ve Fiatech jsem byla ochotná vypravit v sobotu se k Turnovu. S pomocí posluchačů Beatu jsem se o autoballu dozvěděla víc. Sláwek mi dokonce poslal fotku "míče pro tento sport". O to víc jsem byla zklamaná, když jsem se dovolala pořadateli víkendového setkání příznivců autoveteránů značky Fiat a on mi řekl, že by těch autíček bylo škoda (a to má pravdu), proto fiatball ve Svijanském Újezdu bude fotbálkem mezi členy F 600 clubu. Pokud vás ale zajímají vozítka, která příští rok oslaví padesátiny - přeji příjemnou podívanou.

---

Beatová síň slávy

1. 6. 2004
Obrázek: Beatová síň slávy

V neděli 16. května vstoupili do Beatové síně slávy Vladimír Mišík, Jiří Schelinger a Blue Effect. Ke "slavnostnímu" večeru ve Vagónu jsem měla napsat reportáž, ale Mirek napsal email, kterým mi práci ulehčil: Ahoj všichni, musím se přiznat, že již delší dobu se Vám chystám napsat něco k věci, ale až včerejší událost va vagonu mě k tomu dokopala. Vytelefonoval jsem si pozvánku a vytáhl z nedaleké Moravy svou čerstvě plnoletou dceru, která večer v klubu trávila se mnou. Věděl jsem moc dobře na co se můžu těšit a co od večera mohu očekávat, ale i přes mou hudební výchovu jsem si nebyl jist, zda se mladá nebude nudit. Už při nástupu Efektů v omlazené sestavě se mé pochyby rozplynuly, protože kromě jistoty v podobě mága Radima, předvedli solidní muzikanství a zejména zpěvem mile překvapili a zaujali. Postupně se představující legendy (Lešek, Olda, Vláďa a Luboš) kromě vlny nostalgie předvedli, že zpívat nezapomněli a jen zamrzelo, že je není více a častěji slyšet nebo někde vidět v akci (zejména Leška a Oldu). Skvělý večer doplňovala přítomnost několika V.I.P. a při pohledu na textaře Pavla Vrbu jsem si uvědomil, jak nám všem neúprosně ale spravedlivě naděluje čas. Zážitek nemohly pokazit ani takové nedostatky, jako byl zlomený podpatek Kačeny nebo přítomnost některých přísedících mimo mísu (dostali pozvánky od známých a neuvědomili si, že jejich superstar jsou na jiné akci). Takže díky Vám i od dcerky za skvělý večer a i když vše od Efektů již mám, na CD Beatovou síň slávy se těším jak malej kluk.
P.S. Jen tak dále!!!!! Mirek S.

---

Bono plánuje Live Aid 2

31. 5. 2004

Příští rok (13. července) to bude 20 let od jedinečného charitativního koncertu Live Aid. Tenkrát to byl sir Bob Geldof, kterému se podařilo zorganizovat gigantický dvojkoncert (jedno pódium bylo v Londýně, druhé ve Philadelphii) hvězd jako Queen, Black Sabbath, Sting, Phil Colllins, Judas Priest, U2, Dire Straits, David Bowie, Santana, Paul McCartney, Led Zeppelin …. (účinkujících bylo pět desítek). Na pomoc hladovějícím v Etiopii se vybralo 108 milionů dolarů. Teď je v plánu Live Aid 2 a nad celou akcí by měl mít dohled Bono z U2. Slibuje, že to bude větší a lepší než v létě roku 1985. Finance pak hodlá využít na snížení dluhu zemí třetího světa. K tomu mu mají pomoci třeba Oasis, Robbie Williams, Radiohead, Coldplay nebo Paul McCartney a taky otec celé myšlenky sir Bob Geldof. Kdy se bude Live Aid 2 konat? Bono nám dá do konce týdne vědět.

---

Praha - hlavní město rocku

31. 5. 2004

Sice vše najdete přehledně v sekci koncerty, ale teď stručně a jasně kdo-kdy-kde-s kým

Paul McCartney - 6. června - T-Mobile Park
Judas Priest - 14. června - T-Mobile Aréna - Annihilator a Soufly
David Bowie - 23. června - T-Mobile Park - Tata Boys
Lenny Kravitz - 29. června - T-Mobile Park - Stereophonics a Black Rebel Motorcycle Club
Metallica - 1. července - T-Mobile Park - Slipknot
Santana - 23. července - T-Mobile Park
Rush - 25. září - T-Mobile Aréna

T-Mobile Aréna - Holešovice, T-Mobile Park - Kolbenova

---

AERMOSMITH A KLASICKÝ ORCHESTR

28. 5. 2004
Obrázek: AERMOSMITH A KLASICKÝ ORCHESTR

AEROSMITH by se rádi letos v červenci dali dohromady s druhou nejlepší bostonskou kapelou a společně vystoupili na Dni nezávislosti. Bostonská kapela Aerosmith chce koncertovat se známým orchestrem BOSTON POPS na jejich výročním koncertě k oslavám Dne nezávislosti. Podle dostupných informací orchestr již pracuje na klasických verzích slavných hitů Aerosmith jakými jsou DREAM ON a DON'T WANNA MISS A THING. Jediným problémem je přesun - Aerosmith budou v červenci na turné v Japonsku a na koncert budou muset přiletět.

---
Stránky: 1 187 372 558 665 666 667 668 669 670 671 743