Stránky: 1 184 368 551 671 672 673 674 675 676 677 734

ROLLING STONES SI V TORONTU MOŽNÁ NEZAHRAJÍ

23. 5. 2003
Obrázek: ROLLING STONES SI V TORONTU MOŽNÁ NEZAHRAJÍ

Koncert skupiny ROLLING STONES na znovuoživení kanadského Toronta je ohrožen. Skupina se rozhodla podpořit město ohrožované nemocí SARS tím, že zde bude koncertovat zcela zadarmo. Výdaje na jejich koncert jsou ale tak vysoké, že se jejich dobročinný plán ocitá ve světě snových představ. Jedno jejich vystoupení spolkne 10 milionů dolarů. Díky obav z akutního onemocnění dýchacích cest byla v poslední době odložena v Torontu řada vystoupení, například koncert ELTONA JOHNA, BILLYHO JOELA, nebo LISY MARIE PRESLEYOVÉ. Nyní je ohrožen i koncert Rolling Stones, už ne kvůli SARS, ale kvůli financím. Společnosti jako CANADIAN TAXPAYERS FEDERATION a CANADIAN ALLINANCE se na představu koncertu s volným vstupným, jehož organizace by ale byla zaplacena z městského veřejného fondu, se tváří velmi kriticky. Organizátoři koncertu stále ještě doufají, že vše není ztraceno, člen městské rady DOUG HOLYDAY navrhnul fanouškům, aby se na koncert složili.

---

PRINCE OBVINĚN ZE SEXUÁLNÍHO ZNEUŽÍVÁNÍ

22. 5. 2003

PRINCE byl svojí bývalou přítelkyní obviněn, že se k ní v sexuálním životě choval násilně - a ona nemohla ze vztahu uniknout. CHARLENE FRIENDOVÁ tvrdí, že muzikant pořádal doma sexuální večírky a nahrával si na video své dovádění s ní i s ostatními ženami. V žalobě podané k soudu v Santa Monice Friendová tvrdí, že Prince ji opakovaně zneužíval fyzicky i psychicky, když ji nutil podvolit se jeho sexuálním požadavkům. Charlene bylo 18, když se s o 14 let starším zpěvákem seznámila v jednom hollywoodském baru v roce 1991. Ve své výpovědi o jejich dvouletém vztahu tvrdí: "Princ mi řekl, že sexuální vztahy bere velmi vážně. Věřil, že je Mesiáš a že kdo s ním spí, ten je s ním jedno tělo. Oblékal mě do svých šatů. Jeho lidé měli zakázáno se na mne podívat a já se nesměla dívat na ně. Prince pořádal bizarní sexuální večírky, pro které měl speciálně vybavené místnosti. Měl tam klece, řetězy, biče. Někdy se jen díval a někdy se sám zapojil. Prince mě také nutil sledovat videa, na kterých souloží s jinými ženami. To mě vždy velmi zraňovalo. Prince byl náladový a choval se ke mně někdy hezky a jindy krutě. Někdy mě vyhodil z postele a přikázal, abych šla spát jinam. Chtěla jsem odejít, ale on mi v tom vždy zabránil. V důsledku toho jsem začala trpět úzkostmi, depresemi a návaly paniky." Soudní případ vznikl ze sporu o dárky, které Prince Friendové věnoval. Zpěvák povolal na pomoc své právníky poté, co se je Charlene pokusila prodat. Poté se rozhodla Prince žalovat za pomluvy a citové násilí, a může získat miliony odškodného. Prince tvrdí, že veškerá její tvrzení jsou "naprosto nepravdivá".

---

BOWIE CHYSTÁ SPOLUPRÁCI S PRODUCENTY AVRIL LAVIGNEOVÉ

22. 5. 2003
Obrázek: BOWIE CHYSTÁ SPOLUPRÁCI S PRODUCENTY AVRIL LAVIGNEOVÉ

DAVID BOWIE chystá spolupráci se skladatelským týmem MATRIX, který píše písničky pro AVRIL LAVIGNEOVOU. Producenti SCOTT SPOCK, GRAHAM a CHRISTY EDWARDSOVI a LAUREN CHRISTYOVÁ pomohli zpěvačce hitu SK8R BOI Lavigneové k jejímu prvnímu hitu a nyní je o pomoc požádal i Bowie. Christy Edwardsová k tomu říká: "Jsme jeho velkými fanoušky. V časopise ROLLING STONE jsme zveřejnili svůj vysněný seznam hvězd, s kterými bychom chtěli spolupracovat. Byli tam David Bowie a GWEN STEFANIOVÁ."

---

JOAN OSBORNE KŘÍSÍ THE DEAD

22. 5. 2003

Zpěvačka hitu ONE OF US - JOAN OSBORNE - podepsala smlouvu na letní (2003) turné se znovuzrozenou rockovou legendou GRATEFUL DEAD - a třese se strachy. Zpěvačka, která naposledy zpívala se skupinou THE FUNK BROTHERS ve filmu a následném turné STANDING IN THE SHADOWS OF MOTOWN pořádané nahrávací společností MOTOWN, se přidá ke kapele THE DEAD pro jejich chystané americké turné - a nahradí tak zesnulého JERRYHO GARCIU. Říká k tomu: "Jsem nadšená a vzrušená, ale také se bojím, zda budu stačit jejich improvizačním schopnostem. Na živém vystoupení je ohromná jedna věc - může se stát cokoliv." Osborneová se s The Dead objeví poprvé v červnu (15. 6. 2003) na festivalu BONNAROO v Tennessee.

---

ZPĚVÁK STONE TEMPLE PILOTS ZATČEN KVŮLI DROGÁM

21. 5. 2003

Zpěvák skupiny STONE TEMPLE PILOTS - SCOTT WEILAND - byl propuštěn na kauci 10.000 dolarů poté, co byl zatčen za držení drog. Nový zpěvák vedlejšího projektu členů skupiny GUNS 'N ROSES nazvaného THE PROJECT byl v neděli (18. 5. 2003) krátce po půlnoci zadržen během běžné dopravní kontroly. Policejní seržant TRACY SANCHEZOVÁ vysvětluje: "Bylo to za jízdu bez zapnutých světel." Při běžné prohlídce policisté zjistili, že zpěvák převážel ve voze narkotika a zadrželi ho. Zpěvák byl propuštěn ještě toho dne kolem 5:30 ráno. Jaké drogy a v jakém množství převážel, nebylo zveřejněno.

---

CHRISSIE HYNDE O STAVU SOUČASNÉHO SVĚTA

21. 5. 2003
Obrázek: CHRISSIE HYNDE O STAVU SOUČASNÉHO SVĚTA

Zpěvačka skupiny PRETENDERS - CHRISSIE HYNDE - kritizuje to, jak se lidi k sobě navzájem chovají. Zpěvačka tvrdí, že všichni se ji snaží napadnout a dokázat, že je pokrytecká. Říká k tomu: "Když někomu řeknu, že jsem vegetariánka, hned se mi podívá na boty, jestli jsou kožené. Myslíte si, že vám prokazuje respekt, ale jen se vás snaží nachytat, protože si myslí, že jste pokrytec, protože jedině to ho zajímá. Každý se rád sehne pro kámen, aby ho mohl po vás hodit. Každý vidí rád, když je někdo ještě nižší než on - aby ho mohl pomlouvat, kritizovat a soudit. Nehledáme dobré vlastnosti, pro které bychom mohli druhé obdivovat. V takové době nežijeme."

---

KYTARISTA PINK FLOYD POMÁHÁ BEZDOMOVCŮM

21. 5. 2003

DAVE GILMOUR ze skupiny PINK FLOYD vložil svých 5,4 milionu dolarů do stavby "vesničky" pro bezdomovce v Londýně. Legendární kytarista prodal svůj dům Maida Vale v Londýně bratrovi princezny DIANY - EARLU SPENCEROVI - a část z utržené sumy věnuje na výstavbu komplexu 400 domů. Britská charitativní organizace CRISIS buduje příbytky pro bezdomovce a zaměstnance s nízkými příjmy, podle schématu, který se osvědčil v New Yorku. Gilmour k tomu říká: "Myslím, že to byla dobrá věc. Ten dům mi patřil dvacet let a dost jsem na něm vydělal. V posledních sedmi letech jsem ho využíval jen zřídka. Nemůžete skutečně žít ve více než jednom domě - všechny ostatní se časem stanou jen prázdninovými sídly."

---

RADIOHEAD OPĚT NA INTERNETU

20. 5. 2003
Obrázek: RADIOHEAD OPĚT NA INTERNETU

Konečná verze nového alba skupiny RADIOHEAD s názvem HAIL TO THE THIEF se objevila na internetu. Objevila se zde už před několika týdny nelegálně první verze a konečná verze alba měla být údajně pečlivě střežena, aby se z ní ani minuta na internet nedostala. Oficiální vydání nového alba bylo stanoveno na 9. června 2003.

---

CHRIS MARTIN SE UČÍ ZPÍVAT

20. 5. 2003

CHRIS MARTIN, frontman skupiny COLDPLAY, bere lekce zpěvu, aby si zdokonalil svůj hlasový projev. Britský zpěvák, který chodí s herečkou GWYTEH PALTROWOVOU, pravidelně cvičí svůj hlas, který je v současnosti jedním z nejznámějších po celém světě. Jeden z jeho přátel řekl britskému SUNDAY MIRROR: "Bere lekce zpěvu, protože už je dlouho na turné a nechce si zničit hlas."

---

POJĎME STRÁVIT DEN SPOLU

20. 5. 2003
Obrázek: POJĎME STRÁVIT DEN SPOLU

MICK JAGGER (59) ze skupiny ROLLING STONES byl spatřen na procházce po Paříži se svou bývalou milenkou a matkou jeho syna LUCASE - LUCIANOU MORADOVOU. Legendární zpěvák si po procházce se svou rodinou po hlavním městě Francie zaskočil do libanonské restaurace a po obědě se všichni vydali zpět do hotelu, kde pobývají v oddělených pokojích. Jagger se s krásnou brazilskou modelkou potkal v roce 1997. Po narození dítěte okamžitě popřel, že by to mohl být jeho syn, testy DNA ale nakonec potvrdily, že Lucas bez tatínka nezůstane. Svědek jejich pařížského odpoledne řekl: "Mick vypadal moc spokojeně a s Lucianou si celou tu dobu povídali." Jaggerův přítel dodává: "Mick se s Lucianou vídá tak dvakrát, třikrát do roka. Takže jakékoli informace, že jsou opět spolu, jsou na hony vzdálené pravdě."

---
Stránky: 1 184 368 551 671 672 673 674 675 676 677 734