Stránky: 1 192 382 573 706 707 708 709 710 711 712 763

NOEL GALLAGHER SE BUDE ŽENIT

28. 4. 2003
Obrázek: NOEL GALLAGHER SE BUDE ŽENIT

NOEL GALLAGER z OASIS se rozhodl pojmout za manželku SARU MACDONALDOVOU. Zásnuby proběhly v romantickém italském městě Taormin, kde rocker, který se se Sarou schází už tři roky, předal své nastávající prsten od TIFFANYHO za 32.000 dolarů. Podle přátel Sara s odpovědí neváhala ani minutu. Svatba je ohlášena na konec roku (2003). Noel se vyjádřil, že chce mít se Sarou děti co nejdříve, jakmile to bude možné.

---

Rádio Beat dobylo Berlín

28. 4. 2003

Rádio Beat se vypravilo na koncert Petera Gabriela do Berlína a vzalo s
sebou také své posluchače, kteří z celého zájezdu byli nadšeni. Není
se čemu divit, protože Peter Gabriel nás všechny totálně dostal svým
nasazením, originalitou, nápaditostí, vkusem a kvalitou hodnou světové
špičky. Když si k tomu přidáte spontální a fantastické německé
publikum, které dokázalo zpívat sborem s Gabrielem v nádherné a dobře
nazvučené hale, která byla plná a přesto se nikdo na nikoho netlačil,
tak z toho nemůže vzejít nic jiného než jedinečný zážitek na který
jen tak nezapomenete. Peter Gabriel zařadil mezi nahrávky z jeho
poslední desky Up také všechny veliké hity z ostatních alb snad až na
Steam, o které jsem si myslel, že to bude první skladba přídavku
(nebyla). Po každém songu se scéna měnila a člověk si po dvou
hodinách naprosto dokonalé show uvědomil jak ten čas letí.
Fotografie, které přikládáme hovoří za vše. Celkový dojem z koncertu?
Nepopsatelné. Myslím, že jsem se hodně přiblížil stavu, který se ve
východní filosofii nazývá Nirvana. Bylo to naprosto fantastické a
věřte, že ani trochu nepřeháním.
Jiná věc je Berlín jako takový. Projel jsem už kus světa včetně Asie,
ale na Berlín jsem asi nebyl připraven. Zejména východní část města vás
přinejmenším překvapí svým chladem. S Pavlem Malúšem jsme měli celý
den na to, abychom si Berlín dostatečně prohlédli. Kolem nás byly
neustále obrovské betonové budovy, které připomínaly staré časy DDR.
V neděli v jedenáct dopoledne, kdy v Praze cítíte život kam se
podíváte, tak v Berlíně bylo mrtvo. Krámky v centru zavřené a srdce města spíše připomínalo nějakou okrajovou periférii. Pouze na trhu bylo
pohromadě víc lidí a příjemně mě překvapil stánek kde prodávali
staré LP desky. Led Zeppelin II, plno alb Uriah Heep, Asia, Eric
Clapton, John Mayall a další jste si mohli koupit za 5 Eur. Kousek
dál měli zase svůj plácek hráči skořápek a jeho turečtí provozovatelé
mě hned chytili za ruku a vecpali 50 Eur abych si s nimi zahrál. Měl
jsem opravdu co dělat, abych se jich zbavil. V jedné z restaurací v "západním" Berlíně jsme si potom s Pavlem dali pražský řízek a čekali, s čím nás číšník připomínající jugoslávského Šurdu překvapí. Klobouk dolů - jako na Staromáku včetně ceny!!! Berlín je skutečně velmi zvláštní město a a? se na mne Berlíňané nezlobí - já bych tam nechtěl žít ani zadarmo. Snad jen ty koncerty jim závidím, protože tam hraje každej, kdo něco znamená. Teď je například Berlín polepen plakáty, které zvou na R.E.M. Vlasta Firman

P.S. Na fotografiích jsou krom Petera Gabriela taká naši výherci - Tomáš Pokorný a jeho kámoš a také já kterak jsem dobyl Berlín.

---

McCARTNEY JE NEJBOHATŠÍ

25. 4. 2003
Obrázek: McCARTNEY JE NEJBOHATŠÍ

PAUL McCARTNEY je podle nového výzkumu nejbohatším britským hudebníkem. Paulovo finanční jmění se odhaduje na 1 miliardu a 140 milionů dolarů plus k tomu jeho výdělky z loňského roku, jejichž výše je 70 milionů dolarů. Na druhém místě za McCartneym se se jměním ve výši 600 milionů dolarů umístil skladatel LORD ANDREW LLOYD WEBBER. Divadelní impresário SIR CAMERON MACINTOSH o pár milionů předhonil MADONNU, která se na čtvrté místo dostala díky svým 340 milionům dolarů. Zpěvačka se do britského žebříčku dostala díky nemovitostem v Anglii a díky svém britskému manželovi GUYI RITCHIEM. Nejbohatší britskou desítku doplňují ROBERT STINGWOOD, SIR MICK JAGGER, SIR ELTON JOHN, STING, TOM JONES a KEITH RICHARDS. Seznam nejbohatších britských hudebníků poskládal britský týdeník SUNDAY TIMES.

---

ZTRACENÝ SONG PAULA McCARTNEYHO

24. 4. 2003
Obrázek: ZTRACENÝ SONG PAULA McCARTNEYHO

Zapomenutá píseň PAULA McCARTNEYHO se objeví na novém filmovém soundtracku. Někdejší člen skupiny BEATLES napsal v roce 1971 písničku s názvem A LOVE FOR YOU, která se ovšem nikdy neobjevila na veřejnosti. Po třiceti letech konečně dostane šanci, a to na soundtracku k nové komedii MICHAELA DOUGLASE s názvem THE IN-LAWS.

---

BLUR MAJÍ RÁDI PIRÁTY

24. 4. 2003

Britská skupina BLUR si nemůže vynachválit skutečnost, že se jejich album THINK TANK nelegálně objevilo na internetu. Frontman skupiny DAMON ALBARN si myslí, že právě internetoví piráti skupině pomohli s návratem na koncertní pódia, přinejmenším jim návrat ulehčili: "Na koncertech je to teď super, pomáhá nám skutečnost, že album už je na internetu dva měsíce a všichni znají slova, což je super. Už vlastně ani neexistují koncerty, kde se hrají zcela nové věci, protože v současnosti si každý může sehnat co potřebuje." Bubeník DAVE DOWNTREE dodává: "Jsem pro internet a pro to, aby naše album slyšelo co možná nejvíce lidí. Kdyby to někdo nevypustil, tak bychom to možná udělali sami."

---

ROLLING STONES NATÁČEJÍ DOKUMENT O INDII

23. 4. 2003
Obrázek: ROLLING STONES NATÁČEJÍ DOKUMENT O INDII

ROLLING STONES se rozhodla natočit krátký dokument o Indii - který bude mapovat jejich první koncerty v této zemi. Projekt se zrodil v hlavě zpěváka MICKA JAGGERA, který do Indie přicestoval již před kapelou. Půlhodinový film se natáčel v Bombaji a v Americe se bude vysílat ještě letos. Skupina se ve filmu objeví v hudebním klubu NOT JUST JAZZ BY THE BAY a na dostihovém závodišti. Deník INDIA TIMES píše, že skupina byla ohromena místním sílícím kulturním životem a chtěla "zachytit měnící se tvář Indie." Film uvádí jedna z nejlepších indických modelek a divadelních hereček ANANYA DUTTOVÁ.

---

OZZY OSBOURNE PŘESTAL S PITÍM A ZAČAL CVIČIT

23. 4. 2003
Obrázek: OZZY OSBOURNE PŘESTAL S PITÍM A ZAČAL CVIČIT

OZZY OSBOURNE (53) se zbláznil do fitness poté, co nadobro přestal s pitím. Hvězda televizního seriálu OSBOURNEOVI od doby, co přestal pít, cvičí pětkrát týdně a běhá pět mil na okruhu losangeleské univerzity. Bývalý zpěvák skupiny BLACK SABBATH je rozhodnut svůj pravidelný cvičební režim dodržet. Říká k tomu: "Jsem ve skvělé formě... po dlouhých letech. Vypil jsem za tu dobu spoustu piv."

---

NOEL GALLAGHER SI VYDĚLÁ 21 MILIONŮ

23. 4. 2003
Obrázek: NOEL GALLAGHER SI VYDĚLÁ 21 MILIONŮ

NOEL GALLAGHER vydělá 21 milionů dolarů za práva k písničkám, které teprve napíše. Má tři nabídky od nahrávacích společností SONY, UNIVERSAL a WARNER CHAPPELL, které s ním chtějí uzavřít šestiletou smlouvu - nejvyšší v britské historii. Zdroj k tomu říká: "Není pochyb o tom, že Noel je jedním z nejlepších skladatelů v Británii. Je o něj zájem a létají v tom neuvěřitelné částky. Jako všechny velké věci to bude trvat ještě pár měsíců, než bude smlouva hotová, ale Noel si pak na účet připíše pěkných pár nul."

---

U2 VYSTOUPÍ S LOU REEDEM

23. 4. 2003
Obrázek: U2 VYSTOUPÍ S LOU REEDEM

U2 si brzy zahrají společně s LOU REEDEM na jednom pódiu. Reed má 5. května 2003 vystoupit v irském Dublinu a podle některých zpráv by si irští rockeři měli s Reedem zahrát písničku SATELLITE OF LOVE. Během koncertního turné U2 ZOO TV se bývalý zpěvák skupiny VELVET UNDERGROUND spojil s BONEM pomocí satelitu a písničku zazpívali společně. Nyní se U2 rozhodli mu tuto laskavost vrátit.

---

MANSON ZATČEN ZA UTRŽENÍ GENITÁLIÍ

23. 4. 2003
Obrázek: MANSON ZATČEN ZA UTRŽENÍ GENITÁLIÍ

MARILYN MANSON vypráví o svém nejsměšnějším zatčení - za to, že si utrhl své genitálie. Zpěvák tvrdí, že byl v Itálii zatčen poté, co jeden z diváků řekl, že si při vystoupení utrhl genitálie a hodil je do davu. Manson k tomu říká: "V Římě jsem byl loni zatčen, protože někdo řekl, že jsem si utrhl genitálie a hodil je mezi lidi. Policie chtěla, abych si rozepnul kalhoty a dokázal, že je ještě mám. Řekl jsem, 'Prosím, poslužte si.'"

---
Stránky: 1 192 382 573 706 707 708 709 710 711 712 763