Stránky: 1 188 374 561 706 707 708 709 710 711 712 747

ZPĚVÁK IRON MAIDEN MÍŘÍ DO BOLLYWOODU

10. 2. 2003

Původní zpěvák skupiny IRON MAIDEN, PAUL DI' ANNO, se pokouší o hereckou kariéru a kvůli jednomu bollywoodskému snímku cestuje až do Indie. Zpěvák si zahraje v dosud nepojmenovaném filmu o poblouzněné kultuře v asijské zemi. Představí se v roli pološílence, takže prý nebude potřebovat žádnou zvláštní přípravu. Ve filmu bude dokonce zpívat. "Ví bůh, co to bude, snad reklama na McDONALDA v některém z indických jazyků," říká. "Rozhodně ale nebudu tancovat, ani kdyby mi platili nevím co," dodává.

---

NĚCO ZE ŽIVOTA

9. 2. 2003
Obrázek: NĚCO ZE ŽIVOTAImage

Image---

COURTNEY LOVE SE SVLÉKLA PŘED PRINCEM ANDREWEM

7. 2. 2003
Obrázek: COURTNEY LOVE SE SVLÉKLA PŘED PRINCEM ANDREWEM

COURTNEY LOVE (38) se ve středu (5. 2. 2003) svlékla na charitativní akci v Londýně před PRINCEM ANDREWEM. Došlo k tomu den po jejím incidentu v letadle. Bývalá zpěvačka skupiny HOLE zazpívala v divadle OLD VIC společně s ELTONEM JOHNEM písničku THE BITCH IS BACK. Přitom ze sebe strhla kostým KAČERA DONALDA a zapálila si cigaretu. Diváci zůstali ohromeni, když se začala svíjet po pianu jenom v punčochách, krátkém kabátku a spodních kalhotkách. Vstupenka na charitativní koncert stála 1.500 dolarů. Peníze půjdou na konto divadla, jehož uměleckým režisérem byl jmenován držitel Oscara za film AMERICKÁ KRÁSA, KEVIN SPACEY. Love, vdova po KURTU COBAINOVI z NIRVANY, se obnažovala už v letadle cestou do Londýna, a nešetřila cestující nadávkami, za což ji zadržela policie. Zpěvaččino vystoupení nicméně jeden z diváků ohodnotil jako fantastické a dobře se bavil i sám princ.

---

BUBENÍK THE DOORS ŽALUJE SVÉ KOLEGY

7. 2. 2003

Bývalý bubeník skupiny THE DOORS - JOHN DENSMORE - žaluje další žijící členy kapely 60. let a viní je z toho, že zneužívají odkazu zesnulého JIMA MORRISONA. Žaloba vztahující se k majetku Morrisona a jeho manželky PAM COURSONOVÉ byla podána u Vrchního soudu v Los Angeles v úterý (4. 2. 2003). Klávesista RAY MANZAREK a kytarista ROBERT KRIEGER podle Densmora porušili písemnou a ústní dohodu tím, že vystupovali jako The Doors společně s IANEM ASTBURYM ze skupiny CULT a STEWARTEM COPELANDEM, bývalým bubeníkem POLICE. Podle dohody však původní název kapely mohli používat pouze její původní členové. "Nic proti Astburymu nebo Copelandovi; jsou to skvělí muzikanti, ale Doors to nejsou. Doors jsou John, Jim, Ray a Robby a ne Ray, Roby, Stewart a Ian." Densmore dodává, že mu nejde o peníze. Chce pouze, aby si kapela v jiném složení změnila jméno.

---

KELLY OSBOURNE PŘEDVÁDÍ PRÁDLO

6. 2. 2003

Dcera OZZYHO OSBOURNEA - KELLY (18) - ukázala v úterý (4. 2. 2003) co dovede, když v New Yorku předváděla na přehlídce spodní prádlo. Na kočičí lávce v MANHATTAN CENTER představila kolekci LANE BRYANT, která se tu předvádí každoročně. Připojily se k ní také komediální herečka ROSEANNE a dcera STEVENA TYLERA, MIA. Frontman skupiny AEROSMITH - Tyler, kytarista GENE SIMMONS ze skupiny KISS a celá Osbournova rodina si takovou podívanou samozřejmě nemohli nechat ujít.

---

CHRIS MARTIN Z COLDPLAY SE CHCE ŽENIT

6. 2. 2003

CHRIS MARTIN ze skupiny COLDPLAY nalezl v herečce GWYNETH PALTROWOVÉ svou životní lásku a chtěl by se s ní oženit. S držitelkou Oscara za film ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE chodí už od loňského roku (2002) a jeho city k ní jsou stále silnější. Podle britského časopisu CLOSER se dokonce už radil s přáteli, jestli není příliš brzy vytasit se na Gwyneth se zásnubním prstenem. Ještě před šesti měsíci to vypadalo, že bude Martin odsouzen ke staromládeneckému životu, teď se ale zdá, že se dokonale usadil. Starosti mu dělá pouze fakt, že musí kvůli práci trávit spoustu času každý na jiném konci planety. Přiznal se, že závidí svým ženatým přátelům.

---

WEEZER HLUBOCE ZASÁHLA TRAGÉDIE RAKETOPLÁNU COLOMBIA

5. 2. 2003

WEEZER zdrtila víkendová (2. 2. 2003) zpráva o nehodě raketoplánu COLOMBIA. Velitel letu WILLIE McCOOL byl jejich velkým fanouškem a dokonce s sebou na osudovou misi vzal kopii jejich alba BLUE. Rockeři byli také pozváni ke startu raketoplánu. KARL KOCH na internetové stránce WEEZER.COM vysvětluje, že Willie vzal album do vesmíru s sebou nejen, aby jej mohl poslouchat, ale také aby se s ním na jejich počest v kosmu vyfotil. Všechno se domluvilo už loni v létě, předtím než kapela vyrazila na turné. "Dohodli jsme se na setkání v Houstonu, kam Willie přivedl i své děti. Tam mi věnoval zvláštní sadu zápalek STS-107 a podepsanou fotku. Pak nás pozval ke slavnostnímu startu. Nikdo z nás tehdy bohužel zrovna na Floridu nemohl odletět a já mu poslal mail, aby všechno fotil. Willie měl ale plno práce před odletem, takže se mi víc neozval." Skupina WEEZER vyjádřila všem rodinám posádky STS-107 svou hlubokou lítost.

---

TYRAN GALLAGHER

5. 2. 2003

PATSY KENSITOVÁ, bývalá manželka LIAMA GALLAGHERA ze skupiny OASIS, označila rockera za tyrana, nebo? jí prý donutil, aby si nechala zvětšit prsa. Herečka Kensitová prožila s Gallagherem koncem devadesátých let bouřlivé manželství a dnes tvrdí, že nešťastný svazek ji dohnal až k závislosti na kokainu. "Dělala jsem blbosti. Ale když se vám vztah začíná rozpadat, uděláte ze zoufalství všechno a doufáte, že to třeba operace prsou může zachránit. Byla to pro mne těžká doba. Dnes vím, že to není zdravé ani správné," uvedla Kensitová.

---

ŽHAVÉ NOVINKY OD KIEDISE Z CHILI PEPPERS

5. 2. 2003

ANTHONY KIEDIS ze skupiny RED HOT CHILI PEPPERS se chystá prozradit ve svých memoárech všechno o svých bývalých přítelkyních DEMI MOOREOVÉ a HEIDI KLUMOVÉ. Rocker si vzal na pomoc spisovatele LARRYHO SLOMANA, který je autorem šokující autobiografie HOWARDA STERNA nazvané PRIVATE PARTS. Newyorští nakladatelé se už teď začínají zajímat o to, co Kiedis ze své bohaté minulosti prozradí - zejména pokud jde o jeho vysokoprofilové milostné známosti.

---

CLINTON TO ROZTOČÍ S ROLLING STONES

5. 2. 2003

Bývalý americký prezident BILL CLINTON se na pódiu přidá k legendární skupině ROLLING STONES, aby společně upozornili na hrozbu globálního oteplování planety. Clinton se objeví na koncertě pořádaném zdarma ve čtvrtek (6. 2. 2003) v losangeleském STAPLES CENTRE. Přestože je Clinton hudebně nadaný - během své úspěšné prezidentské kampaně v roce 1992 hrál v televizi na saxofon - na koncertě vystoupí pouze s mluveným projevem. Benefiční koncert organizuje RADA PRO OCHRANU PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ (NATURAL RESOURCES DEFENCE COUNCIL). Rolling Stones momentálně dokončují severoamerickou část svého turné LICKS WORLD TOUR.

---
Stránky: 1 188 374 561 706 707 708 709 710 711 712 747