Stránky: 1 185 370 554 716 717 718 719 720 721 722 738

OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

8. 11. 2002
Obrázek: OZZY SE ZHROUTIL PŘI NATÁČENÍ

OZZY OSBOURNE se ve středu (6. 11. 2002) v americké televizi rozbrečel, když si vzpomněl na okamžik, kdy se dozvěděl o tom, že má jeho žena SHARON rakovinu. Rocker a jeho rodina souhlasili s rozhovorem pro zvláštní pořad americké televize o rodině Osbourneových. Zatímco se Sharon tvářila během rozhovoru pozitivně, na Ozzyho to bylo příliš. Na otázku, zda má z manželčiny nemoci strach odpověděl: "Nemám strach, naplňuje mě to přímo hrůzou. Ona je můj pilíř a moje naděje." Se slovy, že horší věc už jeho rodinu nemohla potkat, začal vzlykat. Manželka i moderátorka BARBARA WALTERSOVÁ se ho snažili utěšovat. V jiné části rozhovoru Osbourneova dcera KELLY přiznala, že by bez matky nemohla rodina vůbec fungovat. V případě matčiny smrti by Kelly dokonce uvažovala o sebevraždě.
OZZY se začal znovu potýkat s drogami a alkoholem - a zatím mu to příliš nejde. Rockerova manželka a manažerka SHARON předevčírem (6. 11. 2002) ve zmíněném americkém televizním pořadu sdělila moderátorce BARBAŘE WALTERSOVÉ, že Ozzyho nejistota mu ničí život. Zda se Ozzymu podaří démony v sobě potlačit, nedokáže Sharon říct. Rocker často propadá pocitům, že za nic nestojí a že je zbytečný. Jedno pozitivum by tu však bylo - Ozzy už nebere tvrdé drogy. Užívá antidepresiva, protože trpí hroznými úzkostmi. Jde tedy pouze o drogy, které má na lékařský předpis. V 70. a 80. letech to s Ozzym a tvrdými drogami bylo mnohem horší.

---

QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

7. 11. 2002
Obrázek: QUEEN V KLASICKÉM PODÁNÍ

Písně skupiny QUEEN se díky jednomu britskému skladateli dočkají přepracování do klasické podoby. WE WILL ROCK YOU, BOHEMIAN RHAPSODY a WE ARE THE CHAMPIONS jsou mezi třinácti písněmi, jimiž se inspiroval TOLGA KASHIF ve svém orchestrálním a sborovém provedení THE QUEEN SYMPHONY. Není to poprvé, co se Kashif uchýlil pro inspiraci do světa populární hudby. V minulosti pracoval s hvězdami jako jsou ELTON JOHN, DAVID BOWIE či BONO z U2. Symfonie měla premiéru včera (6. 11. 2002) v londýnské ROYAL FESTIVAL HALL. Kytarista skupiny QUEEN BRIAN MAY uvedl: "Každý, kdo očekává písničky Queen v orchestrální úpravě, zažije šok." Všichni zbývající členové Queen - May, bubeník ROGER TAYLOR a baskytarista JOHN DEACON se včerejší premiéry zúčastnili. Není to poprvé, co kapela od smrti FREDDIEHO MERCURYHO v roce 1991 okusila chu? úspěchu - ve West Endu se uvádí muzikál s jejich písněmi, nazvaný WE WILL ROCK YOU.

---

SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

7. 11. 2002
Obrázek: SPRINGSTEEN ZRUŠIL KONCERT KVŮLI ZRANĚNÍ SAXOFONISTY

BRUCE SPRINGSTEEN byl včera (6. 11. 2002) nucen odložit své vystoupení v texaském Austinu, nebo? jeho saxofonista CLARENCE CLEMONS (60) byl převezen do nemocnice s nutností okamžité operace oka. Muzikant utrpěl za záhadných okolností poškození sítnice. Zrušená show bude přesunuta na březen příštího roku (2003).

---

RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

7. 11. 2002
Obrázek: RICHARDS TVOŘÍ MÓDNÍ KOLEKCI

Kytarista skupiny ROLLING STONES - KEITH RICHARDS - vyslal na kočičí lávku spoře oblečené vlastní dcery, aby dělaly reklamu jeho nové módní kolekci. ALEXANDRA (17) a THEODORA (16) se promenádovaly na přehlídce v Beverly Hills v Kalifornii v průhledném červeném prádle, které je součástí Richardsovy provokativní kolekce FASHION AND LICKS. V sexy modelech se představila také dcera RODA STEWARTA, KIMBERLEY (23), a její přítel JACK OSBOURNE. Jeden z módních kritiků k přehlídce uvedl: "Rolling Stones jsou známí svou láskou k ženám - a přesně to jejich šaty odrážejí. I když některé lidi možná překvapilo, kolik toho Richardsovy dcery ukázaly."

---

KONEC OSBOURNEOVÝCH

7. 11. 2002
Obrázek: KONEC OSBOURNEOVÝCH

Televizní reality show THE OSBOURNES se chýlí ke svému konci, protože SHARON OSBOURNEOVÁ má už dost celodenního natáčení, a dokonce si dnes přeje, aby nápad o seriálu nikdy nedostala. Seriál, který přinesl slávu jak OZZYMU, tak Sharon a jejich dětem KELLY a JACKOVI, začal však být problémem od chvíle, kdy se rodina musí vyrovnávat s tím, že má Sharon rakovinu. Sharon teď hovoří o definitivně poslední sérii. Natáčení navíc podle ní rodinu změnilo. Kelly i Jack mají své obchodní manažery a právníky, a Ozzy začal znovu pít, přestože se před pěti lety zařekl, že končí. Stres a obavy z manželčiny nemoci si zkrátka vyžádaly své.

---

LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

6. 11. 2002
Obrázek: LIV CHCE BÝT ROCKERKOU

Hollywoodská hvězda LIV TYLEROVÁ (25) má tajnou ambici následovat ve stopách svého otce STEVA TYERA do světa hudebního showbyznysu. Herečka z filmu PÁN PRSTENŮ poznala, že zpěvák skupiny AEROSMITH je jejím otcem, až když jí to její matka BEBE BUELLOVÁ řekla v jejích devíti letech. Když vidí svého otce na jevišti nebo ve videoklipu, bouří se i v Liv její hudební geny. Liv k tomu říká: "Ráda zpívám a ráda bych se tomu věnovala profesionálně. Samozřejmě ne teď, protože teď jsem šťastná tak, jak to je. Ráda ale celé dny zpívám a rozhodně se to někde uvnitř mne skrývá." Možná to nebude trvat tak dlouho, než veřejnost uslyší Liv zpívat. Ve Filadelfii při natáčení filmu JERSEY GIRL byla viděna v nahrávacím studiu spolu s BENEM AFFLECKEM.

---

MCCARTNEYHO TURNÉ VYDĚLALO BALÍK

6. 11. 2002
Obrázek: MCCARTNEYHO TURNÉ VYDĚLALO BALÍK

Nedávné americké turné SIRA PAULA MCCARTNEYHO by mělo představovat nejvyšší příjem za letošní (2002) rok. Zpěvákův výlet do Ameriky, který skončil minulý týden (10. 11. 2002) ve Fénixu v Arizoně, vydělal 100 miliónů dolarů za 50 koncertů - to znamená v průměru 2 milióny dolarů za jedno vystoupení. Podle internetové stránky BILLBOARD.COM bylo finančně nejúspěšnější McCartneyho dvoudenní vystoupení v MGM GRAND GARDEN ARENĚ v Las Vegas, kde se vybralo 5,4 miliónu dolarů. Podle zpěváka na turné sice nikdo nejezdí proto, aby prodělal, ale hlavní věcí je, aby se publikum dobře bavilo. Odezva, jakou zaznamenal, mu údajně připomínala počátky turné se skupinou Beatles.

---

OSBOURNEOVI BUDOU UVÁDĚT UDÍLENÍ AMERICKÝCH HUDEBNÍCH CEN

6. 11. 2002
Obrázek: OSBOURNEOVI BUDOU UVÁDĚT UDÍLENÍ AMERICKÝCH HUDEBNÍCH CEN

OSBOURNEOVI se mají stát vůbec první rodinou, která kdy uváděla udílení AMERICAN MUSIC AWARDS. Klan Osbourneových - otec OZZY, matka SHARON a děti JACK a KELLY budou 13. ledna 2003 uvádět tříhodinovou událost ze SHRINE AUDITORIA v Los Angeles. Sharon, která trpí rakovinným onemocněním, uvedla, že se chystají dát slavnostní ceremonii úplně jinou tvář. Pokud jde o jejich show, chce rodina podle Sharon splnit závazek na 20 epizod, který byl po první sezóně sjednán se stanicí MTV. Znamenalo by to 10 epizod pro nynější a deset pro příští sezónu.

---

PETTY KRITIZUJE NENASYTNÉ HUDEBNÍ MAGNÁTY

5. 11. 2002
Obrázek: PETTY KRITIZUJE NENASYTNÉ HUDEBNÍ MAGNÁTY

TOM PETTY varuje nenasytné hudební magnáty, že pokud nesníží ceny cédéček, nikdy nedokáží bojovat proti jejich nelegálnímu kopírování. Rocker tvrdí, že je "rozčílen" cenami nových alb v obchodech kolem 18 dolarů, a naprosto chápe fanoušky, že hledají levnější cesty, jak si poslechnout své oblíbené hity. Říká k tomu: "Je to legrační, jak je hudební průmysl naštvaný na internet a další nelegální způsoby kopírování cédéček. Lidé hudbu kradou, protože si nemohou dovolit ji kupovat. Neobhajuji stahování hudby zdarma, ale chápu to. Kdyby se ceny cédéček vrátily na 8,98 dolarů, hodně problémů by se vyřešilo." Petty chápe i skupiny jako THE WHITE STRIPES, které se bouří proti hudebním bossům kvůli cenám cédéček. Vysvětluje: "The White Stripes prodávají alba za 9,99 dolaru a všichni z toho mají slušný podíl - je to způsob, jak postavit hudební průmysl na nohy."

---

JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

5. 11. 2002
Obrázek: JAGGER SI KOUPIL POZEMEK NA MĚSÍCI

MICK JAGGER uzavírá s přibývajícím věkem čím dál velkorysejší realitní obchody - koupil si část Měsíce. Frontman skupiny ROLLING STONES si za 30 dolarů koupil malý kousek pozemku na Měsíci a jeho novým sousedem je režisér HVĚZDNÝCH VÁLEK, GEORGE LUCAS. Pozemky na Měsíci rozprodává americký podnikatel DENNIS HOPE, který tvrdí, že mu patří rozsáhlé pozemky ve sluneční soustavě poté, co objevil skulinu ve smlouvě OSN o vesmíru, která zakazuje státům, ale nikoli jednotlivcům, vlastnictví planet. Za posledních pár let se mu podařilo rozprodat již 280 milionů akrů pozemků na Měsíci a na Marsu - kupují je většinou celebrity jako MEG RYANOVÁ, TOM CRUISE a TOM HANKS.

---
Stránky: 1 185 370 554 716 717 718 719 720 721 722 738