Stránky: 1 186 372 557 731 732 733 734 735 736 737 742

KEITH RICHARDS CHCE MÍT KLID OD TURISTŮ

25. 9. 2002
Obrázek: KEITH RICHARDS CHCE MÍT KLID OD TURISTŮ

KEITH RICHARDS ze skupiny ROLLING STONES chce mít na stáří klid a zažádal proto úřady o přesunutí veřejné stezky, která vede kolem jeho domu. Požádal místní zastupitelstvo, aby cestu od jeho domu REDLANDS HOUSE v západním Sussexu, kde žije od roku 1966, vedla jinudy. Kytarista je momentálně s Rolling Stones na turné v Severní Americe, ještě než odjel, pokusil se dát věci do pohybu. Stezka je veřejná, přestože kříží jeho pozemek a vede asi jen 10 metrů od jeho domu. Místní projektanti však tvrdí, že cesta musí zůstat tam, kde je. Radní se nyní rozhodují, zda budou Richardsovu žádost příští měsíc (10/2002) na schůzi projednávat. O Redland House se ovšem zdaleka nemluví poprvé - v roce 1967 zde byli MICK JAGGER a šest jeho dalších hostů zatčeni kvůli podezření z držení drog. MARIANNE FAITHFULLOVÁ odtud údajně jednou odcházela z večírku pouze kožešinovém přehozu na postel.

---

ELVIS 25 LET PO SMRTI ZNOVU NA ŠPICI

25. 9. 2002
Obrázek: ELVIS 25 LET PO SMRTI ZNOVU NA ŠPICI

ELVIS PRESLEY je 25 let po své smrti znovu na cestě ke špici britské hitparády. Pouhý den po vydání alba ELVIS: 30 Nr.1 HITS se zdá, že své rivaly nechá daleko za sebou, nebo? po jeho kompletní kolekci třiceti amerických a britských hitů je v obchodech obrovská poptávka. Elvis naposledy stanul na vrcholu britské hitparády s albem 40 GREATEST HITS, které vyšlo v roce 1977 jako připomínka jeho smrti. Z Elvisova úspěchu těží také GARTH BROOKS, který je tipován na první příčku v hitparádě singlů se svou verzí Elvisova hitu SUSPICIOUS MINDS z roku 1969.

---

JAGGER PŘIZNAL SVOU LÁSKU K PENĚZŮM

24. 9. 2002
Obrázek: JAGGER PŘIZNAL SVOU LÁSKU K PENĚZŮM

MICK JAGGER z ROLLING STONES přiznal, že má rád peníze - a je to prý dokonce on, kdo určuje cenu vstupenek na koncerty skupiny. Stárnoucí legenda, která se údajně snažila tvrdit, že její deset let trvající manželství s modelkou JERRY HALLOVOU bylo nelegální, aby jí po rozvodu nemusel nic platit, tvrdí, že peníze jsou jedním z aspektů jeho života, který má pevně pod kontrolou. Navzdory Jaggerovu nechvalně známému skrblictví přesto existuje jedna žena, která je mu vděčná. Je to LUCIANA MORADOVÁ, manželka Jaggerova syna LUCASE, která tvrdí: "Jsem šťastná, že je o mého syna finančně postaráno. Micku Jaggerovi za to budu pro vždycky vděčná."

---

STING PRACUJE NA MUZIKÁLU TARZAN

24. 9. 2002

STING začal nadšeně pracovat na chystané divadelní adaptaci DISNEYOVA TARZANA. Doufá, že muzikálová produkce přinese úspěch, jakého se dostalo i předchozím muzikálům KRÁSKA A ZVÍŘE či LVÍ KRÁL. Sting začal zapáleně skládat nové písně a práce ho prý velmi baví. "Jsem rád, že chtějí použít mojí hudbu," uvedl.

---

SVATBA NA KONCERTĚ AEROSMITH

23. 9. 2002

Herečka PAMELA ANDERSONOVÁ prozradila místo, kde se provdá za svého přítele KIDA ROCKA - bude to na pódiu při jednom z Kidových vystoupení. Bývalá představitelka seriálu POBŘEŽNÍ HLÍDKA, která se za rockera skupiny MOTLEY CRUE, TOMMYHO LEE, vdávala v roce 1995 bosa na mexické pláži, chce tentokrát zvolit ještě netradičnější místo. Přípravy směřují k zahajovacímu vystoupení pro kapelu AEROSMITH v MGM GRAND v Las Vegas, které se uskuteční 9. 11. 2002. Podle amerického plátku THE STAR se ceremonie uskuteční v přestávce, a zúčastní se jí i Pamelini synové BRANDON (6) a DYLAN (4). Pamela a Kid tak vyřešili problém s Kidovými pracovními závazky, které uskutečnění sňatku bránily.

---

KELLY OSBOURNEOVÁ MÁLEM ZABILA VLASTNÍHO BRATRA

23. 9. 2002
Obrázek: KELLY OSBOURNEOVÁ MÁLEM ZABILA VLASTNÍHO BRATRA

Bitky KELLY OSBOURNEOVÉ (17), dcery rockera OZZYHO, s mladším bratrem JACKEM bývaly prý tak drsné, že jej Kelly jednou málem zabila. Kelly, která se nedávno proslavila v reality show stanice MTV THE OSBOURNES, sama přiznává, že se jí rvačky s o rok mladším bratrem občas vymknou z ruky. "Jack mě jednou trefil kamenem do zad. Tak jsem ho po něm hodila taky a způsobila mu otevřenou ránu na hlavě. To bylo přede dvěma lety," vzpomíná Kelly. I dnes se sourozenci údajně perou denně a každý má převahu v něčem jiném. Zatímco Jack je fyzicky silnější, Kelly vítězí na celé čáře ve své prostořekosti. I přes to ale mají k sobě oba sourozenci velmi blízko a Kelly se k bratrovi dokonce chová ochranitelsky. Jack je totiž podle Kelly nejistý a ještě 'se hledá.'

---

EAGLE CHRÁNÍ SVÉ HNÍZDO

23. 9. 2002

DON HENLEY ze skupiny THE EAGLES chce okolí svého domu v Malibu v Kalifornii uchránit před novou výstavbou. Spojil proto síly s ekologickými aktivisty, aby společně zastavili plány na výstavbu prázdninových domů za mnoho miliónů dolarů. Ve čtvrtek (12. 9. 2002) na veřejném mítinku v Los Angeles naléhal na místní výbor, aby výstavbu v Malibu omezil. Jako majitel pozemku od roku 1974 Henley požaduje, aby výbor zastavil návrhy městské rady na rozsáhlou výstavbu podél pobřeží.

---

NERVÓZNÍ MCCARTNEY A WILSON

23. 9. 2002

PAULA MCCARTNEYHO a BRIANA WILSONA ze skupiny BEACH BOYS přišli ve středu (18. 9. 2002) do Hollywoodu podpořit CHUBBY CHECKER, DAVID SPADE a bývalá hvězda SEINFELDU, JULIA LOUISE DREYFUSOVÁ. hvězdy se spojily na druhém ročníku benefičního galakoncertu ADOPT-A-MINEFIELD a před společným uvedením hitu skupiny BEATLES LET IT BE a klasickou melodií BEACH BOYS, GOD ONLY KNOWS, jim údajně přímo tekly nervy. McCartney se svěřil, že se mu vystupováním s Wilsonem splnil velký sen, zatímco Wilson před vystoupením prozradil, že tak nervózní nebyl snad ještě nikdy v životě. V charitativní akci zaštítěné McCartneyho manželkou HEATHER MILLSOVOU se vybralo 750.000 dolarů.

---

ROLLING STONES V HBO

20. 9. 2002

THE ROLLING STONES jdou se svou hudbou za masami - zahrají svůj první živě přenášený koncert pro americkou televizi. Show, kterou bude vysílat televize HBO, se uskuteční v newyorské MADISON SQUARE GARDEN 18. ledna (2003) a bude součástí jejich současného turné LICKS.

---

KRAVITZ VYPRODÁVÁ SVŮJ DŮM

20. 9. 2002

LENNY KRAVITZ (38) se snaží prodat nábytek ze svého domu v New Orleans, který chce kompletně zrekonstruovat. Zpěvák nabízí přes 1.700 kusů starožitného nábytku a různých drobností na prodej veřejnosti. V aukci se objeví svícny, polštáře, židle, pohovky a zrcadla. MICHAEL DEGEORGE, nákupčí neworleanské galerie k tomu říká: "Myslím, že si z toho všeho ponechal asi tři věci." Jeden z jeho přátel k tomu říká: "Mění celý styl, celou náladu domu. Všechno předělává. Střídá auta a střídá domy. Jeho život je jedna velká změna a rád své prostředí přizpůsobuje svému momentálnímu životu."

---
Stránky: 1 186 372 557 731 732 733 734 735 736 737 742