Stránky: 1 192 384 575 736 737 738 739 740 741 742 766

OZZY BYL NERVÓZNÍ Z KRÁLOVNY

13. 12. 2002
Obrázek: OZZY BYL NERVÓZNÍ Z KRÁLOVNY

SHARON OSBOURNEOVÁ prozradila, že její manžel OZZY OSBOURNE byl tak nervózní ze setkání s britskou královnou ALŽBĚTOU II., že ji oslovoval "Důstojnosti". Bývalý zpěvák skupiny BLACK SABBATH byl ze setkání tak zmatený, že zapomněl, že královnu má oslovovat "Vaše veličenstvo." Sharon se směje: "Bylo to jako ze skeče Montyho Pythona." Ozzy měl při audienci navíc na rameni plyšového žabáka Kermita; Sharon k tomu dodává: "To se může stát jenom mému manželovi!"

---

BUBENÍK DOORS KRITIZUJE TOWNSHENDA A STINGA

13. 12. 2002
Obrázek: BUBENÍK DOORS KRITIZUJE TOWNSHENDA A STINGA

Bubeník skupiny THE DOORS - JOHN DENSMORE - kritizuje rockery PETA TOWNSHENDA a STINGA za to, že propůjčili své písničky televizním reklamám. Rocker, který se snaží udržet písničky skupiny Doors mimo svět reklamy, naléhá na své rockové souputníky, aby se přestali zaprodávat. Densmore soptí: "Tihle nevinní angličtí umělci se stali obětmi. Pete Townshend se zaprodal reklamě na auta. Doufám, že Sting také svezl šamany a náčelníky z deštných pralesů svým jaguárem, který propaguje. To auto žere benzín a produkuje skleníkové plyny."

---

ERIC CLAPTON MÁ VLASTNÍ ZNAČKU OBLEČENÍ

13. 12. 2002
Obrázek: ERIC CLAPTON MÁ VLASTNÍ ZNAČKU OBLEČENÍ

ERIC CLAPTON zakládá vlastní značku oblečení. Značka CLAPTON CLASSICS je kolekcí sak, klobouků, bot a triček dostupných pouze při jeho turné. Mluvčí k tomu říká: "Eric ty věci sám nenavrhuje, ale podílí se na designu a má poslední slovo při schvalování." Je totiž podruhé, co se kytarista vložil do designu - již dříve spolupracoval na kolekci šperků londýnského zlatnictví JESS JAMES.

---

KEITH RICHARDS VDĚČÍ SLEPÉ FANYNCE ZA SVOBODU

13. 12. 2002
Obrázek: KEITH RICHARDS VDĚČÍ SLEPÉ FANYNCE ZA SVOBODU

Slepá fanynka skupiny ROLLING STONES pomohla kytaristovi KEITHU RICHARDSOVI z vězení v sedmdesátých letech - když uprostřed noci přišla soudce žádat o milost. Richards se již připravoval na noc za mřížemi kvůli drogovému obvinění v kanadském Torontu v roce 1977, ale nevidomá fanynka ho zachránila. Kytarista k tomu říká: "Potkal jsem se s touhle slepou holkou cestou ze Států do Montrealu. Chodila na všechny naše koncerty, slepá stopovala z koncertu na koncert. Vzali jsme ji a já jí říkám, že to není bezpečné. Měl jsem strach, aby ji něco nepřejelo, ale věděl jsem, že si stejně udělá, co chce... Pak jsem měl průšvih, a ona zašla za soudcem, řekla mu ten příběh, a on začal věci vidět v jiném světle. Je to můj slepý anděl."

---

R.E.M. LÁKADLEM FESTIVALU T IN THE PARK

12. 12. 2002
Obrázek: R.E.M. LÁKADLEM FESTIVALU T IN THE PARK

Americká rocková skupina R.E.M. má být v příštím roce (2003) hlavním lákadlem hudebního festivalu T IN THE PARK ve Skotsku. Hudební těleso s charismatickým frontmanem MICHAELEM STIPEM uzavřelo s pořadateli koncertu DF CONCERTS smlouvu na 1,5 miliónu dolarů. Podle odhadů se na jejich vystoupení v sobotu 12. 7. 2003 přijde podívat více než 50.000 fanoušků. Přítomnost slavné kapely dokládá podle šéfa festivalu GEOFFA ELLISE fakt, že se T IN THE PARK stal během deseti let své existence jedním z nejlepších hudebních festivalů na světě. R.E.M. vystoupí v příštím roce také na festivalu v Glastonbury.

---

JAGGER A MORADOVÁ UZAVŘELI PŘÍMĚŘÍ

12. 12. 2002
Obrázek: JAGGER A MORADOVÁ UZAVŘELI PŘÍMĚŘÍ

Bývalí milenci MICK JAGGER a LUCIANA MORADOVÁ uzavřeli příměří a při té příležitosti si udělali výlet do SHORE CLUBU v South Beach na Floridě. Jako jedni z mnoha celebrit se minulý víkend (6. 12. 2002) zúčastnili ART BASEL MIAMI INTERNATIONAL. Jaggerův krátký románek s Moradovou byl příčinou rozpadu jeho manželství s texaskou supermodelkou JERRY HALLOVOU, když Luciana před třemi lety (1999) porodila jejich syna LUCASE. V poslední době se pouto mezi bývalými milenci obnovilo a jihoamerická kráska se dokonce nechala slyšet, že by ráda s Mickem otěhotněla podruhé. Na to má Mick ovšem poněkud jiný názor. Moradová si je prý ale ochotná počkat, než si to Jagger rozmyslí.

---

STEWART: ZA DOBROU MUZIKU MOHL ALKOHOL

12. 12. 2002
Obrázek: STEWART: ZA DOBROU MUZIKU MOHL ALKOHOL

Zpěvák ROD STEWART (57) se domnívá, že jeho někdejší kapela THE FACES byla tak dobrá díky tomu, že její členové byli "bandou opilců." Jejich nejistota se schovala za vytrvalé nasávání a díky tomu mohla vzniknout skvělá muzika. "Trávili jsme pět hodin v hospodě a hodinu ve studiu a takový byl výsledek," říká. Ovšem kvůli smrti baskytaristy RONNIEHO LANEA v roce 1997 nepřipadá znovu-sjednocení kapely v úvahu.

---

GELDOF SE UŽ NIKDY NEOŽENÍ

12. 12. 2002
Obrázek: GELDOF SE UŽ NIKDY NEOŽENÍ

BOB GELDOF přiznal, že se zřejmě se svou současnou partnerkou nikdy neožení - nechce totiž zažít další rozvod. Irský rocker chodí s francouzskou herečkou JEANNE MARINEOVOU pět let, a trauma, které utrpěl při rozvodu s bývalou manželkou PAULOU YATESOVOU si už ale nechce nikdy zopakovat. Rozvodové zákonodárství je podle něj vysoce nespravedlivé. "Myslíme si, že romantické ideály přetrvají, i když všechno nasvědčuje tomu, že to není pravda," říká Geldof zdrceně. Rozvod s Yatesovou, která Geldofa opustila kvůli MICHAELU HUTCHENCEOVI z INXS, hvězdu hluboce ovlivnil. Vůbec prý nedokázala nějaký čas normálně fungovat. Postupně se ale všechno zlepšilo - vrátila se chu? na sex i schopnost znovu psát.

---

BASKYTARISTU THE WHO ZABIL KOKAIN

12. 12. 2002
Obrázek: BASKYTARISTU THE WHO ZABIL KOKAIN

Vyšetřování příčiny smrti baskytaristy THE WHO - JOHNA ENTWISTLEA (57) - ukázalo, že John zemřel na účinky kokainu. Droga způsobila infarkt, který Entwistle (27. 6. 2002) v americkém Las Vegas nepřežil. Koroner LESTER MADDRELL u Korunního soudu v Tewkesbury uvedl, že se účinek kokainu spojil s kytaristovou ischemickou srdeční chorobou, která je přirozeným důsledkem koronární aterosklerózy. Entwistle strávil osudný předvečer koncertního turné ve společnosti svých kolegů z The Who. Ve tři ráno se se svou společnicí odebral do postele. Když se žena v deset hodin ráno probudila, Entwistle už byl studený na dotek a lékařům se ho již nepodařilo oživit. Entwistleův syn Christopher uvedl, že otec před cestou nejevil žádné známky nemoci.

---

CHRISSIE NABÁDÁ K VRAŽDĚNÍ

11. 12. 2002
Obrázek: CHRISSIE NABÁDÁ K VRAŽDĚNÍ

Zpěvačka skupiny PRETENDERS - CHRISSIE HYNDEOVÁ - způsobila rozruch svým prohlášením, že šéfové nadnárodních společností by měl někdo odstřelit. Kontroverzní rocková hvězda, která kdysi žádala podpálení restaurací McDONALD'S, totiž tvrdí, že oni a politici, kteří jim jdou na ruku, jsou zhoubou pro tuto planetu. "Když nás nikdo nevyslechne, budou muset jednotlivci vzít zákon do vlastních rukou a to nebude nic pěkného. Když lidé řídí svět jen pro vlastní ekonomické zájmy, někdo by je měl odstřelit," uvedla.

---
Stránky: 1 192 384 575 736 737 738 739 740 741 742 766