Stránky: 1 188 374 561 740 741 742 743 744 745 746 747

WILLIS: PRODÁVAT HENDRIXOVU KYTARU JE SMĚŠNÉ

12. 9. 2002

Bývalý člen kapely FRANKA ZAPPY Ike Willis kritizuje zpěvákova syna, který se rozhodl prodat kytaru, kterou Zappovi daroval přítel JIMI HENDRIX. DWEEZIL ZAPPA minulý měsíc (8/2002) prozradil, že chce dát kytaru do aukce. Jde o proslulou kytaru, kterou Hendrix v roce 1968 zadpálil na POP FESTIVALU v Miami. Pak nástroj daroval Dweezilovu otci, který ji opravil. Kytara by podle očekávání mohla 24. září 2002 při aukci v Londýně vynést až 600.000 dolarů a šlo by tak o nejdražší kytaru, jaká kdy byla prodána. Kytarista a doprovodný zpěvák Zappovy skupiny IKE WILLIS označil Dweezilovo rozhodnutí vydělat na kytaře peníze za "směšné." "Mělo by se na ni hrát, aby z ní něco měli také ostatní, ne aby ležela zavřená v kufru a prášilo se na ni," uvedl

---

KRIST NECHCE O COBAINOVI MLUVIT

12. 9. 2002

Někdejší baskytarista skupiny NIRVANA - KRIST NOVOSELIC - se při přípravách na hudební kariéru s novou skupinou EYES ADRIFT chce vyhnout řečem o KURTU COBAINOVI. Krista v roce 1994 zpráva o smrti frontmana Nirvany naprosto zničila. Ještě osm let poté se Novoselic zcela nevyrovnal se ztrátou svého přítele a konverzaci na toto téma se raději straní. "Přál bych si, aby Kurt žil. Pak je tu ale ta věc s jeho vynášením do nebes. Když zemřel, byla to obrovská událost, mediální událost. Pro naši generaci to bylo jako vražda Kennedyho. Bylo to až šílené," uvádí Novoselic.

---

STING BUDE MÍT ZPÍVAJÍCÍ SOUSEDY

11. 9. 2002

STINGA čeká kruté procitnutí, až zjistí totožnost svých nových londýnských sousedů. Britský televizní gigant BBC se totiž chystá vedle Stingova sídla za 4,5 miliónu dolarů v londýnském Hampsteadu nastěhovat 12 finalistů nové talentové show FAME ACADEMY. Klid, který hvězda tolik miluje, by tak brzy mohl být narušen trylkováním tuctu nadějných hvězd. Porotci nové show, která je verzí show POP IDOL rivalské stanice ITV, hledají nové talenty. Jejich show se má začít vysílat ještě tento měsíc (9/2002). Dvanáct finalistů se pak přesune do luxusního sídla za 7,5 miliónu dolarů. Bývalý frontman skupiny POLICE o tom však dosud nemá podle reportérů nejmenší tušení. Zdroj v britském plátku DAILY MIRROR uvádí, že Stinga novinka dozajista nepotěší. Kolem domu se bude s velkou pravděpodobností potloukat spousta fanoušků, kteří budou chtít své favority vidět.

---

ELIZABETH JAGGEROVÁ DOHÁNÍ V PŘÍJMECH SVÉHO OTCE

11. 9. 2002

Dcera MICKA JAGGERA, princezna kočičích lávek ELIZABETH (18), svého otce pomalu dohání - za denní práci si totiž dnes již účtuje 30.000 dolarů. Modelka, která nedávno uzavřela smlouvu na 750.000 dolarů s francouzskou kosmetickou firmou LANCOME, nyní vydělává desetkrát víc než si mohla účtovat její matka JERRY HALLOVÁ na vrcholu své slávy. Do modelingové agentury MODELS ONE byla zapsána ve čtrnácti letech, profesně se však práci nemohla věnovat na zákaz svého otce, který si přál, aby dokončila školu. K věhlasu jí částečně dopomohla sláva rodičů, jako tvář firmy Lancome je však nyní uznávána po celém světě. Obvykle se modelka k takovému platu může dopracovat až tak za čtyři nebo pět let tvrdé práce.

---

BÝVALÁ TYLEROVA ŽENA ZEMŘELA NĚKOLIK DNÍ PO SVÉ TŘETÍ SVATBĚ

11. 9. 2002

CYRINDA FOXEOVÁ-TYLEROVÁ, bývalá manželka STEVEA TYLERA z Aerosmith, prohrála svůj boj s rakovinou několik dní poté, co se potřetí v životě provdala. Tyler přišel v pondělí (9. 9. 2002) na pohřeb vzdát úctu této někdejší herečce a své bývalé manželce (1977 - 87). Jejich vztah se rozpadl, když se Foxeová snažila publikovat fotografie nahé hvězdy jako průvodní materiál ke své odhalující knize o svém manželství s Tylerem. Usmířili se, když lékaři u padesátileté Cyrindy nalezli nádor na mozku. Rocker své bývalé manželce dokonce platil léčebné výlohy a do jednoho peněžního fondu věnoval svou elektrickou kytaru. Cyrinda se 28. srpna 2002 v newyorském GRAMERCY PARK HOTELU, kde pobývala během léčby, potřetí provdala za hudebníka KEITHA WAA. Waa o slavnostním večírku uvedl: "Cítí se moc špatně a chtěli jsme to udělat, než bude příliš pozdě."

---

LENNONOVA SCÉNA S PISTOLÍ V PERNÉM DNU NEOBSTÁLA

11. 9. 2002

Scéna, v níž si legenda skupiny BEATLES - JOHN LENNON - představuje, jak postřílí londýnské společenské ctižádostivce, byla z kultovního snímku PERNÝ DEN z roku 1964 vystřižena. Výkonným zástupcům UNITED ARTISTS se kontroverzní scéna, v níž zesnulá hvězda postřílí podnikatele jedoucí svými auty do práce, zdála příliš drsná pro image slavné čtveřice. Do výsledné podoby filmu neprošla ani scéna, kde SIR PAUL MCCARTNEY radí nadějné herečce, jak po "liverpoolsku" zahrát svou roli.

---

NOVÁ RADOST PRO ERICA CLAPTONA

11. 9. 2002

ERIC CLAPTON září radostí - to vše díky své nové rodině. Stárnoucí rocker, který se v lednu (2002) oženil s bývalou prodavačkou MELIÍ McENERYOVOU, krátce poté, co porodila jejich dceru JULII ROSE, byl spatřen na pláži na Sardinii, kde strávil den volna se svou novou rodinou. Podle jednoho z náhodných pozorovatelů se choval jako dokonale obětavý otec a dítě mu očividně dodávalo energii. Holčička právě začala chodit a oba rodiče kolem ní vytrvale pobíhali.

---

MILIARDÁŘ CHCE ZAPLATIT STOUNŮM ZA VYSTOUPENÍ NA VEČÍRKU

11. 9. 2002

Kapele ROLLING STONES bylo nabídnuto 6,75 miliónu dolarů za jednorázové vystoupení na oslavě narozenin jednoho miliardářského podnikatele. Stouny, kteří jsou momentálně na turné v Americe, oslovil ředitel irských aerolinií RYANAIR, DAVID BONDERMAN, s prosbou, zda by nevystoupili na jeho narozeninovém večírku v Las Vegas. V minulosti, když oslavoval uzavření smlouvy, tento někdejší 'hipík' podobně zaplatil skupině B 52. Ani jedna strana zatím nepotvrdila, zda se koncert uskuteční.

---

DURST CHCE PRODÁVAT ČEPICE

11. 9. 2002
Obrázek: DURST CHCE PRODÁVAT ČEPICE

FRED DURST ze skupiny LIMP BIZKIT se chce dát na módní dráhu - s vlastní řadou baseballových čepic. Kolekce bude k mání koncem roku a ponese název FLAWLESS CAP COLLECTION. Čepice budou k dostání v barvách všech velkých baseballových týmů a na své si přijdou i méně odvážné nátury.

---

RATM PROTI EXTREMISMU

11. 9. 2002

Členové kapely RAGE AGAINST THE MACHINE, TOM MORELLO a SARJ TANKIAN společně vytvořily neziskovou politickou organizaci THE AXIS OF JUSTICE, která má podporovat společenské uvědomění. Rockové fanoušky by měla vzdělávat v otázkách rasismu a varovat je před nebezpečnou politikou. Muzikanti organizaci založili poté, co si u svého publika všimli agresivního a rasistického chování. Morello si údajně na loňském OZZFESTU povšiml lidí z Klanu a s tetováním "bílé moci." "Řekl jsem si, že tohle je moje hudba a žádné projevy podobného smýšlení v ní nemají místo," uvedl.

---
Stránky: 1 188 374 561 740 741 742 743 744 745 746 747