Stránky: 1 192 382 573 758 759 760 761 762 763

GEORGE HARRISON VYDÁVÁ ALBUM ZE ZÁHROBÍ

5. 9. 2002

GEORGI HARRISONOVI vyjde album nových písní - a bývalý člen skupiny BEATLES na přípravu alba údajně dohlíží ze záhrobí. Harrison po sobě zanechal detailní instrukce na sestavení alba dosud nevydaných skladeb - a nahrávací společnost se při práci na albu jeho přání pevně drží. Nicméně bližší údaje o albu jsou zatím tajemstvím. Archivář Beatles KEITH BADMAN k tomu říká: "Všichni, kdo jsou do projektu zapojeni, museli přísahat mlčenlivost. Šéfové nahrávací společnosti dosud slyšeli čtyři skladby z alba a byli nadšeni. George také zanechal návrh obrázkového scénáře k jeho budoucímu klipu. Všechny jeho instrukce přesně plníme."

---

VYHOZENÝ BUBENÍK HROZÍ OASIS POMSTOU

4. 9. 2002

Bubeník vyhozený z kapely OASIS pohrozil pomstou - hodlá vydat knihu. TONY McCARROLL - který před sedmi lety musel skupinu opustit - hodlá vydat vše odhalující knihu o svém životě v kapele a slibuje, že kniha se nevyhne ničemu z maratónu drogových mejdanů, fanynek a skandálů skupiny. Podle britského listu THE SUN McCarroll, který nyní hraje s vlastní skupinou RAIKA, hodlá NOELA GALLAGHERA vykreslit jako bezohledného surovce, který ho ze skupiny vyhnal. Jeden z bubeníkových přátel k tomu říká: "Je spousta věcí, které se musí říct, a které budou pro spoustu lidí překvapující. To, jak lidi vnímají bratry Gallagherovy, je něco jiného, než jací skutečně jsou. Tony dlouhou dobu mlčel, ale nyní má pocit, že je na čase, aby lidi věděli, jak to bylo v letech se kapela rodila. Musí se říct spousta věcí a většina z nich o některých členech kapely nevypovídá nic hezkého. Zná spoustu tajemství o pozadí Oasis." McCarroll byl donucen ze skupiny odejít v roce 1995, poté co s Oasis nahrál debutové album DEFINITELY MAYBE a jednu písničku z dalšího alba (WHAT'S THE STORY) MORNING GLORY, a nahradil ho ALAN WHITE. Jako odškodnění dostal 825.000 liber, ale tvrdí, že stále ze svého odchodu cítí hořkost, a tvrdí, že Noel proti němu vedl válku od samého začátku. Při jednom z rozhovorů v té době Gallagher na otázku, co chce k Vánocům, řekl: "Nového bubeníka." McCarroll by měl v příštích měsících podepsat na knihu smlouvu.

---

AUTOBUS, KDE ZEMŘEL ZPĚVÁK SKUPINY DROWNING POOL, JE NA PRODEJ

4. 9. 2002

Členové kapely DROWNING POOL jsou rozhořčeni poté, co zjistili, že autobus, ve kterém při turné zemřel jejich zpěvák DAVE WILLIAMS, je na prodej v internetové aukci eBay. Williams zemřel v srpnu (2002) v autobusu ve spánku a vůz je nyní na prodej. DALE SEIGFREID, majitel společnosti ZIGGY'S CUSTOM COACHES, který skupině autobus pronajal, tvrdí že aukce je jedno velké nedorozumění. Říká k tomu: "Řekl jsem, 'Tenhle autobus je prokletý. Prodáme ho.' A tenhle idiot agent ho dal do dražby." C.J. PIERCE ze skupiny Drowning Pool k tomu říká: "Jsme rozhořčeni. Tenhle autobus je náš domov."

---

LED ZEPPELIN CHYSTAJÍ COMEBACK

4. 9. 2002

LED ZEPPELIN skutečně připravují comebackové světové turné, ve kterém by hráli všichni tři původní členové a syn JOHNA BONHAMA, JASON, na bicí. Návrat zbylých členů kapely ROBERTA PLANTA, JIMMYHO PAGE a JOHNA PAULA JONESE byl mnohokrát avizován, ale osobní rozpory jim vždy znemožnily uspořádat společný koncert. Nyní se zdá, že se trio usmířilo, a že plánují návrat v roce 2003. Skupina nevyrazila na turné od smrti bubeníka Bonhama v roce 1980, ale podařilo se jim aspoň se sejít pro charitativní koncert LIVE AID v roce 1985, výroční show společnosti Atlantic Records v roce 1988 a uvedení skupiny do ROKENROLOVÉ SÍNĚ SLÁVY roce 1995. Jones se neúčastnil samostatných projektů dua PLANT & PAGE v letech 1994 a 1998. Kytarista Page v současné době pracuje na DVD z dříve nezveřejněných živých vystoupení a dalšího vzácného videomateriálu. DVD by mělo do obchodů dorazit počátkem příštího roku a v té době by také měl proběhnout dlouho očekávaný comeback kapely.

---

BOWIE ZRUŠIL FILM O ZIGGY STARDUSTOVI

4. 9. 2002

DAVID BOWIE se vyhýbá konfrontaci s MICHAELEM STIPEM, poté co odmítl poskytnout Stipeovi písničky z období ZIGGYHO STARDUSTA pro jeho film SAMETOVÁ EXTÁZE. Bowie odmítl žádost zpěváka skupiny R.E.M., který glam-rockový film produkoval, protože v té době připravoval vlastní film s postavou Ziggyho, ve kterém by sám hrál. Projekt je nyní u ledu. Rockový veterán k tomu říká: "Utíkám od toho jako o život. Dokážete si představit něco ošklivějšího než šedesátiletého ZIGGYHO STARDUSTA? Já ne. Snažili jsme se dát dohromady film, ale každý přišel s vlastní představou Ziggyho a toho, co představuje. Bylo by to pro něj nespravedlivé. Myslím, že je lépe nechat ho jako legendu."

---

SIR PAUL A HEATHER SE SNAŽÍ O DÍTĚ

4. 9. 2002

HEATHER MILLSOVÁ (34) oznámila, že se spolu se svým manželem PAULEM McCARTNEYM pokoušejí o dítě. Modelka, která se letos v červnu (2002) vdala za bývalého člena skupiny BEATLES, se přiznala, že spolu plánují založit rodinu, ale varuje, že po dvou nepodařených těhotenstvích v minulém manželství, bude velmi šťastná, když se jí podaří dítě porodit. Novopečená paní McCartneyová k tomu říká: "Říkám, že se stane, co se stane. Zbožňuji děti a pokud se to stane, tak se to stane. Nevím, ale jestli budu schopná další dítě počít." Sir Paul, který má tři dospělé děti se svojí první ženou LINDOU, naznačil letos v únoru, že nevylučuje, že by se mohl znovu stát otcem.

---

CAVE JE VĚRNÝ SVÉMU STYLU

3. 9. 2002

Australský rocker NICK CAVE je natolik úzkostlivý, co se týká jeho elegantního oblečení, že má již dvacet let stejného krejčího a dvacet let nosí šaty stejného střihu. Nick si tento střih zamiloval tak, že jej nikdy ani nenapadlo uvažovat o změně. "V Soho v Londýně mám jednoho chlapíka, který zná moje míry. Vždycky jenom přijdu a řeknu, že chci černý nebo hnědý oblek nebo že chci lahvově zelené sametové sako," tvrdí Cave.

---

ZÁPAS PRO JONA BON JOVIHO

3. 9. 2002

JONU BON JOVIMU se dostalo nejvyšší pocty - jeho oblíbený fotbalový klub NEW YORK GIANTS po něm nazval jeden ze svých zápasů. Rodák z New Jersey se stal minulý týden (27. 8. 2002) zvláštním hostem na stadionu GIANTS, kde se se svými fotbalovými hrdiny setkal, ještě předtím, než tento týden (5. 9. 2002) vystoupí v poločase jejich úvodního zápasu proti SAN FRANCISCO 49ERS. Upřímně ho potěšilo, když se dozvěděl, že svůj nový zápas představili jako 21 Bounce na počest jeho nového alba BOUNCE.

---

RONNIE WOOD BYL POPRVÉ NA PÓDIU STŘÍZLIVÝ

3. 9. 2002

Kytarista skupiny ROLLING STONES, RONNIE WOOD, se po 27 letech v kapele setkal se zcela novou zkušeností - koncert odehrál střízlivý. Ronnie se v nedávných měsících rozhodl bojovat se svým alkoholismem, a když Stouni (16. 8. 2002) v PALAIS ROYALE v kanadském Torontu odehráli zahřívací kolo před svým chystaným světovým turné, Wood prozradil, že to bylo poprvé od roku 1976, kdy vyšel na jeviště, aniž by se dotkl alkoholu. Nový trend si hodlá udržet také během turné kolem světa. Chce to prý ale spoustu odvahy a odpovědnosti.

---

OZZY CHYSTÁ VEČÍREK S MOŽNOSTÍ NAKUPOVÁNÍ

3. 9. 2002

OZZY OSBOURNE plánuje zvláštní večírek na oslavu narozenin své manželky SHARON, která oslaví padesátiny. Sharon podstupuje léčbu rakoviny tlustého střeva, a tak se hvězda MTV a bývalý frontman skupiny BLACK SABBATH v jedné osobě rozhodl spojit oslavu jejích narozenin s dvacátým výročím jejich svatby. Oslavu by Ozzy rád zasvětil Sharonině největší vášni - nakupování. Zdroj americkému plátku NEW YORK DAILY NEWS sdělil, že oslava by se měla konat v HOTELU BEVERLY HILLS, nedaleko domu Osbourneových v Los Angeles. Vedle bazénu by chtěl Ozzy zorganizovat malý trh. Ke spolupráci chce přizvat Sharoniny nejoblíbenější obchody. Celá událost se bude natáčet jako součást dokumentárního snímku MTV o Osbourneových. Ozzy by rád akci uspořádal 9. 10. 2002 v den Sharoniných narozenin, záleží však na tom, jak se manželka bude cítit. Od červencové operace tlustého střeva, chodí Sharon na chemoterapii.

---
Stránky: 1 192 382 573 758 759 760 761 762 763