Stránky: 1 192 384 575 762 763 764 765 766

KONCERT BON JOVI PRO OBYVATELE NEWYORKU

3. 9. 2002

Kapela BON JOVI věnovala své nadcházející vystoupení na Manhattanu houževnatým Newyorčanům při vzpomínce na 11. září 2001. Ve čtvrtek (5. 9. 2002) kapela zahraje na Times Square a na stadionu GIANTS (což je americký fotbalový tým) v New Yorku. Nejnovější album BON JOVI - BOUNCE - bylo částečně inspirováno událostmi loňského září. Zpěvák JON BON JOVI, který žije v Middletonu v New Jersey, údajně ze zdejší pláže viděl kouř stoupající z někdejšího SVĚTOVÉHO OBCHODNÍHO CENTRA. Vystoupení kapely zároveň otevře novou fotbalovou sezónu v Americe.

---

LADY MCCARTNEYOVÉ VYŘIZUJE POŠTU SESTRA

2. 9. 2002

Novomanželka HEATHER MILLSOVÁ od sňatku se SIREM PAULEM MCCARTNEYM neotvírá svou internetovou poštu sama. Žena, vedoucí kampaň proti těžbě půdy, shledává obtížným kontrolovat vzrůstající korespondenci a zároveň plnit své manželské povinnosti, což činí od své červnové (2002) pohádkové svatby v irském hrabství Monaghan. Poštu proto nyní otevírá její sestra FIONA a teprve ona rozhoduje, které dopisy předat LADY MCCARTNEYOVÉ.

---

TANEČNÍ PLÁNY JOHNA A YOKO

2. 9. 2002

JOHN LENNON a YOKO ONO se před Johnovou smrtí v roce 1980 pokoušeli vytvořit nový osobitý tanec. Tvůrčí dvojice chtěla vydat taneční album s instrukcemi, jak zdokonalit svoje taneční invence - stále se jim však nedařilo přijít na ty správné pohyby. "Řekli jsme si, že vymyslíme tanec a na zadní stranu alba napíšeme návod, jak jej tančit. Pamatuji si, že John se začal válet po zemi ve snaze najít skutečně unikátní druh pohybu. Nakonec k tomu ale nedošlo," vzpomíná Yoko.

---

ALANIS CHCE SYNA HOMOSEXUÁLA

2. 9. 2002

ALANIS MORISSETTOVÁ by chtěla mít homosexuálního potomka. Uvedla, že by byla ráda, kdyby byl její syn homosexuál, protože by se s ní mohl snadno ztotožnit. "Těším se na to, až budu mít holčičku," uvedla, "a kdyby to snad nevyšlo, nevzdám to, i kdybych napřed měla mít třeba šest synů. Možná, že některý z nich by mohl být homosexuál a já bych tak mohla podporovat jeho ženskou stránku."

---

Úvodní stránka

7. 8. 2002

Úvodní stránka

---

Beatová liga

29. 5. 2002

V sobotu a v neděli nás na Beatu čeká klání rockových instrumentalistů. Mistři svých nástrojů i hlasivek se utkají o Vaši přízeň, Ti nejlepší postupují do nedělních semifinálových bojů, ze kterých vzejde rocková kapela snů. O finalistech budete rozhodovat jenom Vy, a to telefonicky nebo hlasováním na našich www stránkách.

---

Vtípky z vašich e-mailů

18. 4. 2002
Obrázek: Vtípky z vašich e-mailů


Image
Image
Image

---

PEARL JAM CHYSTAJÍ FANOUŠKŮM DALŠÍ CD

31. 1. 2002

Skupinu PEARL JAM příjemně překvapila nebývalá odezva, které se dostalo jejím nezávislým albům z živých koncertů, a chystá se proto vydat další CD z plánovaných vystoupení v Americe. Skupina vydala už 72 alb dokumentujících její světové turné v roce 2000 a všem se dostalo vřelého přijetí od fanoušků, kteří toužili odnést si z koncertu suvenýr. Kromě toho měla alba bojkotovat prodej přepálených CD, jejichž prodavači si při takových příležitostech účtují nehorázné ceny za mizernou kvalitu. Tentokrát chtějí Pearl Jam nabídku ještě rozšířit a umožnit fanouškům, aby si CD objednali a dostali jej dva, tři dny po koncertě - jak uvedl kytarista STONE GOSSARD. Nová CD budou obsahovat písně z alba RIOT ACT, které vychází 12. 11. 2002.

---

NEJLEPŠÍ KYTAROVÝ RIFF

30. 11. -0001

Ve všech možných hudebních a rockových časopisech, televizích a rádiích se čas od času podobná anketa objeví. Nezůstaneme pozadu a chceme znát Váš názor. Pojďme vybrat " nejlepší kytarový riff".
Své tipy můžete posílat na tomas@radiobeat.cz , heslo " RIFF"
A co je vlastně " kytarový riff" ? Dle chytrých knih jde o : základní krátký opakovaný motiv, který provází písničkou" a zpravidla i je tím prvním, co v rockové skladbě uslyšíte.

HLASUJ ZDE :

---

TARJA TURUNEN CHYSTÁ NOVINKU

30. 11. -0001
Obrázek: TARJA TURUNEN CHYSTÁ NOVINKU

Tarja, bývalá zpěvačka finských Nightwish, rozhodně nezahálí. Ve finských studiíchPetrax Studios pracuje na nové desce s názvem "What Lies Beneath" , která by měla vyjít koncem roku.

S přípravou začala již v červnu roku 2008 a při skládání nových písní vznikla postava jménem Naiad. Fantasy příběh hlavního protagonisty alba zpěvačku inspiroval i k názvu.

---
Stránky: 1 192 384 575 762 763 764 765 766